Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Nem értem. Minek még egy teló, ha ez ennyire bejön? Mit csinálnál a másikkal, amit ezzel nem? :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) Algieba válasza Somatom (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Minő csodás álom két Samsung zászlóshajót egyidőben birtokolni és használni." :D

Két számom van, a tartalék lenne az S szériásban. Eleve két mobil van nálam, mert a Note 4-et nagyobb mérete okán tojásként dédelgetem, nem kapkodok, amikor használom. Ha viszont gyorsan megnézném például az időt, jobb a kisebb mobilt előkapni, amit kevésbé féltek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#3) KISDUCK válasza Algieba (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

A sziamiuból gondolom már kiszerettél, lehet hogy inkább egy dual simes samut kéne vadásznod, legalábbis kényelmesebb lenne mint 2 telefont hordani. Az idő nézésére egy smartband is tökéletes, az ébresztő funkció miatt már megéri egyet beszerezni.

(#4) Algieba válasza KISDUCK (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hátizsákkal járok. A Note 4 bőrtokban, gondosan elhelyezve a cuccaim közé, a lehető legnagyobb biztonságban utazik, amikor egyik helyről a másikra megyek. Ilyenkor az ingzsebben a kisebb mobil ücsörög és zenét vagy rádiót szolgáltat nekem, illetve a mobiljegy alkalmazást használom vele, plusz óra. Valamint csevegő appok. Mivel órákon át gyötröm kommunikációs eszközeimet, a Note 4 egyáltalán nem bírná ki a teljes napot, ha csak egyedül lenne. (A Nokia 2.1 dual simes, de a két aktív kártya észrevehetően falta az akkuidejét.)
A Xiaomi Mi 9 Lite pillanatnyi fellángolás volt. Nem lett belőle szerelem. A barátomnál landolt, aki végre tudja, hogy milyen a korszerű phablet. 2017-es 2/16-os mobilt váltott nála a sokkal jobb Mi 9 Lite.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Somatom válasza Algieba (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt értem. Én is tervezem, hogy veszek egy Samu tabletet, hogy két zászlóshajót birtokolhassak, de a Note mellé fölösleges még egy teló. Ha a 4 helyett a 9 -et vetted volna, akkor lenne hova tenni a másik kártyát. Óranézegetés miatt sem praktikus két telót hordani. Arra van a karóra, vagy a tengernyi okoskarkötő. Én Huawei Talkband 5 -öt használok, így még a telefonáláshoz sem kell elővennem a telót.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Algieba válasza Somatom (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Észre sem veszem, hogy nálam van a kisebb telefon, ami 150 grammos és 13 centi hosszú. Teljesen normális, hogy két telefont használok. Biztos, ami biztos. Sajnos a Xiaomi Mi 9 Lite sem bírta a tartalomgyártásomat és kommunikációmat. Aggódva néztem, ahogy 20% alá megy az akku. De a Note 4 tuti kap powerbankot, mert kell neki. Terveim vannak vele. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Somatom válasza Algieba (#6) üzenetére


Somatom
veterán

A Powerbank normál. Ha megküldöm a Note9 -et, akkor kétszer is meg kell etetnem egy nap.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kellene egy fehér is, mert nőiesebb. Ez már nem kütyü bolondéria, hanem Note 4 mánia. Túlságosan tetszik. Megvan benne a tudás és klasszikus forma elegye, amitől én egyszerűen megbolondulok. A modernebb megjelenésű utódai nem hoznak ennyire tűzbe. Hiába fejlettebbek. Pedig idén lesz még egy Note nálam. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.