Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N3ST1C


N3ST1C
tag

Jól van most már elég a szívatásból, folyamat küldik a képeket mi meg várjuk nyálcsorgatva :DDD

(#2) kbencee


kbencee
aktív tag

csak jöjjön már :C

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

tetszik ez a péntek... a végén még "agyorgazmust" kapok a rage videó+alien képek hatására :DD újra kell néznem szerintem ezelőtt az alien+predator filmeket... (persze az avp-t hanyagolom...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) nrgia válasza mephi666 (#3) üzenetére


nrgia
őstag

Jómagam sem mondhattam volna szebben.... :K

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) atike


atike
nagyúr

Egy alien sem csorgatja a nyálát szebben nálam eme képek láttán... :) :) :) Tetszik!

(#6) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Jók ezek a képek,de engem pl. a grafika nem nyűgözött le,de ha ez tényleg Dx11-es lesz,akkor inkább maradjunk a jó öreg Dx9-nél,mert azzal is lehet akár szebb grafikát csinálni,és nem kell hozzá videokártyát cserélni.Amúgy a játékmenet jó lesz sztem,a hangulat pedig. :Y

(#7) keIdor válasza Dark KillerX (#6) üzenetére


keIdor
titán

Még egy Crysis-t akarsz? :F Legyen csak DX11, majd akkor te nem váltasz, játszol vele 9-ben, én viszont 11-ben akarok.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Dark KillerX válasza keIdor (#7) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nem erről van szó. :K ,mert a hangulattal tényleg nincsen probléma(és ez a lényeg),de pl grafika terén gondolhattam volna a CoJ2-re,vagy a Far Cry2-re is,mert én a képek alapján nem tartom annyira szépnek(Dx11 miatt sem),de lehet mozgásban más lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#9) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Ejj biza csak pörgethetném már a gépemen :) Vajon hány HUF lesz mikor megjelenik?

(#10) jaksajani


jaksajani
csendes tag

Rendkívül ígéretesek a képek, nagy várományos a játék.

[off: csak ez a galéria rendszer iszonyat, egyenként kinagyítani a képeket br]

(#11) Mappa


Mappa
addikt

hát ezek a képek az eddigi videókból vannak PrtScreen-elve...kábéé :P

nem kötelező megadni

(#12) konas


konas
senior tag

Lenyegeben ez a jatek ugyanarrol szol mint az eddigi Alien-ek?
Mert akkor uncsi lessz mar kicsit nem?

(#13) littlelion21 válasza konas (#12) üzenetére


littlelion21
addikt

Arra mondjuk én is kíváncsi vagyok, hogy ez hol játszódik? Az LV-426-on?

(#14) nemethati


nemethati
senior tag

Lesz itt azért grafika, nem is gyengén...de várom már :C
De ha ez is olyan rövid lesz, mint az elődök lesz pofon... :))

(#15) hemaka válasza Mappa (#11) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is ez volt az első gondolatom. :)

(#16) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Én is csatlakozom kollégához, a grafika nem valami nagy durranás, de a képek alapján a hangulat rendben lesz. Az első 2-vel is pont így volt. Lehet, hogy mégis kell gépet vennem :))

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#17) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

bocs, 2x

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#18) pmheros válasza Mappa (#11) üzenetére


pmheros
senior tag

a szerző bishoplogan sajnos nem olvassa a gamepod híreit :P ,mert ha ezt tenné akkor tudhatná hogy Zsoccc tollából már 2 hete is konkrétabb megjelenés látott napvilágot. Illetve ugyanitt a gamepodon korábbi cikkben linkelt youtube -os videón mozgásban is megelevenednek az itt elérhető screen -ek.
Vagyis a cikkben nincs hír, új semmiképp, részemről törölhető. ;]

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#19) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

"A teljes játék 2010 első negyedévében fog meg jelenni Xbox360-ra, PC-re és PS3-ra."

Ha ez is olyan szar lesz mint a shellshock 2 akkor mehet a kukába. szépek a képek, láttam a videót is, de ha a PC-s verzió is olyan xbox hatású lesz, mint a többi lósz*r amit átadoptáltak akkor télleg minden reményem elveszett...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Na ezt várom meg a Crysis 2-t! A többi nem érdekel! :N ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#21) olanor válasza kbencee (#2) üzenetére


olanor
tag

Sokan éreznek hasonlóképpen. :D

(#22) bishoplogan válasza pmheros (#18) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Amit a worthplaying közzé tesz frissen, azt mi is tudatjuk... az egyik legnagyobb forrás oldal, amit használunk is.
Máskülönben az előzmények között szerepel, hogy melyik hónapban jelenik meg, és pontosan első engyedév az a febrúár:) Biztos vagyok benne hogy csúszni fog, mint minden hypolt játék, lesz abból március is:D Mivel avP címről van szó:D

[ Szerkesztve ]

(#23) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a filmben nyálkás volt a testük az alieneknek. itt nem nagyon látom vissza ezt :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#24) Mappa válasza pmheros (#18) üzenetére


Mappa
addikt

:D ;]

nem kötelező megadni

(#25) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már az első mondat is nehezen értelmezhető, talán külhonban nevelkedett, hazánkfia írta eme remek cikket?

A játékot majd meglátjuk, remélem olyan jó kis "beparáztatós" lesz. Viszont a hangulat mellett már fontos a grafika is, bár, hogy őszinte legyek, nem várok túl sokat ettől a játéktól e téren.

(#26) Gergello


Gergello
addikt

Először az első képre azt hittem, hogy vmi pók. :DDD

(#27) Archer válasza littlelion21 (#13) üzenetére


Archer
őstag

Nem hiszem, az AvP1 is ott játszódott ha jól emlékszem, lerágott csont lenne. Nem nehéz kitalálni egy új bolygót valami történettel. Egyik résznek sem volt valami nagy története. Jönnek az Alienek/Tengerészgyalogosok(az űrben :) )/Predatorok aztán mi meg lövünk, harapunk, karmolunk, mindenféle színű látással gyilkolászunk, kb. ennyi :) Amúgy az LV-426-on nem nagyon volt élet, azért is voltak a filmben a terraformáló gépek, itt pár képen meg ilyen dzsungel szerű növényzet van, az is ellent mondana az LV-426-nak. Aztán ki tudja...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#28) kaik21


kaik21
tag

Na tényleg mi van már???

Feel me, Lick me, Love me....

(#29) (Darkwood) válasza kaik21 (#28) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nyugi csak jövőre... :O

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#30) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Nem semmi képek!! Nagy fávorit az AvP. Várjuk erőszeretettel!! :DD

May the Schwartz be with you! :-)

(#31) Gergello válasza konas (#12) üzenetére


Gergello
addikt

Mert miről kellene, hogy szóljon?

(#32) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Hivatalos gépigény van már? :F

(#33) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Ahh kegyetlen engem mar csak az alien szo lazba hozott, imadom a filmet mindent ami alien:D

Udv tacsek

(#34) athomi válasza pmheros (#18) üzenetére


athomi
veterán

aztán pár hónap múlva bejelentik, hogy a PC-s verzió késni fog ;]

(#35) (Darkwood) válasza zsolt1129 (#32) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem hiszem, hogy nálad nagyon laggolna! :N

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#36) Ari18


Ari18
őstag

Én is imádom az Alien-es témát, kit érdekel, hogy hol játszódik? rossz nem lehet. ;]

(#37) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Várós cucc nagyon. Remélem a marine küldetések ismét fosatósak lesznek :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) kaik21 válasza (Darkwood) (#29) üzenetére


kaik21
tag

:O :O :O

Feel me, Lick me, Love me....

(#39) Duree


Duree
veterán

Már alig várom,remek grafika és remélem nagyon fosatós lessz

duree54

(#40) DeltaPower


DeltaPower
őstag

nem tetszenek a közeli képeken a predator manikűrözött kezei. ennél nagyobb karmai voltak minden filmben, most meg úgy néz ki mintha egy szépségszalonban majdnem tövig lereszelték volna.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#41) sTERNI


sTERNI
senior tag

"30 friss képek láttak"
Gondolom ez "30 friss kép látott" akart lenni.. bár Micimackó százholdas pagonyában is volt Hét Fenyőfák. ;)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#42) nemethati


nemethati
senior tag

Lehetne benne predalien egy pár perces móka erejéig legalább :DD
De várom már, csak azt remélem hogy most nem lesz mindenható a predator mint az előzőben, kicsit agyonb@szta a játékélményt akkor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.