Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ingyen reklám, kell ez nekünk.

(#2) vipnolf válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


vipnolf
aktív tag

nem hiszem hogy olyan rossz az ha értesülünk a jó árakról... főleg ha vki pont memóriát vásárolna ( like me)...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3) Cobra.


Cobra.
őstag

Class4 :DDD
16Gb Class10 meg van 4k alatt is.

(#4) -Faceless- válasza vipnolf (#2) üzenetére


-Faceless-
őstag

Auchanban ugyan ez a 16 GB-os 4490.-

(#5) vipnolf válasza -Faceless- (#4) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát körül fogok nézni mindenfele az biztos, ott is :)

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#6) tomee007007


tomee007007
őstag

nem rossz, bár nem is kiemelkedően jó árak...

(#7) section9


section9
őstag

A 64 gigás EVO-val szemezek nagyon az Asus T100-ba. :C

(#8) parkr válasza Cobra. (#3) üzenetére


parkr
őstag

ebay-en meg megvan 2k-ból

(#9) #80439296 válasza parkr (#8) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ja, 200$ -os full telóval meg free gift...

(#10) AS


AS
félisten

64 gb os az nagyon cool:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) #80439296


#80439296
törölt tag

Címoldal visszalink:

"[Re:] Akciós"

Reakciós, soviniszta, irredenta... :DD

(#12) virkir válasza vipnolf (#2) üzenetére


virkir
veterán

Ezek mindenek csak nem jó árak.
Amennyiben nem életbevágóan kell valakinek tegnapra, bőven féláron beszerezhetőek ezek a kártyák máshonnan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13) .mf válasza tomee007007 (#6) üzenetére


.mf
veterán

"nem is kiemelkedően jó árak"

Sőt, még csak nem is jó árak.

Parkr: azzal azért óvatosan, az ebayes kártyák nagy része hamis, s abból is a rosszabbik fajta: nem csak valamelyik gyártó termékének másolata, hanem bár 16 vagy 32 GB-nak látszik, de valójában csak 2-4, amint ezt eléri, vagy elkezdi az elejét felülírni vagy egyszerűen csak hibásként kidobja a gép.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#14) parkr válasza .mf (#13) üzenetére


parkr
őstag

van egy elég jó eladó, akitől eddig sosem kaptam hamisítványt

(#15) Segal


Segal
veterán

Nevetségesen drágák. Akár házon belül a hardveraprón lényegesen jobb árak vannak...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16) halkow


halkow
őstag

64gb-s samsung memória kártya az vajon uhs2 képes?
mágnesáló na majd azt kipróbálom ha esetleg veszek :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Peterson_ válasza Segal (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Valóban drágák, meg a bolt is.
Néha azért egész jó cuccokat ki lehet fogni, én pl egész jó áron vettem tőlük külső akkut még egy éve kb.
Választék legalább akad, nekem meg még helyben is vannak.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) #68372224


#68372224
törölt tag

Durván lementek az árak, én éve még 5900 Forintért vettem az én Class6-os 16GB-os kártyámat. :U

(#19) nico9519


nico9519
tag

Ezek miből tartják fenn magukat? Oké hogy korrektek és minőségi bolt hírében áll de irreálisan magas áraik vannak. Ennyit nem ér hogy egy picivel nagyobb biztonságban érezze magát az ember. Mondjuk amikor bent voltam náluk akksiért előjött az oldalukon ugyan van de a valóságban nincs csak 2 ezerrel drágábban probléma :DD Amit azért nem vártam volna tőlük.

(#20) doki13 válasza parkr (#14) üzenetére


doki13
aktív tag

Súgd meg a nevét) :)

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#21) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Az ilyen cikkek mellé illene odaírni az (x)-et, khmmmm! :( :(

Amúgy meg ennyiért máshol is megkapni őket legális helyen, sőt akad köztük olyan is, ahol a hitelkártyámra 10%-kal kedvezményes ár érvényes...

(#22) parkr válasza doki13 (#20) üzenetére


parkr
őstag

ez lenne az
ebay topikban is népszerű

(#25) hatala


hatala
tag

Én egy dupla aljzatú autós töltőt vettem tőlük ami 3.1 Amp. tölt és ritka jó cucc, jó áron.
A legtöbb cuccuk azért tényleg drága.

(#26) doki13 válasza doki13 (#20) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszi. Innen rendelek én is :)

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#27) #80439296 válasza doki13 (#26) üzenetére


#80439296
törölt tag

(#28) Geller72 válasza vipnolf (#2) üzenetére


Geller72
veterán

"nem hiszem hogy olyan rossz az ha értesülünk a jó árakról."

?? Jó árak? Hol? 32 GB-os kari majd 10k? TAVALY már 18 euróért vettem ezeket külföldön. (5-6k HUF)

[ Szerkesztve ]

(#29) Geller72 válasza #80439296 (#27) üzenetére


Geller72
veterán

..erről beszéltem..

(#30) Router


Router
őstag

Most nem azért de ki tárolja 85 fokon a kártyát? :F

[ Szerkesztve ]

www.reballing.hu/forum

(#31) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Nem olcsó, de legalább drága.

(#32) #80439296


#80439296
törölt tag

Félreértés ne essék: rendes, normális cég.
Gari ügyem nem volt velük, de gyanítom, ha nem én vagyok a hülye vagy a gennyláda, akkor azt is normálisan intéznék.
Vásároltam is tőlük néhány dolgot, pl. telót, régebben.
Sokszor nekem is megér 10-20% pluszt az, hogy a fentieket kapom.

De!

Volt másfél éve valami sárga kártyájuk, ami akciókra volt használható.
Pont karácsony előtt kaptam meg (szerintem 20-án) , és január 10-ig volt az aktuális akciókra beváltható.
Nemrég a kezembe került ismét, na mondom: körülnézek, milyen akciók vannak.
A kártyának a nyoma is eltűnt! És ezzel tele volt a net is.
Kérdés: minek bocsátották ki, és küldték szét - gondolom - jó pár ezer vásárlónak?
Ez egy dilemma marad.

(#33) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na, ide is megérkeztek az AliExpress-es akciós memóriakártyák? Nekem is pár napja jöttek meg, 2 db Samsung 16GB-s 2.400-ért. Én jobban jártam. :D

(#34) Maxentius


Maxentius
addikt

Büszkén hirdetik az újdonságaikat, de a leveleimre nem válaszolnának...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35) Luck Dragon

Ha akciósak ,akkor milyen árban mozognak akció nélkül a kedves boltnál?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon halkan szeretném kiegészíteni a külföldről memóriakártyát rendelgető és ennek árát mintegy örök igazságként fennen hirdető fórumtársak beszámolóit egy jelenleg hatályban levő dokumentum linkjével, amely a kiváló Artisjus nevű gittegylet sarcait tartalmazza. KLIKK.
Kéretik nem elfelejteni, hogy a külföldi rendeléshez képest egy hazai forgalmazónak nem csupán ezt, hanem a világszerte híresen frankó sávban mozgó hazai áfát is meg kell fizetnie.

Disclaimer: ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem lehet beszerezni SD-t ügyesen máshonnan legálisan kedvezőbben, hanem azt, hogy mielőtt óriásfikatenger zúdul egy hazai üzletre azért nem árt tisztában lenni azzal, hogy miért annyi, amennyi.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) #80439296 válasza Bog (#36) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nagyon halkan szeretném felhívni kiváló Bog tesztelő figyelmét, hogy ha a kiváló magyar vám- és ÁFA tartalmat hozzáadjuk, még mindig kb. a fele árnál tartunk.

Ha már...

Artisjust meg csak a saját zenész (hahaha) társadalmunk tudná kicsinálni, pillanatok alatt.
És azt b@szhatná a fülke2/3 is.

[ Szerkesztve ]

(#38) Geller72 válasza Bog (#36) üzenetére


Geller72
veterán

Teljesen igazad van, és szerintem ezt nem is vitatta senki sem. :R. A probléma attól még fennáll. Én is nagyon sajnálom, hogy ma Magyarországon egyszerűen nem éri meg vállalkozást fenntartani. De ettől még nekünk, vevőknek az ár számít, főleg itthon, itthoni fizetésből élőknek. Szégyen, hogy ~12.000 km-ről jobban meéri valamit venni, mint 170-ről. :(( . De ez van.

(#39) virkir válasza #80439296 (#37) üzenetére


virkir
veterán

Nem tisztem védeni se a boltot se bog-ot de azért számolj utána.
A 64GB samsung odaki árral számolva 16,8k-ra jön ki ha befizetnél minden sarcot a bolti 17,9 ellenében.
Az az 1100 meg had legyen "haszon" amiből ugye még kb 150%-ot be kell fizetni a rezsi/adócsökkentő állambácsinak.
Mindezektől függetlenül akkor is k... drágák egy "tudatos" vásárlónak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40) Lomha 8V válasza Bog (#36) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én pedig azt jegyezném meg, hogy én is vállalkozó vagyok, üzletet üzemeltetek és nekem is meg kell küzdenem az olcsóbb netes vásárlás problémájával. Főleg, hogy ez egy 12ezres kisváros, nem Budapest. De azért megvagyok, talán a budapesti cégek is túlélik valahogy, ha már ilyen "fejnehéz" az ország. Nem tudom, hogy ki mennyi pénzből él, de nekem nagyon nem mindegy, hogy 1.240- Ft. vagy 4.990- Ft.

(#41) Bog válasza Lomha 8V (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon messzire vezethetne egy ilyen eszmecsere és nyilván minden irányból lenne benne rengeteg igazság. Te is, én is, többen is tisztában vagyunk vele, hogy igen, netről rendelni, akár külföldről sokszor olcsóbb, legális, működik, ha nem is prompt, mert várni kell a termékre (ez még mindig egy érv a raktárkészletet tartó boltok mellett). Tudatos fogyasztóként én is igyekszem előre gondolkodni és nem zavar, ha egy ledes izzóra három hétig várok, ahogyan az sem, ha egy hűtőgépre kell várnom mondjuk egy hónapot, mert nekem ráér, de ha instant kéne, akkor én is mennék be valami hyperbe.
Egy vállalkozás, egy kereskedelmi cég nyilván megpróbálja sokkal inkább azokat az embereket célozni, akik nem akarnak vesződni a külföldi rendelgetéssel. Fenntart supportot, ami jobb, mint a kínai, fenntart hűségprogramot, foglalkozik a marketinggel etc, etc, etc. Nyilván számos módja van annak, hogy annak ellenére is versenyképes legyen hosszútávon, hogy árban mindenféle szabályozási és egyéb okok miatt nehezen tud versenyezni kínai webshopokkal. De ez tényleg messzire vezet. Én - mint általában - csupán szerettem volna gátat vetni annak a szerintem értelmetlen és szűklátókörű kommenthalomnak, ami egy mondatos fikkantásban manifesztálódik. Minden éremnek legalább két oldala van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#42) Lomha 8V válasza Bog (#41) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ez pontosan így van, ezen biztosan nem veszünk össze. Én is mindig helyben megyek egy kört először, mert fontosnak tartom a helyi vállalkozók támogatását (nem a helyi TESCO-ét!!!), de sajnos sokszor olyan különbségek vannak, hogy egyszerűen nem engedhetem meg magamnak. Csak fontosnak tartottam megemlíteni, hogy ismerem a helyzetet kívülről-belülről, szóval nem a "fika" volt a lényeg. Nagyon jól tudom, hogy az esetek 80%-ban nem a bolt tehet a magas árról, hanem az állam.

(#43) lexter00 válasza parkr (#22) üzenetére


lexter00
őstag

És azok a pendrive árak te jó ég :)

(#44) salvatore2


salvatore2
csendes tag

Lehetne olcsóbb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.