Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Máár alig várom...

nothing is true everything is permitted..

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Érdekes, pedig mintha a Colonial Marines régebb óta készülne. Vagy csak én emlékszem rosszul...

(#3) iZed válasza Jofi81 (#2) üzenetére


iZed
aktív tag

attol h regebbota keszul meg nembiztos h hamarabb kesz lesz. lasd: Duke Nukem.

(#4) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Jó lesz.
Délután a Mafia 2 vel kell játszani, éjszaka meg az Alien vs Predatorral és be kell sz@rani (remélem megint) :D
Megfelé fogok őrülni, mire megjelennek.
De jó lesz!

(#5) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Kár hogy ilyen későn jön, még idén jó lett volna kipróbálni.
De azért türelmes leszek, mert azthiszem megéri

(#6) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Annak örülök, hogy nem az EA csinálja, hanem a SEGA!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) mcmike


mcmike
őstag

Na ez megint jó hír... :(

Most már egy tökéletes indokot is találtak a csúsztatásra. Bárcsak fordítva lenne, azaz előbb jelenne meg a Colonial Marines. Nekem az valahogy jobban bejön a történet és eddig megjelent infók alapján... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#8) Xirtam


Xirtam
veterán

Gyühet :C :C

(#9) strar


strar
tag

Marketing szempontból nyilván érthető lépés, de semmiképpen se tudok örülni neki. Bár az AvP-t is nagyon szerettem, én most inkább a Colonial Marrines-t vártam, a képek alapján ennek volt a leginkább Alien-film feelingje.
Amúgy mindkét játék az Unreal 3-mas motorra építkezik, ezért sem túl jó húzás halogatni a dolgot, mert a képek alapján nem a grafikától fogunk elájulni, főleg ha pl 2010 végére csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#10) pmheros válasza strar (#9) üzenetére


pmheros
senior tag

hát igen addigra eléggé idejét múlt lesz már a grafika

nem vagyok tökéletes

(#11) dzsóbácsi válasza strar (#9) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Én úgy tudom, hogy az AvP3 már Dx11-es támogatással jön...Az UT3 engine tudna ilyesmit?? :U

(#12) tzsolesz válasza dzsóbácsi (#11) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen az UT3 engine továbbfejlesztett változata DX11 kompatibilis lesz. Az első Dx11 motorok egyike. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.