Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hm, nem rossz az az "i"-s fülhallgató, Droidhoz nem tud valaki valami hasonlót?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Az új szériás Nv kártyákról most mik az utolsó hírek ?
Lehet tudni hogy kb mikor jönnek ? pl : 2012 q2 ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

"Lelke egy 1,2 GHz-es, egymagos ARM Cortex-A8 processzor, ami mellett ritkán látott Vivante GC800 GPU dolgozik, melynek teljesítménye vetekszik a Mali-400-éval."

Nevesítve egy RK2918 -as Rockchip van benne, a GC800 teljesítménye meg nem csak, hogy vetekszik a Mali-400 -éval hanem egyből le is nyomja.

(#4) matteo_szg válasza Spancho (#2) üzenetére


matteo_szg
őstag

úgy tűnik most, hogy április a GTX 680...

jupiiii

(#5) netseft


netseft
aktív tag

Edifier HCS2330 C2 Plus-t tudom ajánlani, nagyon jó vétel, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az az SW egér valami brutális kinézetű. De nem tűnik túl kényelmesnek. Az ár meg vicces.

Nagyon drága még a Prime. Ha lenne hozzá magyar bill-es dokk, akkor viszont már megfontolandó lehetne, de inkább kivárok a Win8-ra. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

"... a HD 7770 nevet kapta, és a legfrissebb, GNC architektúrára épülő chip hajtja..."

GCN.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Na igen, VGA fronton nem ártana, ha helyükre kerülnének az árak.

<< Heimdal >>

(#9) T_Stark


T_Stark
őstag

Na végre ajánljátok az Edifiert is. Sokkal jobb mint a Genius meg Logitech féle szutykok, már ha a minőség is számít.

(#10) predakon


predakon
őstag

Jó nagy barom volt aki a transformers prime-ba ennyi csilli villi mellé nem volt képes egy 3g modemet szerelni....

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#11) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A razer Imperator még mindig bejövős, a Edifier Studio hangfalat is elfogadnám. :K

(#12) radi8tor válasza Recon666 (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Imperator 2012-t használ a párom 1 hónapja. Nagyon meg van vele elégedve (netezéshez, blogoláshoz) ;]

⭐ Stella

(#13) fatallerror


fatallerror
addikt

én nagyon buknék most 1 35 ezres 6850-re :/

don't tell me what i can't do!

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Nekem valami fülest kellene újítanom a telefonomhoz. Valami hasonlóra gondoltam, amiből 90 fokban döntve jön ki a vezeték. Így kevésbé necces, hogy beletörjön a készülékbe....

(#15) Recon666 válasza radi8tor (#12) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Még jó, annak idején egyedül az ára tartott vissza, de nem döntöttem rosszul a G500-al sem, sőt. :)

(#16) radi8tor válasza Recon666 (#15) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eredetileg magamnak vettem, de a párom beleszeretett. Neki Logi G400 ment volna, de Imperator sokkal jobban tetszik neki. :D

⭐ Stella

(#17) matteo_szg válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


matteo_szg
őstag

magyar billentyűzetes a dokkoló...

jupiiii

(#18) Cyberpunk válasza matteo_szg (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hogy az. :U Nem tudom mért gondoltam másnak. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Löncsi válasza Retekegér (#8) üzenetére


Löncsi
őstag

Épp azon vannak. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) Flashback


Flashback
addikt

Az nem IPS panel akart lenni az Asus TF-nél? :K

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#21) Gude


Gude
senior tag

40k az egérért? :Y

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#22) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lenne, ha lassan valami nagyobb gyártó is rácuppanna az Androidos médialejátszókra. Lecserélném az Asus O'Playt, jó lenne egy normális oprendszer, egy qwerty-s, trackpointos távirányító, meg az állandó netkapcsolat előnyei (mondjuk ehhez azért masszív szoftveres support sem ártana) de ezektől a noname cuccoktól azért tartok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#23) Apika


Apika
Közösségépítő

A Razer Star Wars egérszett már a replikátor (The Stargate) technológiát képviseli... :D

(#24) banhammer


banhammer
veterán

Az Asus Transformer Prime-mal vigyázni kell, mert ha jól tudom akkor egy sajnálatos tervezési hiba miatt a fémház nagyon leárnyékolja az antennákat.
Bővebben itt.

Kár, hogy az Acer Iconia A500-as szériához nincs hozzá illő gyári billentyűzet.

Az alján található csatlakozóval csak tölteni lehet a készüléket, a hangot tudja kiadni a gyári dokkolóra és a dokkolóhoz kapott távirányítóval irányítani a tabletet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) blackydan


blackydan
senior tag

Ez az egér valami brutálisan szép lett :K

(#26) banhammer válasza parandroid (#22) üzenetére


banhammer
veterán

Kicsit sok kívánságod van egyszerre.
Azért ugye nem kell adoptálnia téged egy gyártónak sem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) szabi__memo válasza banhammer (#26) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez miért sok? Én sem értem miért nem lépnek már

(#28) hibavissza


hibavissza
veterán

ez az audióteknika valami cseszlovák tákolmány? 50 éve bujkáltak a tátrában?

[ Szerkesztve ]

(#29) csƵ válasza hibavissza (#28) üzenetére


csƵ
őstag

Japán... :)

(#30) banhammer válasza szabi__memo (#27) üzenetére


banhammer
veterán

Írjál nekik levelet.

Lehet azért nem akarnak belépni ebbe a szegmensbe, mert nem lenne nagy haszon rajta stb.
Elképzelhető, hogy már rég felmérték a piacot a keresletet és úgy döntöttek kimaradnak belőle, mert a fejlesztésre, gyártósorra, reklámra, stbre több menne el, mint amennyi a remélt haszon lenne.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Egyszerű az árakat a drága merevlemezre fogni,egyrészt szép lassan araszolnak lefele,másrészt egy 320Gb-os 2.5-os lemez 10.e ft al drágább mint tavaly nyáron,kisker áron,akkor miért huszonpárezerrel van jelen ez az össz árban,ráadásul a gyártók olcsóbban szerzik be nagyobb mennyiségben....

Wasabi...

(#32) nyunyu


nyunyu
félisten

135k az Edifier S550-ert?

Annyiert mar boooven kapni egy belepo szintu AV erositot+hozza 5.1 hangfalat, ami ugye nem csak a PC megszolaltatasara alkalmas.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

40k egy egér.. szép... alátéttel együtt 55... Ennyiből sokan már egész pofás konfigot tudnak venni (használtan). :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#34) szabi__memo válasza banhammer (#30) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem meg csak lassúak, ahogy az ilyen cégeknél lenni szokott.

(#35) banhammer válasza szabi__memo (#34) üzenetére


banhammer
veterán

Erre azért nem vennék mérget.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) Zso2 válasza banhammer (#35) üzenetére


Zso2
őstag

banhammer nem neked ment csak mellé nyomtam...

Meg is érdemli , aki 40k-ért egeret vesz, a pofátlanság netovábja a 15k és hasonló egérpadok. Grat a lehúzós cégeknek...

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#37) csƵ válasza Zso2 (#36) üzenetére


csƵ
őstag

Grat a lehúzós cégeknek...

Az a hülye, aki megveszi és nem az, aki legyártja.

(#38) csaabz


csaabz
őstag

Nem lehet rossz az az Edifier 2.1
Szívesen meghallgatnám vmi jó hangkártyára kötve...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#39) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Jónak tűnnek az edifier cuccok, de má-már a logitech árszintjét súrolják.

(#40) PepeDon


PepeDon
tag

Szerintem azok a hangszórók nem farostlemezből vannak, hanem inkább MDF lapból. Farostlemezből kicsit érdekes lenne, hajlana mindenfele.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Tetszetős a kínai gyártó legkisebb terméke (hang)
Az új radeonok ára meg nem emberi ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#42) Expulso


Expulso
tag

A Transformer-ből egyet hozzám vághatna a jó ég.. De ennyi pénzért? :Y ..ez már alacsony jelzővel is pofátlanság

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#43) djculture


djculture
félisten

Azt nem tudom mi kerül akár a legkisebb 2*16 w os légyzümmögés szintű aktív hangfalon majd 30 rugóba..

[ Szerkesztve ]

(#44) mepet


mepet
addikt

Végre egy érdekes Hazi pálya!

Az egerek, érdekesek, és végre nem A4Tech, Gigabyte, meg Sharkoon, meg hasonló az egér gyártástól hihetetlen távol álló brandek csodadarabjairól, hanem Razer újdonságokról. Az mondjuk nem derült ki számomra, hogy miért jó a lézer mellé egy hagyományosabb optikai szenzor is. A StarWarsos cuccok pedig hihetetlen szépek, az áruk tökéletesen illik a dizájn szépségéhez, és a minőségükhöz.

Audio Technica: na ez már egy fej/fülhallgató márka, nem valami gamer gagyiműanyag csoda. 9ezerért ingyen van a gyémántdizájnos női füles! A fejhallgatóik is tetszenek.

Az Edifier ládákat meghallgatnám, sosem hallottam még erről a brandről. Engem nem riaszt, hogy kínaiak.

A bemutatott mobil eszközök egyike sem éri meg az árát, főleg nem a Transformer...

(#45) Osynho válasza fondorlatos (#39) üzenetére


Osynho
addikt

És a logitech a non plus ultra? :B

(#46) rocket


rocket
nagyúr

"Természetesen alaposan visszavettek a digitális lóerőkből, így az eredmény egy olyan kártya lett, ami 20%-kal gyorsabb a HD 6770-nél, vagyis a Radeon HD 6850 szintjét hozza."

Nem hozza a HD7770 a HD6850 szintjet, atlagosan jo 10% lemaradasa van, igy meg gazosabb amit osszehozott az AMD ilyen arban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#47) Löncsi válasza rocket (#46) üzenetére


Löncsi
őstag

Mindjárt megmagyarázzák miért jó mégis a HD7770.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#48) ch003067


ch003067
addikt

hűű ez a fehér egér, nagyon brutál :Y Meg az ára is az :D

(#49) harry


harry
veterán

Az igen, így felmentek az Edifier-ek árai :F Az 1600T már régóta a 2.0-s hangfalszettek egy igen jó képviselője, az adott topicban is sokat ajánlott típus, de akkoriban 22k körül meg lehetett venni, nem pedig 30... Esetleg a 25k körüli R1900TII jó alternatíva még.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#50) Neurotoxin válasza mepet (#44) üzenetére


Neurotoxin
őstag

"Az egerek, érdekesek, és végre nem A4Tech, Gigabyte, meg Sharkoon, meg hasonló az egér gyártástól hihetetlen távol álló brandek csodadarabjairól"

Miért mi a baj a Gigabyteal és a Sharkoonnal?Az A4Techel egyet kell értenem.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.