Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Narancs


Narancs
őstag

Valaki megtehetné a feljelentést Albacomp ügyben végre...

Beauty is pain

(#102) kicsimo18 válasza Narancs (#101) üzenetére


kicsimo18
csendes tag

Üdv. az ennél 1el régebbi classmate pc-t próbálta már telepíteni vki xp-vel??? mert nekem baszottul nem jön össze semmiféle xp telepítés :S most egy mandriva linux fut rajta a mocskos nagy 2GB SSD-n xD de így a wifi sokkal gyengébb,xp alatt jóval messzebről is tudtam netezni vele!a hiba a telepítéskor az hogy nem formázható a merevlemez azt írja győződjek meg hogy helyesen van-e csatlakoztatva+ilyen szarok,helyesen van persze linux alatt tudok is formázni megcsináltam ntf-s fájlrendszerre leformáztam...xp telepítő nem látja a ntfs formázáott ssd-t! :/ új próba fat32 re formáztam linuxal (eredetielg is erre volt formázva) :O ki tudja miért ,végülis-e célből is szerettem vna újra telepíteni,na fat32 linux altt xp telepítő látja a formázott fat32 fájlrendszerű ssd-t de nem telepíthető rá xp azt írja a windows mappa nem jött létre a kilépéshez nyomjak+egy gombot :( elég idegesítő hogy xp volt rajta és nem tudom vissza rakni rá! :S valaki nem tudna segíteni vagy nem járt így és valahogyan megodtotta esetleg??? köszönöm a válaszokat Üdv. :R

Chuck Norris egyszer olyan korán kelt, hogy látta aludni saját magát!! :D

(#103) Sub-ZeRo válasza kicsimo18 (#102) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Linux után nem tudsz telepíteni windows rendszert. 2 gigára meg nem fog xp felmenni, szóval erölködni meg nem kell, mert nem fog menni. Ha csak nem egy szétbuherált verziót raksz fel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#104) tvamos válasza Narancs (#101) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat nosza! Indulj neki!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#105) atollox válasza Suker10 (#39) üzenetére


atollox
csendes tag

A tanulók hazavihetik a masinákat és otthon is dolgozhatnak vele. Ezért nem asztali PC.

Muki94:

Sok igazság van abban amit írtál, sajnos az EU-s pályázatokban rengeteg anomália található, óriási a különbség az elképzelés és a megvalósítás között.

"Magyarországra szabott" pályázatok kellenének, a hazai körülményeket figyelembe véve.

(#106) Narancs válasza tvamos (#104) üzenetére


Narancs
őstag

Nem szeretném ha a feldarabolt hullám Romániában húzzák ki a Dunából...ellenben ha az ország legolvasottabb informatikai magazinja feküdne rá az ügyre...

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#107) kenand


kenand
veterán

Nagy cégektől levetett, minőségi üzleti notebookokkal kellenei enkább ellátni a sulikat, nem csak olcsóbbak, de sokkal jobbak is mint ez pl egy HP 2510p

[ Szerkesztve ]

(#108) west válasza kenand (#107) üzenetére


west
őstag

Ezzel a hozzászólással nagyon egyetértek. Dell D620 D630 Ibm T szériából bármi lenne nekik való. Tutttti ötlet!

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#109) zone


zone
őstag

Külföldön is megtalálták a cikkem: [link]
(mondjuk elég érdekes címet adtak a bejegyzésnek)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.