Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) Dr. Akula válasza netguru10 (#79) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor visszakanyarodva az elejére, meg magára a cikkben említett RAMra: a szabvány feszen, szabvány sebességen elérhető legjobb (gyárilag tesztelt, garantált) késleltetési értékekeket hiányolom belőle. Persze nem kell 1MHz-enként minden lehetőséget végigdokumentálni, de azért a tipikus felhasználási köröket nem ártana. A 2133 MHz / 1.2V szerintem eléggé az. Biztos vannak páran akik megvennék ezt is, mégha a MHz-eket nem is használják ki, de alapjáraton olyan késleltetést adna hogy maga alá hugyozna. Aztán itt a 2400 MHz, ami a Broadwell-E-vel válik alappá, gondolom a gyártók se ma döbbennek rá hogy lesz ilyen, oda is érdekes lehetne, hasonló okokból. Jó lenne tudni azt is hogy 1.2V-on mi a max órajel amennyit ki lehet belőle hozni. Emellett persze nem zavar ha ráírják hogy orrán-száján telepumpálva mit bír, csak az hogy emellett mást meg se adnak, így pl. nekem totál érdektelenné válik vásárlási szempontból. Sztem mindenki elégedett lenne egy ilyen nem túl bonyolult megoldással, a gyártó meg plusz vásárlókat szerezhetne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.