Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Lehet vmit rosszul csinálok,de nekem semmit nem csinál az email cím megadása után. :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) oriic válasza akoska07 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várni kell. Ezt csinálta az előzőnél is...

Live-Die-Respawn

(#3) akoska07 válasza oriic (#2) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lehet túl gyorsan reagáltam rá.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Köszi. Nem volt egyértelmű a weboldal, mobil nézetben kicsit szétszórt. Remélem az előző packet be lehet majd még szerezni.

(#5) Wolverine válasza oriic (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a 2. résznél megadtad az emailed, akkor a 3. pakk automatikusan jön. Csak a DoW II DLC-t kell külön kérni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) oriic válasza Wolverine (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, mert előző fordulónál két mail címmel játszottam, most azonban az egyiket engedte újra megadni, míg a másikat nem. (nem a DLC-nél, hanem a 3-as csomagnál) Köszi infót, frissítettem hírt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A második felvonásban már megadtam az e-mailemet, most ugyanazt próbáltam megadni, és azt írta, hogy ez az e-mailcím már regisztrálva van. Most akkor automatikusan fogják küldeni a kulcsot a harmadik pakkhoz is?

Bocs, most látom, hogy míg "készült" a hsz-em, már meg is született a válasz :) Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#8) oriic válasza Tomy Yayo (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#9) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Ha valaki lemaradt a 2. fordulóról, amiben a Binary Domain is szerepelt, az írjon nekem privátban, van 1 felhasználatlan kódom, amit készségesen adok tovább bárkinek.

(#10) haxiboy válasza oriic (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát én egy hete várok a kódjaimra, azóta sem küldtek semmit :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) szupermacs válasza haxiboy (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Reméljük, hogy mindenkinek kiküldik.

(#12) sirdenis


sirdenis
tag

Nem a fő inboxba rakja a gmail.

(#13) Samus


Samus
addikt

Tudom, sok esély nincs rá, de az első körből nem maradt véletlen valakinek egy Golden Axe kódja? Teljesen lemaradtam az első kettő körről.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) MasterMark


MasterMark
titán

Hogy lehet megerősíteni az email-t? Vagy most mit kell csinálni végülis?

Switch Tax

(#15) oriic válasza MasterMark (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha megvan a 2. kör játékcsomagja, akkor nem kell csinálnod semmit. Majd jön a kód.

Live-Die-Respawn

(#16) MasterMark válasza oriic (#15) üzenetére


MasterMark
titán

Nem volt meg, most kaptam meg a kódot Trk.Adam87 felajánlásából.

Az első még meg volt, de azt a Steam ingyen csomagban lehetett megvenni. A másodikról lemaradtam, de akkor már beregisztráltam az email-emet. De nem jött hogy meg kellene erősíteni vagy valami, csak hogy ha akarom update-elhetem a profilom.

Switch Tax

(#17) Bembee12 válasza MasterMark (#16) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Same

Elsőnél Steamen ingyenesek voltak a játékok, azok megvannak
Másodiknál megadtam az email címem, kaptam valami emailt, amiben volt egy link, megnyitva azt írtja hogy updatelhetem a profilom (név, email megváltoztatása), megcsináltam azóta semmi

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#18) ribizly válasza Bembee12 (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam is ez van.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Csak a 3. körre tudtam megadni a címem. Van még esély a másodikra valahogy?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#20) oriic válasza DoItYourself (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utólag sajnos nincs. :(

Live-Die-Respawn

(#21) RedCactus


RedCactus
senior tag

Még nem küldtek semmilyen kódot, igaz három napot írtak.

(#22) szupermacs válasza RedCactus (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Az előző pakkot 2 nappal előtte hirdették és lehetett kérni a kulcsokat és sokan már megkapták. Én sem értem, hogy miért ilyen lassú.

(#23) laceszgamer válasza szupermacs (#22) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondolom nem két ember igényelt játékot és kicsit lassan megy a feldolgozás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) szupermacs válasza laceszgamer (#23) üzenetére


szupermacs
veterán

Értem én, csak remélem, hogy meglesz a kulcs. Mondjuk az egyetlen ami érdekel a mostani pakkból az csak a Viking.

(#25) Sonja


Sonja
veterán

Én most kaptam meg a kulcsokat! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#26) RedCactus válasza Sonja (#25) üzenetére


RedCactus
senior tag

Én is, de a Steamen beírva a kódot a Gunstar Heroes nincs a könyvtáramban, csak a másik kettő. (Persze pont az nem is érdekelt volna, csak ja.)

(#27) Sonja válasza RedCactus (#26) üzenetére


Sonja
veterán

De, benne van! :K Mindenki beleeseik ebbe. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#28) RedCactus válasza Sonja (#27) üzenetére


RedCactus
senior tag

Óóóó tényleg! :B Nagyon köszönöm!!!

(#29) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

A harmadik fordulóból is van felesleges key-em, ha kell valakinek, az privátban írhat bátran.

(#30) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Ha valakinek van a második fordulóból felesleges kulcsa, azt megköszönném

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#31) Sonja


Sonja
veterán

Van egy kódom a ebból a 3. packból, kell valakinek?

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.