Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valahogy elképzelem: "Epic honlap megnyit, játék kosárba, oké, elégedett mosoly, majd egy hét múlva újra " Legalábbis két ismerős is ezt csinálja, amolyan " hátha egyszer majd ki akarom próbálni " alapon. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Köszi!
A Last Day of June nagyon jó játék, a zenéje meg egyenesen fenomenális. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) SQX_Barto válasza laceszgamer (#1) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jo par jatekot "vettem" mar, igazabol csak a Metroval (amiert fizettem), meg egy demoval jatszottam eddig, csak plusz egy sor a tobbi...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4) NandoXXL válasza laceszgamer (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Steam több száz játék, szerinted mennyivel játszottam? Ha lesz jó ajánlatuk majd költenek náluk. A windows store, na az már botrányos. 80Gb-ot letölt elakad stb. Nem indul. Forza hub nem frissül.

(#5) laceszgamer válasza NandoXXL (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem dicsértem iylen téren a Steamet se mert ott is van rengeteg amit legtöbben csak hozzáadnak aztán sose tolják, de legalább ott nem " vevőcsalogató különleges attrakcióként " jelentik be, hogy ingyenes játék van. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) KiloMega


KiloMega
újonc

Ez egy jó kis laza játék...

06204590867

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.