Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) RIV válasza RIV (#100) üzenetére


RIV
tag

HELP!!!!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#102) RIV válasza RIV (#100) üzenetére


RIV
tag

Most már minden reggel miután bekapcsolom a telefont elfelejti a névjegyket. Úgy tűnik a ki és bekapcsolás tesz valamit ami miatt törlődnek az adatok.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#103) Soká


Soká
senior tag

Látom, nem éppen pörgős ez a topik...

Ha nem lennének apró hülyeségei ennek a telefonnak, még szeretni is tudnám.

- miért nem képes megjegyezni a fényerő beállításokat?
- miért nem működik rajta egyetlen iránytű applikáció sem?
- nem tudom, mi az elvárható, de nagyon lassan találja meg a GPS jeleket.
- összességében elég lomha

Ami kellemes meglepetés:
- ha rögzíteni akarok egy telefonbeszélgetést, akkor a másik fél hangja is jól hallható
- sima diktafon funkcióban sztereó felvételt produkál

(#104) prsq


prsq
tag

Sikerült véletlenül elállítani valahogy a kezdőképernyőt. Nem a középsőre visz a Home gomb, hanem a másodikra. Zavaró.

Semmilyen neten leírt módszer nem működik. (pinch screen, háromujjas, hosszan tartás, stb.)
Hogyan tudom visszacsinálni?

(4033D, független dual sim, 4.2.2)

(#105) Soká válasza prsq (#104) üzenetére


Soká
senior tag

Sajnos nem nagyon olvassa ezt a topikot senki :(
A háttérkép megváltoztatásával nem lehet esetleg befolyásolni a problémádat? Túl a ki-bekapcsoláson :)

(#106) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Meg tudnátok mondani, hogy mekkora micro sd-t elkezelni?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#107) Soká válasza Csarli85 (#106) üzenetére


Soká
senior tag

Itt azt írják, hogy 32Gb-ig.

(#108) Potyesz83


Potyesz83
csendes tag

Sziasztok! Szükségem lenne popc3 (4033x) teljes SCATTER file-ra és a komplett Rom-ra hogy SpFlash-el újra rakjam a telóm most ha 4033d scatter-el indítom ( ENABLE DRAM FAIL (4032) hibát ír ki. egyenlőre tégla. Most már az Alcatel updater sem tud vele mit kezdeni.
SOS

(#109) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

Ma lettem - eddig boldog - tulajdonosa egy ilyen ketyerének. Egyrészről kényszerből, másrészről késztetésből váltottam le a Huawei Y300-amat. Kényszerből azért, mert szegénykém kicsit beázott, és a kijelző már nem az igazi (de a feleségemnek még tökéletes lesz, minden funkciója működik), késztetésből meg azért vettem meg, mert az egyik áruházban 15.000 Ft alatti áron jutottam hozzá a DualSimes változathoz!

Mivel nem akartam az Y300-nál jobb hardverrel rendelkező telefont amúgy sem (nekem megfelelt annak tudása, sebessége), így azt hiszem ennyiért bőven jó választás, ugye? :) 1-2 dologban elmarad persze az Y300-tól, úgy mint kijelző, villanófény hiánya, alsó gombok háttérvilágításának hiánya, vacak kamera (teljesen mellékes), viszont a hardvert szerintem sokkal jobban összerakták Alcatelék a C3-ban! Gyorsabb, pörgősebb minden vele, az tuti, hiába ebben is csak 512MB ram van.

Szóval nekem így első használatra tetszik, ennyiért meg pláne. Legalább nem kell 30-40ezret sem kiadnom egy új telefonért. 1-2 évre ez is jó lesz.

Mivel én minden droidos telefonomat eddig rootoltam, főzött romoztam, ezért megkérdezem, hogy ezzel kapcsolatban vannak tapasztalataitok vele? Vannak ehhez a típushoz custom romok? Egyáltalán van olyan hibája, hiányossága, ami miatt érdemes lenne cserélni rajta romot? Egyáltalán nincs tervben, hogy azonnal buheráljam, inkább csak elvi síkon érdekel a dolog.

(#110) Exian válasza Exian (#109) üzenetére


Exian
őstag

Még egy dolog: az állatira tetszik, hogy a rádióhoz végre nem kell feltétlenül fülhallgatót dugaszolni! EZ számomra új, eddig minden telefonom olyan volt, hogy headset nélkül nuku rádió volt! Ezen meg poénból bekapcsoltam a rádiót (füles nélkül), gondoltam kiírja majd a szokásos dumát, hogy "csatlakoztassa a fülhallgatót", de nem! Rögtön megszólalt, kihangosítva! Végre egy gyártó, aki pakolt belső antennát. Dicséretes.

(#111) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Sziasztok! A párom telefonja időnkénz kikapcsol a készülék, nincs rajta felesleges alkalmazás. Van valakinek valami ötlete, hogy mitől csinálhatja? Ti tapasztalatok már ilyet?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#112) Exian válasza Exian (#109) üzenetére


Exian
őstag

Bocsánat, máris off lettem, bár maradtam a márkánál és szériánál: lecseréltem a c3-mat egy c7-re. A C3 harnadnapra elhalálozott, cserélni nem tudták, így visszakaptam a pénzt és az egyik hyperben piszkosul olcsón (14.995 Ft-ért) sikerült vennem egy C7-et (új, dualsimes kártyafüggetlen verzióban).

(#113) Soká válasza Exian (#112) üzenetére


Soká
senior tag

Na, hamar váltottál :) reméljük, az nem hal meg... Szabad érdeklődnöm, hogy hol vesztegették ennyiért a C7-t? Miben jobb, miben nem?
Csodálkoztam, hogy gyorsnak nevezed a C3-t, szerintem nem igazán az. De tulajdonképpen egészen megbízható volt az elmúlt 6 hónapban. De ezt elsősorban az árához képest gondolom.

(#114) Exian válasza Soká (#113) üzenetére


Exian
őstag

"Miben jobb, miben nem?"

Hát gyakorlatilag azért mindenben jobb a C7. A kijelző sajnos ugyanaz az ócska TFT panel, betekintési szögek hasonlóan problémásak, mint a C3-ban. De ahogy a cikkjében írták, "azért nem halálos". Viszont 5"-os a kijelző, 4 magos a proci, a kártyafüggetlen verzióban viszont szintén sajnos csak 512MB ram van.

Viszont az összeszerelés minősége sokkal korrektebb már érzetre is, mint a C3 esetében. Nekem az nagyon nem jött be... túl műanyagos volt, túl könnyű és én egy olyat fogtam ki, ami minden centiméterén nyekergett, recsegett, már akkor is, ha csak simán kézben tartottam és nyomkodtam a kijelzőt... borzalmas volt az én példányom ilyen szempontból. A C7 hátlapja gumis érzetű, amit szeretek és megszoktam a Huawei Y300-amnál.

[ Szerkesztve ]

(#115) elisha


elisha
tag

Üdv.

Van olyan oldal, miszerint OTG képes, máshol meg nem. Mi az igazság? :-)

A C1-től, ha jól gondolom, gyorsabb valamivel?

Túlterhelt a szerver...

(#116) Exian


Exian
őstag

Amikor még megvolt a C3-mam, rendeltem egy szilikontokot hozzá, feketét. A telefon már nincs meg, de ma megjött a tok :) Akit esetleg érdekel, postaköltséggel együtt 500 Ft-ért elküldöm. Érdeklődni privátban.

Ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#117) Soká válasza Exian (#116) üzenetére


Soká
senior tag

Az enyémen ilyen van, működik rendesen, ajánlom másnak is.
Utólag is köszi a C7 leírást. Én nem tapasztaltam, hogy a C3 nyekeregne.

(#118) rin33 válasza Krisz1999 (#98) üzenetére


rin33
senior tag

Pop C3 gyári recovery: https://mega.nz/#!isQHkZBT!VT7qVFQ04_qL9uDUM8ymhsmeH7x43d_OA_nqJQs673U
pop c2-rôl portoltam 4033x-re.

(#119) w.miki


w.miki
veterán

4033X magyar ROMot tudna valaki linkelni?
PDA.ru oldalon, ami van, az dual simeshez való, és csak orosz, és angol nyelvű

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#120) rin33 válasza w.miki (#119) üzenetére


rin33
senior tag

4033x stock firmware, ha nem telepíti az sp flash tool (1011) akkor ennek a ROMnak a scatter file-ját használd telepítéshez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.