Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a választ mindenkinek

(#52) Kemy válasza scdlsc (#46) üzenetére


Kemy
csendes tag

Tavaly Én is bezsákoltam az AC3-at, de egy percet se toltam még vele. Elkezdtem az elejétől a szériát, de a második rész végéig sem tartott a lelkesedésem. Nah majd most :D

(#53) tibaimp válasza zolo96 (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A három együtt, teljesen OK volt az ár, ~9000Ft nem pénz értük. :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#54) apatyas


apatyas
Korrektor

"Az új játékot megtalálod a Uplay PC játékkönyvtáradban!"
Kész, ennyi? letölteni meg minden mást ráérek később is, ugye? Most csináltam hozzá mindent.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#55) Vesporigo válasza apatyas (#54) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Persze, letölteni ráérsz, a lényeg, hogy már ott figyel a könyvtáradban. Bármikor felrakhatod.

(#56) mope


mope
tag

nálam login error :F

[ Szerkesztve ]

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#57) DigitXT válasza mope (#56) üzenetére


DigitXT
félisten

Én simán elindítottam a Uplay klienst, és ott figyelt a letöltés.:)
Azt csak utólag nézem, hogy volt valami link is a cikkben.:R

(#58) GrG1210


GrG1210
aktív tag

csak be kell rakni , vagy hozzáadni az uplay fiókomhoz , és ennyi? nem kell letölteni igaz?
kedvenc részem 2x kipörgetten anno ( tesóm acuntjával) , és majd megint kigogom valamikor biztos , ha időm engedi.

[ Szerkesztve ]

(#59) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szuper játék és még ingyen is van.👍

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#60) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Első AC rettenetesen unalmas és üres volt kb. 10 órányi játék után, sosem nyomtam végig. A második és a Brotherhood viszont jók lettek, azokat végignyomtam. A Revelations volt az utolsó AC amivel játszottam. Megvan a 3 is már rég, de sosem kezdtem el. Majd valamikor nekiugrom, aztán majd talán ennek is.

(#61) chris0000 válasza NandorHUN (#26) üzenetére


chris0000
őstag

dec 18. délelőtt 11:00-ig

(#62) apatyas


apatyas
Korrektor

Egyébként, felmerül az emberben a kérdés, hogy miért lett ingyenes? A DRM helyett bányászt integráltak?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#63) #41133696 válasza apatyas (#62) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mert ők is meg az Origin is próbálnak a Steam mögé felzárkózni.

(#64) Morgrozs


Morgrozs
újonc

Köszönöm szépen az értesítést!

(#65) NandorHUN válasza Shing (#41) üzenetére


NandorHUN
addikt

ReShade-del csak az a baj nehez megmondani melyik a legjobb.
Van belőle minden játékhoz 10 féle. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#66) AusWolf


AusWolf
őstag

Hibás jelszó -> jelszóemlékeztető küldése -> jelszóemlékeztető kiküldve (elméletben)...
Fél órája várok. Hogy lehet a uplay még ennyi év után is egy ekkora trágya? :W

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#67) Steven


Steven
addikt

Kéne help , 21:9 es moncsim van... és középen vékony csíkba fut a játék ... mi a trükk arra , hogy normálissan fusson...

ha át állítom 1920*1080 ra akkro meg szét huzza a képet akkor vált át teljes képernyőre ... úgy is elég szarul néz ki:D
:R

[link]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#68) elithun válasza Steven (#67) üzenetére


elithun
őstag

Az itt ajánlottakkal próbálkozz: [link]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#69) Dilikutya válasza apatyas (#62) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tavaly egy rakás UBI játék volt ingyen. Ezekben soha nem lesz bányász, ne keverd a torrentes verziókkal!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70) Kemy


Kemy
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok az Ubiéknál, a Black Flag után lesz még vmi freeben?

[ Szerkesztve ]

(#71) tibaimp válasza #41133696 (#63) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mert a Steam is szokott adni ingyen játékot? Nem kötekedés, csak kérdezem!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#72) Dilikutya válasza tibaimp (#71) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne keverjük a kiadót és a platformot! Az Origin-en az EA és a UPlay-en az UBI is csak a saját kiadású játékokat adja ingyen, ahogyan a Valve is osztogatta valamelyik Left 4 Dead-et a Steam-en. Utóbbi platformra ha egyéb játék van ingyen, azt jó eséllyel nem a Steam adja, kivéve, ha kifizetik a kiadónak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a hasznos hírt!!

(#74) tibaimp válasza Dilikutya (#72) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem amit írsz, illetve tudtam is, de a kérdés továbbra is az, hogy a Steam szokott ingyen adni játékot? Én eddig, az elmúlt pár évben, nem tapasztaltam. (vagy csak lemaradtam...) Mivel nem sok Valve készítésű game van, sajnos, így gondolom nem.

Az Uplay tavaly is idén is jó játékokat adott ingyen. Az AC III-at tavaly így szereztem meg, illetve haveromnak szóltam a Watch Dogs esetében (én megvettem korábban).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#75) Steven válasza elithun (#68) üzenetére


Steven
addikt

Köszi megy.. gyarilag nem értem miért nem...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#76) Hunter2


Hunter2
addikt

feltelepítettem csak épp mikor indítom akkor végtelenítve csatlakozik az ubisoft szervereihez.
Miért van ez? :F

(#77) oriic válasza Hunter2 (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ubinal van a gond, The Crew 2 teszt szerverek sem mennek.

Live-Die-Respawn

(#78) bencze


bencze
senior tag

uplayen nem kell ingyen sem...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#79) Dilikutya válasza tibaimp (#74) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor meg is válaszoltad a kérdést. Ellenben más kiadók szoktak közvetlenül a Steam-en is ingyen adni ezt-azt rövid ideig, tehát nem pl. Humble Bundle-n kulcs formájában, bár nem túl gyakori.
Pl.:
Fallout
Payday 1-2
Chivalry: Medieval Warfare
Oddworld: Abe's Oddysee
Sniper Elite V2
ARMA: Cold War Assault
Red Orchestra 2
Midnight Club 2

+Portal (bár ez pont Valve)

A fentiek saját aktiválások, ezen kívül biztos volt pár olyan, amit már megvettem korábban, ezért nem tiszteletpéldány, így nem is tudom, volt-e ingyen. A 2013-as Shadow Warrior, Saints Row 2 mostanában.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80) #41133696 válasza tibaimp (#71) üzenetére


#41133696
törölt tag

Például Például a Team Fortress 2 ingyenes lett.

(#81) quikswitch


quikswitch
csendes tag

Köszönjük az információt! :R

(#82) tálusz


tálusz
tag

Köszi behúzva! :R

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#83) tibaimp válasza Dilikutya (#79) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Dilikutya, GoodSpeed: köszi srácok! A Humble Bundle-t eddig nem ismertem, most nézem, nem is rossz....

Maximális :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#84) gabber01


gabber01
addikt

Csak én nem tudok bejelentkezni erre a szar Ubi accountra?
Már vagy 5x változtattam jelszót, de mindig bejelentkezési hibát ír. Ehhez képest a support oldalra beengedett! :W

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#85) Fred23 válasza gabber01 (#84) üzenetére


Fred23
nagyúr

Chrome böngészővel próbáltad már? ;)

(#86) #41133696 válasza tibaimp (#83) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#87) AusWolf válasza gabber01 (#84) üzenetére


AusWolf
őstag

Nekem is vagy egy napig kellett próbálkoznom mire sikerült.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#88) Dilikutya válasza gabber01 (#84) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyjából egy pillanat volt, amíg elindítottam a UPlay-t, és hozzáadtam a fiókomhoz...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#89) Fred23 válasza Dilikutya (#88) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem hiszem, hogy a hozzáadással volt baja. Szimplán az UBI account managere nem engedi a belépést, ha nincsenek engedélyezve a harmadik féltől származó sütik. Én Operával nem tudtam belépni, de nem vacakoltam a bővítményekkel, sütikkel, egyéb beállításokkal, hanem beléptem egy szűz Chrome-mal. Azóta már azt is beállítottam, felbővítményeztem, és most gyorsan ki is próbáltam, és addig nem tudtam belépni, amíg be volt kapcsolva a harmadik féltől származó sütik tiltása.


(#90) tibaimp válasza #41133696 (#86) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, most láttam én is, pont rászóltam, szerencsére. Mondjuk nekem az ilyen stílusú játékok totál nem fekszenek (most néztem gameplay videót).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#91) Dilikutya válasza Fred23 (#89) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor mondom még egyszer: UPlay kliensben a belépés és a hozzáadás összesen egy pillanat volt. Ebből következik, hogy a belépés fél pillanat. :)
Nem értem, minek bajlódik valaki ingyen UBI játékkal, ha nem használja a UPlay-t.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92) Fred23 válasza Dilikutya (#91) üzenetére


Fred23
nagyúr

Így igaz, ahogy mondod, egy pillanat az egész UPlay kliensben; de ettől még szerintem is rohadtul idegesítő, hogy az account manager nem engedi a belépést, hibát dob, ha nincsenek engedélyezve a third-party cookies.
Szóval én nagyon megértem, ha valakit ez fel tud húzni. Én se szoktam engedélyezni ezeket a sütiket, és azt szeretem, ha egy oldal ilyenek nélkül oldja meg mindenütt a dolgait.

(#93) Bjørgersson válasza bencze (#78) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert hol máshol tudsz még vele játszani?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#94) Dilikutya válasza Bjørgersson (#93) üzenetére


Dilikutya
félisten

Steam-en. Bár ahhoz is kell a UPlay, de magát a játékot meg a frissítéseket a Steam-ről töltöd le.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95) Bjørgersson válasza Dilikutya (#94) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tehát akkor semmivel nincs előrébb az ember, sőt, csak még egy kliens fut a háttérben tök feleslegesen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#96) Dilikutya válasza Bjørgersson (#95) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár régebbi UBI játékokat nem telepítettem még, de állítólag azok azért Steam-en jobbak. Nem telepítőt tölt, nem tölt külön frissítést, mert az aktuális verzió érhető el, ez a régi UBI játékoknál nem így volt. A Black Flag már nem ilyen, de az AC 1-2 talán még igen. A háttérben elfér az a kliens nekem, úgyis csak akkor fut, ha kell valamihez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#97) Peter13


Peter13
senior tag

Köszi a tippet, bezsákolva nálam is :) :R

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#98) hardzsi2 válasza gabber01 (#84) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Ne szarakodj a honlappal: nálam is ugyanez volt a szitu Firefox 57-el: küzdöttem egy csomót, kétszer módosítottam jelszót, még anoním proxy mögül is próbálkoztam, hátha túlterheltség miatt a "keleti blokk"-ból érkező IP-kről nem akar beengedni stb... minden hiába.

Ezután olvastam a tippet, hogy uPlay-ről simán megy és visszaigazolom, hogy tényleg ez a helyzet: 2 perc felrakni, utána 1 kattintással bezsákoltam, és most már töltődik is lefele (24.93GB), bár a letöltési sebesség nem túl acélos, de szerintem kb. fél óra múlva már tolhatom is...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#99) gabber01 válasza hardzsi2 (#98) üzenetére


gabber01
addikt

Köszönöm, és a többieknek is a tippet. :R

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#100) kymera


kymera
senior tag

Én is köszönöm !
:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#101) jamez


jamez
senior tag

Tavaly megvettem ebben a csomagban 80 eur-ért a teljes csomagot. Most is van.

[link]

Épp most tartok a 4. résznél. :K
Szerintem a 3. története is jó volt.

[ Szerkesztve ]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#102) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ismét ingyenes a Watch Dogs és a World In Conflict.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#103) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tök off de a topicjában se lenne jobb helyen. Laptopon játszom tapipaddal (csak bohóckodom) de a két gomb egyidejű lenyomása kizárja egymást és nem tudom hol kéne ez kilőni, mert így nem tudok lőni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.