Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez igen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszik jó úton jár az alcatel.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3) donceleger8


donceleger8
őstag

"a mai elvárásoknak megfelelően 4,5 hüvelykes"

Hát nem tudom, ahogy itt olvasgatok több topicban, az ilyen nagy kijelzőket kevésbé szeretik! Nem tudom ki várja el, én mindenesetre tutira nem! :(

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Bevált forma relatív jó árral és hardverrel. Még akár sikertermék is lehet belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) AS válasza donceleger8 (#3) üzenetére


AS
félisten

Felmérés szerintem majdnem mindenki. AKi ir topikba az csak egy lázadó réteg:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Odass! :Y
Reméljük errefelé is kapható lesz.

<< Heimdal >>

(#7) Blyan


Blyan
félisten

Jóféle. :) Ránézésre Samsung minőség :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) hito


hito
nagyúr

Nekem ezek a nagy feltámadások és olcsóbb gyártók termékei (ZTE, Huawei) sokkal izgalmasabb téma, mint a gigászok uncsi küzdelme akik már nem csak a MP-ek, de processzor magok háborúját is vívják. Sokkal színesebb, hogy az Alcatel 75eFt-ba mit tud belepréselni, mint az, hogy az S3-ban 32GB, vagy 64GB háttértár kerül és vajon PM, vagy RGB lesz-e a kijelző.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) lacix76


lacix76
őstag

Ezek a gyártók előbb vagy utóbb ha lassan is de utólérik a nagyobbakat.
És jóval olcsóbban adják a készülékeiket.

(#10) butyek


butyek
senior tag

Hajjaj! OT-995 a kezemben, ez alapján jó kell legyen. Majd elválik nálunk mibe kerül, ha egyáltalán idekerül...

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#11) Probber válasza Blyan (#7) üzenetére


Probber
őstag

Szóval szerinted gagyi plasztik lesz ez is? :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) OPiiPO


OPiiPO
addikt

tetszik - egy jó kapacitású (kb 2000mAh) aksival kitűnő termék lehet

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13) sheep válasza hito (#8) üzenetére


sheep
addikt

+1
teljesen egyetértek
a nagy gyártóknál a nevet kell megfizetni, de a kisebbek is tudják szinte ugyanazt a minőséget, jóval olcsóbban

hajrá Alcatel :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14) vicze válasza hito (#8) üzenetére


vicze
félisten

Nem ártana tisztában lenni vele, hogy mi az a PenTile matrix és akkor az IPS olvasása után nem kérdeznél feleslegesen. (segítek: only AMOLED)

(#15) pumpedlix


pumpedlix
tag

Egy újabb Alcatel ami meggyőző. Várom, mikor jelenik meg itthon.

Egyet biztos beszerzek majd

(#16) Blyan válasza vicze (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Nem kérdésnek szánta, ahogy olvasom...

(#11) Probber
;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) Next Win ®


Next Win ®
tag

Miből lesz a cserebogár! :) ;)
Azt hiszem be fogok szerezni egyet. :)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

B+... az kemény , keresem az állam, nem semmi készülék

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Xaels válasza sheep (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Azért a support nem mindig ér fel a nagyokhoz. Nem feltétlenül csak a hardver a különbség a kicsik és a nagyok között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) donceleger8 válasza vicze (#14) üzenetére


donceleger8
őstag

Tudod, nem mindenki nagyítóval a zsebében mászkál telefont venni! Lehet hogy te igen, de a többség nem! Mellesleg nincs otthon a vitrinemben egy istenkirály kijelzőjű telefon 600000 ppi értékkel, hogy naponta összehasonlítgassam a kijelzőt hogy mennyire szar!
30-40 cm-ről, mert kb ilyen távolságból használjuk a telefont, tökéletes mindegyik!
Aki nagyítóval keresi a hibát, azon meg csak röhögök!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#21) rbence


rbence
senior tag

Hát,ha szoftveresen is odateszik magukat,nem úgy mint a 990-nél,akkor komoly masina lesz :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#22) Graphics válasza vicze (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amúgy ha elolvasod amit írt, ott a mondat végén az SIII-ra írja hogy izgalmasabb a kínaik fejlődését nézni, és nem azon izgulni, mi kerül az SIII....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Pubilol


Pubilol
tag

Szemből samu...

(#24) Tutu7030 válasza Xaels (#19) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha már kb a zéró supportot hozni tudja, már ott is van az lg szintjén. ;] :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#25) sheep válasza Xaels (#19) üzenetére


sheep
addikt

ez igaz, de még mindig vennék inkább egy ilyet 70-ért mint egy 4magos csodát 150-ért, amit úgysem használok ki
nekem legalábbis jobban megérné...
garancia van, a szervíz ugyanúgy megjavítja, szóval nekem ennyi elég

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#26) lacix76 válasza Graphics (#22) üzenetére


lacix76
őstag

Ezzel egyetértek,és az sem elhanyagolható szempont,hogy mennyivel lesz ez a teló olcsóbb mint a nevesebb márkák ugyanilyen tudású készülékei.
Mondjuk 75000 forinttól biztos hogy drágább lesz,mire itt kiadják.

(#27) #19708160


#19708160
törölt tag

Ez igen,le a kalappal.

(#28) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha elérhető lesz nálunk is és ha az Alcatel ugyanúgy fog vele tökölni mint a többi telefonjával akkor nem mostanában kell rá számítani de én remélem, hogy nem így lesz, meg kéne már szorongatni valakinek a nagyok (nem mintha a TCL Corp. kicsi lenne) tökét, hogy leszálljanak a földre.

[ Szerkesztve ]

(#29) haxxika


haxxika
senior tag

Ha jól számolom, itthon ez egy 5db deákos téma lesz ha mindent rászámolunk, és akkor is jó vételnek fog számítani. Megszorongatta a fantáziám...

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#30) hallerlaller válasza vicze (#14) üzenetére


hallerlaller
addikt

öö, de amúgy van pentile lcd is :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) Peterson_


Peterson_
addikt

Most megdobbant a szívem, hisz annak idején Alcatellel kezdtem a mobilozást.
One touch easy, OT 300,303, 311.
Aztán a 715 volt az álom.
Sajnáltam is, amikor egy időre "eltűntek"
Ha az ár/érték arányt tűzték ki célul, annak még ezzel a készülékkel is simán megfelelnek.
Más kérdés, hogy mire megérkezik hozzánk(ha megkérkezik), valószínűleg mindjárt rá lehet majd számolni egy-két tízezrest.... :U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) bongeszo válasza vicze (#14) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Nem ártana rendesen elolvasni és értelmezni a hozzászólást mielőtt támadsz rá...

(#33) Graphics válasza bongeszo (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1 :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) kaller1 válasza haxxika (#29) üzenetére


kaller1
veterán

Kizárt, hogy 100k legyen a nyitóára, ha a 995-öt 60-ból ki tudták hozni itthon. Persze ebbe majd a forint pozíciója is lényegesen bele fog szólni, ha piacra került a készülék.

.::> <::.

(#35) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Alcatelt csak fenntartásokkal! ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#36) inferno88


inferno88
őstag

Bejövős a készülék.
Garancia ugye adott.Ami a supportot illeti,nálam az kimerül a "legyen rá faszántos custom rom"-ban.

Semper fi!

(#37) danikollar


danikollar
őstag

Jó telefon, jó ár, de kíváncsi leszek mennyi lesz nálunk.

(#38) stilo18


stilo18
addikt

Egy az egyben Optimus Black előről. Nagyon tetszik.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#39) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Szép darab, jó látni, hogy az Alcatel saját hamvaiból kezd feltámadni. Viszont a kamerát mintha picit magasra rakták volna.. .szerintem legalábbis.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#40) M3oH


M3oH
addikt

Mutatos keszulek, remelhetoleg jo aron nalunk is. CSak legyen hozza megfelelo support XDAn :)

(#41) nonolada1 válasza hito (#8) üzenetére


nonolada1
senior tag

Lentről látványosabb felfelé jönni.Egy ház építése is látványos az elején.Ha már elérsz egy komoly szintet,na ott már vmi különlegeset,vmi csodát kell tégy,hogy kitűnj a tömegből.
Mindazonáltal figyelemreméltó teljesítményt produkál az Alcatel.Én is teljesen megvagyok elégedve a 990-esemmel:)

(#42) nonolada1 válasza Probber (#11) üzenetére


nonolada1
senior tag

Miért a Samsung Galaxy S III-as mi? Az is plasztik szegénykém:)

(#43) hito válasza nonolada1 (#41) üzenetére


hito
nagyúr

Abszolút egyet kell értsek :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#44) poller


poller
tag

Érik a telefoncsere!

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#45) spawn21


spawn21
veterán

ez bizony nagyon tetszetős.
Igen kíváncsian várom mikor fog megjelenni itt (nem mondja senki hogy nem fog!) :U

iPhone 13p

(#46) vicze válasza donceleger8 (#20) üzenetére


vicze
félisten

hito-tól elnézést tényleg félre értelmeztem. :(

donceleger8 félreértesz, azt hiszem a pentile téma kicsit túlságosan fel van fújva, mert vagy látod vagy nem, és akiket zavar, azok a kisebb csoportba tartoznak. SGS-en is csak annyit láttam, hogy kékes a fehérje (ami zavaró), azonkívül semmit. One S-en se láttam, hogy Pentile szóval számomra mindegy, ha valakinek szúrja a szemét hát nem olyat vesz, de ilyen szerintem kevés van.
Én megértem azt akit zavar, de enyhén túlzásokba tudnak esni a fikázásnál.

(#47) hito válasza vicze (#46) üzenetére


hito
nagyúr

Észre se vettem volna ha nem hívod fel a figyelmem :D Ejnye-bejnye, kikérem magamnak :D :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#48) haxxika válasza kaller1 (#34) üzenetére


haxxika
senior tag

Én 350-es € árfolyammal számoltam :D Ha belekalkuláljuk, hogy most hogy állunk és akkor hogy fogunk sztem reális. De ha azt nézzük, még ha nem jelenne meg itthon akkor is olyan max 300€ lehet az árcédula.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#49) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Öccsém... Ez nagyon ott van! :C

Kezdem leküzdeni a vágyam, hogy "márkás" telefonom legyen (no persze a gazdasági helyzet is kényszerít rá), szóval esélyes következőnek egy Huawei, vagy Alcatel... Franc sem fog egy feliratért 20-30 ezerrel többet fizetni.

Nálam ráadásul a szoftverezés is felejtős. Első egy új telónál, hogy eltávolítom a gyári alkalmazásokat.

Egyébként support esetében a Motorola és az LG sincs a helyzet magaslatán, szóval az Alcatelnek nem nagyon kell magát erőltetni, hogy jobbat nyújtson.

Összegezve: nagy pacsi az Alcatelnek, különösen, ha baráti lesz az ára! :K

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#50) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Na végre rájött az alcatel,hogy mi is ő.Amúgy én örülök a nagy kijelzőnek.Lehet,hogy csak én vagyok így,de nekem zte skatem van,a következő mobilom biztos,hogy nagyobb lessz,mint 4,3 hüvelyk.Lehet,hogy ez lessz az?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.