Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alienpapa


alienpapa
senior tag

Elvileg holnapra hozza a futár! ;]

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#2) h-yle


h-yle
addikt

1,1Milla... Annyiért veszek egy asztali PC-t játszani meg, egy iPadet/iPhone-t, és MacBook Air-t hordozni. És még menőbb is mint ez.

Egyébként egy M14x-el szemezgetek már egy ideje, azoknak még emberi áruk van.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) izee


izee
senior tag

Ahogy mondtad, ez kolosszális. Rosszabbat ne is gyártsanak többé.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#4) erikke17


erikke17
őstag

Most csak gyors átfutottam mert nincs időm rá, majd este. :) Azért kár hogy rossz volt a CrossFire megnéztem volna mit produkál úgy játékban :) Brutális lehetett volna...... Habár igy is elégé az :D Az ára nem piskóta.....

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Ennyi pénzért nem fér bele egy SSD?!?!? :U

(#6) hunmyke


hunmyke
aktív tag

3. oldalon van egy kis elírás az eredményekben a második táblázatban (szerintem): AIDA64 v1.70 - CPU AES sorában

Egy picit már durva ez a gép, kicsit a ló túloldala. Mindenesetre a vevőnek nem kell nézegetnie a gépigényeket jó darabig...

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#7) -Melkor- válasza h-yle (#2) üzenetére


-Melkor-
csendes tag

Pontosan, én is így gondolom.

Az meg egyenesen vicc, hogy 1,1 milláért nincs SSD és nem működik a Crossfire. Részemről elég nagy fail ez a laptop.

(#8) 5h4rK válasza Angel1981 (#5) üzenetére


5h4rK
tag

Sot, a 320Gb -os HDD is eleg kicsi ( foleg ilyen arkategoriaban ).

(#9) myckie2


myckie2
őstag

320GB vinyó 1millért? Egyetértek az előttem szólóval hogy nem tettek bele ssd-t vagy legalább 1TB-os merevlemezt. :U

(#10) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Teljesítménye brutális, de az ára ehhez képest is sok. :Y :W Leszámítva a sokat utazó grafikusokat, (persze tervezői VGA-val szerelve) nem nagyon van valós igénye senkinek ilyen teljesítményre. :))

(#11) 5h4rK válasza Fücsök007 (#10) üzenetére


5h4rK
tag

Szvsz hasznalhato e-penis novelesre _IS_.

(#12) rudi


rudi
nagyúr

Ami a HDD-t illeti, tök fölöslegesen próbáltok belekötni. Ekkorával kérte a megrendelő, ő tudja miért, sokkal nagyobbat is adnak hozzá. Abszolút biztos vagyok benne, hogy ha akarja kérheti sokkal nagyobbal is, kétlem, hogy ne tudná megfizetni azt a pár extra dolcsit. Ez van. lehet, saját kezűleg akar mellé 120-as vagy még nagyobb SSD-t tenni, nem tudom...

Lényegesen olcsóbban kijött volna a rendszer csak egy Radeonnal (úgy is szárnyalt játékokban), kisebb procival (elég fölös az Extreme proci 450 dolcsis felára), és SSD+HDD kombóval.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) Fücsök007 válasza 5h4rK (#11) üzenetére


Fücsök007
őstag

A valós igényt nem véletlenül írtam, még a mai játékoknak sem kell ilyen gép, mivel az csak kreált igény! :D

(#14) dilipok


dilipok
veterán

Nekem kellene. Tetszik :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#15) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha nem is vesszük figyelembe az árát és a többi dolgot, akkor is hogy lehet ezen normálisan gépelni, játszani? Ha rárakod egy asztalra a karodat fél méter magasra kell felemelned, hogy odajuss a billhez. De most komolyan, hány cm a vastagsága, ha fel van hajtva a kijelző?

(#16) 5h4rK válasza dilipok (#14) üzenetére


5h4rK
tag

Szerintem barki elfogadna egy ilyet. Ha peldaul en kapnak egy ilyet, rogton meg is probalnam eladni. :DDD

(#17) rudi válasza Black Dragon (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Olyan óriási csuklótámasza van, hogy ez a probléma 2-3 órás nyomogatás, tesztelés, játék alatt fel sem tűnt, szerintem nem zavaró.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Anyám borogass....... :DD

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#19) Black Dragon válasza rudi (#17) üzenetére


Black Dragon
addikt

És kényelmes is? Mert a képek alapján nem tűnik annyira emberbarátnak. Amúgy hány kilo? Mert nem találtam a tesztben leírva. Nem kell pontos adat, csak saccra szerinted.:) Közbe megtaláltam, hát 5,5 kiló nem semmi.:D

[ Szerkesztve ]

(#20) audi100td válasza Black Dragon (#19) üzenetére


audi100td
nagyúr

majdnem hat

mit ne mondjak sok értelme van :U

ennyiből új air + cinema display és még marad is bőven :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Zso2 válasza myckie2 (#9) üzenetére


Zso2
őstag

fogadd már el,hogy ennyi az ára a gépnek így, ssd-vel gondolom +100-150k lett volna...
Csúcs gép csúcs áron, ez minden komponensnél így van.
Evvel igazán lehet menőzni egy lanpartyn :) .Beviszed rögtön körűlugorják 10-en :DDD, erre van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#22) V8David


V8David
tag

Ez már a nem tudok mit kezdeni a pénzemmel kategória...

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#23) noisia


noisia
aktív tag

Nekem kéne .. :) de nem 1 millióért. Csakhát maga a presztizs az, ami ... :S

Egyetlen sportkocsit sem 60-100 milla előállítani, a kis lovat/bikát/(ufófejet) fizeted meg az orrán...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#24) Zso2 válasza V8David (#22) üzenetére


Zso2
őstag

Persze pl.a Bugatti Veyron is ilyen, ez a szerepe.
és még illene evvel elmeni a lanpartyra, illik azM18x-hoz. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#25) Vidala


Vidala
senior tag

Aki az értelmét, meg az ár-érték arányát nézegeti ennek a gépnek, az szerintem tartsa meg magának nyilvánvaló okokból. :)
Nekem a "brutális" szó jut eszembe erről. :Y
Ami kimondottan érdekes és tetszik, az a szétkonfigurálható világítós billentyűzet. Mondjuk én csak kevés színnel operálnék, de nagyon futurisztikus kinézetet kölcsönöz a masinának. Mondjuk egy Mass Effect notbooknak beillene simán! ;]

CoVboy Forever!

(#26) haky


haky
senior tag

Elég cirkuszosan néz ki. :C Szerintem gáz és ízléstelen (jó bocsi a tinik között lehet, hogy menő).

Aki másnak retyvetyutyu...

(#27) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez a kemény nem az üvegvágó! :Y
Tipikusan a "teljesen felesleges" kategória győztesi címért indulhatna.
Nekem ne mondja senki, hogy ez notebook 300w+ táppal, meg a maga sok kilójával.

...

(#28) harry


harry
veterán

TN panel, ráadásul fényes? Ebben a kategóriában? Szánalmas.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#29) audi100td válasza haky (#26) üzenetére


audi100td
nagyúr

+1 :)

harry: és a cikk írója szerint ez egy nagyszerű kijelző, ahhoz minimum IPS-nek vagy AFFS-nek kéne lennie, szerintem

[ Szerkesztve ]

(#30) haky válasza Zso2 (#24) üzenetére


haky
senior tag

De az (Bugatti) legalább szép :)

[ Szerkesztve ]

Aki másnak retyvetyutyu...

(#31) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Mekkora. :D Nekem a vastagságáról a 2000-es évek notijai jutnak eszembe. De talán még azok se voltak ennyire vastagok. Én nem költenék ennyit egy notira, a másik, hogy ízlésesebbet vennék.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#32) Zso2 válasza Devid_81 (#27) üzenetére


Zso2
őstag

Jó akkor dobozba rakott itx rákalapálva egy tft-vel :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#33) x_o_n


x_o_n
veterán

Jó,ronda,gyors,drága,király,rossz ár értékaràny,tyű

(#34) Zso2 válasza haky (#30) üzenetére


Zso2
őstag

Azért adnál 400milliót, mert szép? :)

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#35) Black Dragon válasza Zso2 (#34) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor inkább Ferrari.:))

(#36) EkSYS


EkSYS
senior tag

Brutális vas. Jó annak aki csak úgy kipengette érte az 1.137Milkát.
Nemrég volt egy eladó notesz 2820 szendivel gt555 el 16G ram 2x750Gb-vel BD-vel. kb 800k val olcsóbban.
Szerintem ez teljesen a józan ész és emberi felfogás határait feszegeti, mert hacsak nem az történt hogy egy multimilliomos éppen egy dell bót környékén sétálgatva meglátta a kirakatba mellette a szöveg hogy a legerősebb - asztali gépeket is térdre kényszerítő - notebúk - "miért is ne" és megvette, akkor szerintem nincs ember aki ennyi pénzt adna egy számítástechnikai ketyeréért amit fél éven belül megint valami földönkívüli űrtechnikai újonc processzor és grafikus cucc vált majd.
De hát használja a tulaj egészséggel és hívjon ha cseréli a gépet :C ,

Eki - az eredeti

(#37) hunmyke válasza Devid_81 (#27) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Kijelzője lehajtható, hordozható, szerintem notebook.
Bár a hordozható munkaállomás jobban illik rá.:)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#38) stratova válasza Fücsök007 (#10) üzenetére


stratova
veterán

Ha hasonló méretkategóriában nézelődünk van nekik házon belül is ajánlat: Dell Precision M6600

Ez a cirkuszi kivilágítást leszámítva még egész tűrhető formát öltött a többi "Gamer" notebookhoz képest.

(#39) bradam


bradam
aktív tag

Kicsit vaskosnak tűnik, de elfogadnám. Az meg,hogy nem lesz belőle hőerőmű, külön öröm :DD

Azért jó olvasgatni,hogy a 200k-s feletti árkategóriánál majdnem minden notebook, "drága,nem éri meg, hülye aki megveszi, 50k-ból erősebb pc-t csinálok".
Tényleg menjetek el egy Ferrari fórumra és menjen a whine,hogy házilag tuningolt Ford Focus mennyivel erősebb,jobb,szebb.

(#40) audi100td válasza hunmyke (#37) üzenetére


audi100td
nagyúr

a hordozható munkaállomásokon dolgozni szoktak :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Black Dragon válasza audi100td (#40) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ne legyél ennyire ellene ennek a gépnek, akinek erre van szüksége ennyi pénzért az megveszi, akinek nem, az csak csodálkozik, hogy van olyan hülye, aki ezt megveszi.:)

(#42) Entryy


Entryy
aktív tag

Ha ez egy kézről-kézre járó "újságírói" lapos, akkor megbocsátható a VGA hiba.
Biztos kapott már elég sokat a vas.
Amennyiben viszont egy teljesen új cumót kaptatok, hihetetlen nagy blama több,mint egy millás gépnél az egyik rossz VGA, még nagyobb ha kábelhiba.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#43) Segal


Segal
veterán

Azért pocsék dolog lehet a tulaj számára azt olvasni itt hogyha megérkezik az aranyárba rendelt cucc akkor nem működik a Crossfire...
Meg lehet taperolni aztán mehet is a gariztatás.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

"szóval a driver gondot kizárjuk, a második GPU vagy a CrossFire összeköttetés egyedi hibájára gyanakszunk"Vagy user error ahogy abu mondaná. ;]

(#45) Vidala válasza haky (#26) üzenetére


Vidala
senior tag

Szerintem rossz szemüvegen át nézed. Egy ilyen gép hogy nézzen ki? Mint egy MacBook Air?

Egy kritika viszont extrán jogos a cikkben, amit kiemelnék: egy stílusban passzoló Alienware egeret tényleg csomagolhattak volna mellé.

u.i. Nem vagyok tini, és nem szerénytelenségből, de mások szerint sincs gond az ízlésemmel. Egyszerűen erre a masinára máshogy kell tekinteni.

CoVboy Forever!

(#46) csabooooo válasza bradam (#39) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Van valami gondod a Ford Focus-szal? :(( Házilag tuningolva oda-vissza pofáncsapja a Ferrarit. :D

(#47) hunmyke válasza audi100td (#40) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Jogos, akkor hordozható számítógép.:)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#48) Gonzo.


Gonzo.
tag

Szépnek nem szép de legalább úgy világít mint egy karácsonyfa! Megőrülök...

Mi lesz a következő? A kenyér???

(#49) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

ronda és drága, de szívesen birtokba venném :)

(#50) bradam válasza noisia (#23) üzenetére


bradam
aktív tag

Kis off,hogy pl minden egyes legyártott Bugatti kárt termelt a Wolksvagennek. Szóval itt már nem a lovacskáért fizetnek az emberek :D

csabooooo: Dehogyis. Ha nagy leszek Focus Rs leszek :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.