Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Na ezt teljesen vállalható, akinek kis gépbe kell jó kari. És a zajjal se lesz gondja.

(#2) GRaul válasza hegegabi80 (#1) üzenetére


GRaul
őstag

mar van 1050 es 1050ti is :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#3) Cythyel


Cythyel
senior tag

végre egy új generációs LP-s Radeon :C htpc-be tökéletes

(#4) hegegabi80 válasza GRaul (#2) üzenetére


hegegabi80
addikt

Gondolom ezért lett válaszként RX460 is.

[ Szerkesztve ]

(#5) XuChi válasza hegegabi80 (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Ami ha jól tudom, gyengébb is az 1050/Ti kártyáknál.

off: vicces hogy megfordultak a modell elnevezések :). Régen gtx 450-460-470-480 volt. Most ugyan az csak rx előtaggal Amd :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Komplikato


Komplikato
veterán

HDMI 2.0b?
Ez tudja már a 120Hz+ képfrissítést?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

És single slot... asszem' most jött el a második Karácsony! :DD :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) GRaul válasza hegegabi80 (#4) üzenetére


GRaul
őstag

persze, de ennyiert nem fogja megerni. mert majdnem ugyan abban az arban lesz mint az nvidia.
Nem vagyok Nvidia fan ;]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#9) hegegabi80 válasza XuChi (#5) üzenetére


hegegabi80
addikt

Igen gyengébb, ugyan úgy mint a nagy tesók is, de olcsóbb is.

(#10) hegegabi80 válasza GRaul (#8) üzenetére


hegegabi80
addikt

Persze az a nyitó ár, aztán majd rá jönnek, hogy olcsóbb legyen az. :DD

(#11) XuChi válasza hegegabi80 (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Most nézztem a teszteket. Ez a kártya 720p medium 30-40fps-re jó max. Kevés ez mint macisajtban a brummogás :D

(#12) AxBattler


AxBattler
félisten

Most olvasom: dual-link DVD-D... az mi? ;)

Egyébként kicsit furcsa, hogy DVI-t raktak rá Displayport, vagy még egy HDMI helyett... vagy miniDP-microHDMI páros is mehetett volna rá a sima HDMI mellett. Ezeket aztán még mindig lehetett volna DVI-ra alakítani. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) solfilo válasza XuChi (#11) üzenetére


solfilo
veterán

Ha ez kevés, akkor a konkurens GTX 1050 is kevés lenne neked. :)

solfilo

(#14) MK VII válasza XuChi (#11) üzenetére


MK VII
veterán

Milyen teszteket néztél?
Elírtad a felbontást.. FullHD-t akartál írni nem? :)
FullHD-ban rendre meglépi a GTX1050-et és közel van a 1050Ti-hez is.
Doom-ban meg parádés amit produkál még magasabb felbontásban is! :)

[ Szerkesztve ]

(#15) XuChi válasza MK VII (#14) üzenetére


XuChi
addikt

Fullhd és max beállítás mellett éppen hogy 20-40 fps között mozog sok játékban sajnos. 720p high beállítással szerintem hozható 40-60 fps.

Igen értem én, hogy ez egy MOBA-MMO-eSport kártyának van árulva :R ott mehet a fullhd high :)

Nekem 1050Ti 4gb altt nem kéne kártya ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler válasza XuChi (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Ne trollkodj! Akkor hogy van meg egyeseknek a 40fps a mostani Doom-ban, 1080p/Ultra beállításokkal?

Tudod: ez egy belépő kártya. :U Értelmes hűtéssel 40-45k HUF-ért kapható, míg a 1050Ti 55-60k-ért - annyival gyorsabb is.

(#17) MK VII
My bad. :R

(#18) Raggie
Tudom, de 75W TDP-s kártyától nem is lehet elvárni. Már ez is előrelépés, LP 1050-nél is ezt hiányoltam.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) MK VII válasza XuChi (#15) üzenetére


MK VII
veterán

Most őszintén... Honnan veszed ezeket a hülyeségeket?
Nekem 460-am van.. Nem a levegőbe beszélek... Minden játékot fullHD-ban játszok és nem 30-40 fps-sel.. ;)

Az meg, hogy neked mi kell és mi nem az nem jelenti azt, hogy le kell húzni a kártyát, mert neked úgysem kéne.. De megértettük.. Neked nem kell.. Köszönjük a részvételt. :)

(#16) AxBattler
Doom fullHD+Ultra 50fps...

[ Szerkesztve ]

(#18) Raggie válasza AxBattler (#7) üzenetére


Raggie
őstag

Sajnos nem igazi single slot.

Clint Eastwood FTW

(#19) XuChi


XuChi
addikt

Egyáltalán nem trollkodni akartam :R

A ph-s 1050 tesztben a játéktesztekben fullhd max beállítás mellett az összes tesztben 22-50fps közötti eredményeket produkál.

Ha nálad fullhd max beállítással 40+ fps-t hoz akkor nem értem......:R

(#20) solfilo válasza XuChi (#19) üzenetére


solfilo
veterán

Nem tudom, hogy trollkodni akartál e, de magadnak is ellentmondasz. Egyszer felhozod, hogy 720p medium 30-40 fps-re jó ez max, most meg már 1080p max beállításokról beszélsz 22-50 fps között.
A megoldás egyébként a high beállítás 1080p-n, s a játékok többsége szépen fog menni.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#21) Male válasza AxBattler (#12) üzenetére


Male
nagyúr

A Dual Link miatt... mert azt nem csinálsz egy sima passzív átalakítóval HDMI-ből, és akinek ez kell a monitorához (nagyobb felbontás miatt), az megszívná különben.

(#22) -Skylake- válasza AxBattler (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Teljesen kizart, hogy single sot. Lehet, hogy ebbol a nezetbol ugy nez ki, en is "belelattam" ,nincs kedvem utana nezni de nagy osszegben fogadnek hogy dualslot.

Szerk: latom megeloztek (#18)

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#23) MK VII válasza XuChi (#19) üzenetére


MK VII
veterán

Hogy megértsd miről beszél a kolléga..
Doom fullHD High online.

CoD MW Remastered fullHD, Extreme. Itt még ráadásul csak egy Pentium volt mellette.

Overwatch fullHD, High, online.

[ Szerkesztve ]

(#24) shteer válasza -Skylake- (#22) üzenetére


shteer
titán

Szerintem csak a hátlap miatt írta, egyes házakba befér attól, hogy a hűtő magas - viszont a 1050LP dupla hátlapos

..szerintem jónak tűnik

(#25) Duree


Duree
veterán

Na ez egy nagyon jó hír mert szeretnék végre egy erös vga-t rakni a gépembe de csak ilyen alacsony profilú kártya megy bele.Az ára sem vészes.

duree54

(#26) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Ha nem váltottam volna gépet, akkor jó lett volna :K
De így marad a GTX 460 :))

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#27) -Skylake- válasza shteer (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igy mar mas, ez valoban lehetseges.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#28) bil


bil
tag

Ez jó cucc, Athlon 5350-est fel lehet hozni vele, mert abban nagyon karcsú az IGP.
Bár lehet ez sok is lesz hozzá...

This is extremely dangerous to our democracy!

(#29) solfilo válasza bil (#28) üzenetére


solfilo
veterán

Ehhez egy Athlon 5350 nagyon kevés. Oda elég egy R7 250 GDDR5 is szerintem.

solfilo

(#30) AxBattler válasza MK VII (#23) üzenetére


AxBattler
félisten

Erről beszéltem. :K

(#24) shteer
Pontosan. Sok HTPC házban elfér a 2 slot-os hűtő, de hátrafelé csak 1db LP PCIE keret található.

(#28) bil
750Ti-vel tesztelték sokszor az Athlon 5350-et, de már ott is durván visszafogta a VGA teljesítményt. Játékra kevés az AM1, mint mackósajtban a brummogás. Ha a gém is szempont, akkor ugyanannyiért már inkább 2 magos Pentium-ot bányásznék apróról - nyilván ez is korlátos, de 1-2 szálon futó játékok, MOBA-k simán elfutnak rajta, belépő VGA-val.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) bil válasza AxBattler (#30) üzenetére


bil
tag

Nem vagyok nagy gémer, régebbi cuccokhoz még elég, meg pl. DOOM-ot is elvisz, mert jól van optimalizálva.
De igazatok lehet, az RX460 valszeg overkill az 5350-eshez.

[ Szerkesztve ]

This is extremely dangerous to our democracy!

(#32) AxBattler válasza bil (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

Mármint a 2004-es Doom 3-at? :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33) Lacok


Lacok
őstag

Nem rossz de egy DP portnak még szoríthattak volna helyet.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#34) -Skylake- válasza Male (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

?? Viszont dp-bol tudsz csinalni duallinket passzivan. En sem ertem, hogy minek van ez ennyire eroltetve, reg el kellett volna felejteni, ott a dp.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#35) Male válasza -Skylake- (#34) üzenetére


Male
nagyúr

DP-ből passzív átalakítóval DL DVI-t? :F
Ilyenről nem tudok, van linked, mert hasznos lenne.

(#36) boeing


boeing
senior tag

Nagyon jó hogy a MSI foglalkozik ilyen kártyákal is,nekem is egy ilyen LP 750ti van.

(#37) bil válasza AxBattler (#32) üzenetére


bil
tag

Nem, a legujabbat. YouTubeon keress Doom on AMD 5350 + vmilyen vidkari (pl 750ti).

This is extremely dangerous to our democracy!

(#38) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez jó hír.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39) #73029888


#73029888
törölt tag

1050Ti 4GB elveri ezt a "valamit".....

Voltak AMD kártyáim és meguntam az állandó driver gondokat. Amióta NV van GTX950 majd 1050 Ti nyugodtabb vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40) AxBattler válasza Polllen (#38) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, csak kell hozzá egy HDMI-elosztó.
Meg azt nem tudom, hogyha nincs rajta DP, akkor hogyan fog menni a Freesync? :F

(#39) makoj20
Hölgyeim és Uraim! A nap hsz-ét olvashatták! :C

:W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#41) Polllen válasza AxBattler (#40) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mihez kell a hdmi elosztó és a freesync?

HTPC-t TV-re kötnek az emberek... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) AxBattler válasza Polllen (#41) üzenetére


AxBattler
félisten

Kivéve az ITX-fetisiszták! :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#43) Polllen válasza AxBattler (#42) üzenetére


Polllen
nagyúr

Aki nem kényszerből használ lp kártyát, az meg is érdemli. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) MK VII válasza #73029888 (#39) üzenetére


MK VII
veterán

Kösz, jogy jöttél. Viszlát... :D

(#45) Scholes9 válasza MK VII (#44) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D :D :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46) AxBattler válasza Polllen (#43) üzenetére


AxBattler
félisten

Apropó! Rád férne egy upgrade... :D ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47) Polllen válasza AxBattler (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem játszom mostanában sajnos. Meg gondolkodom, hogy kiköltözik a gép a nappaliból.
És bár most installálom a Star Wars - Shadows of the Empire-t, azt hiszem ezzel elbír a mostani konfigom is. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#48) AxBattler válasza Polllen (#47) üzenetére


AxBattler
félisten

Ejj, nem azért fejlesztünk, hogy maradéktalanul kihasználjuk, hanem hogy fejlesszünk! :))
SotE jó volt a maga idejében, én is végigtoltam... Boba Fett-es bunyó nagyon kafa.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#49) Polllen válasza AxBattler (#48) üzenetére


Polllen
nagyúr

Arra nekem ott a hifi. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#50) athomi válasza AxBattler (#16) üzenetére


athomi
veterán

GTX1050Ti már egy jóideje kapható 50-ért, sőt, még 50 alá is benéz mostanában, normális hűtéssel. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.