Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) brd válasza Wesder (#249) üzenetére


brd
nagyúr

Minden fórumban van ilyen "nekem sosem" figura. Milyen gondjaid nem voltak? Tegnap nem próbáltál GTA5-öt indítani? 3 email/jelszó bemásolás és képes kapcsa végignyomkodás után 'sztam oda a billentyűt. Kb. 15 percbe került ez a 3 próbálkozás; elrabolják az időmet, ráadásul csak single-ben szerettem volna játszani.

The only real valuable thing is intuition.

(#252) dogab93 válasza brd (#245) üzenetére


dogab93
tag

Az epic-es GTA 5 1.0.1868.4 a jelenlegi Scripthook pedig csak 1.0.1868.1-ig jó.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#253) Wesder válasza brd (#251) üzenetére


Wesder
félisten

Nem próbàltam mert csak behúztam, de kedvem meg úgysem lesz vele jàtszani.
Mire meg lesz, addigra a mostani problémàk sem àllnak majd fenn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254) brd válasza Wesder (#253) üzenetére


brd
nagyúr

Szerintem próbáld ki minél előbb. Én kevés játékkal játszom, de a GTA5 az egyik, ami megérdemli az időmet, mert van benne olyan fun factor, ami miatt ronda grafikával is érdemes lenne játszani vele (régen ezt sok játék tudta, ma már egyre kevesebb), ráadásul szétmoddolva (pl. látótávolságköd mindenhol ki - kivéve a megfelelő időjárásnál, közeli növényzetdither bug eltávolítva, közeli árnyékok bug javítva, és AA+AF természetesen) meglehetősen szép is tud lenni - persze így multizni nem lehet (pontosabban lehet, hogy lehet, nem próbáltam, mindenesetre veszélyes, hogy a RS esetleg kitilt).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#255) Wesder válasza brd (#254) üzenetére


Wesder
félisten

Kb a felénél meguntam és azóta sem jàtszottam vele. Ez volt màsfél éve. Ingyen most jól jött.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256) brd válasza Wesder (#255) üzenetére


brd
nagyúr

Ja hogy már játszottál vele, akkor nem mondtam semmit. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#257) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

csoda....megy a gta online

(#258) DamianB


DamianB
őstag

Össze számoltam miket kellene megvennem ...
27 k ha mindenre használhatom egyenként a kupont :W :DDD ez nadon sok ennyit így nem adtam ki még játékokra egybe igaz új játékok is vannak benne

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#259) #81556480


#81556480
törölt tag

meg kő nyugodni, attól megnyugszol

Rockstar Games szokás szerint letérdel pár napra ha nagy dolog történik. Új DLC, játékmegjelenés stb..

Tudnak a belépési problémákról is:

Értem én, hogy Te fizettél ( ja nem) és azonnal mindent akarsz, de ha vársz pár napot, minden normálisan fog működni. Vagy leírhatod magadban hogy a R* egy szar, és törölheted a játékot, majd nyomhatsz ide valami kommentet ( ez lenne a legjobb nekünk)

Ha már régi játékos vagy akkor meg csak ide kell felmenni: https://support.rockstargames.com/servicestatus [link] és megnézni hogy mizu. Ma nagyrészt korlátozott volt a social club és a PC-s GTA online elérhetősége.

Ahhoz meg hogy melyik kliens mi merre, csak annyit tudok hozzászólni hogy ez egy EPIC hír, hogy ingyenes. Továbbra is meg lehet venni a rockstar games saját launcherében kihagyva mindenféle klienst, vagy meg lehet venni steamen is. De itt most az EPIC akciójának a kommentszekciójában vagyunk ha jól látom :O

(#260) brd válasza #81556480 (#259) üzenetére


brd
nagyúr

Ha már régi játékos vagy akkor meg csak ide kell felmenni: [...]

Tegnap nekem a 'Club logint okésnak jelezte, ennek ellenére nem tudtam bejelentkezni, ennyit erről a "szolgáltatásról" (meg a többi hasonlóról, pont ugyanennyit érnek).

The only real valuable thing is intuition.

(#261) bobalazs válasza bobalazs (#257) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#262) bobalazs válasza brd (#254) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ditheringet mivel javítod? MSAAt elvből nem kapcsolom be.
Ez azért elég durva.

(#263) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Epic Games Store has given away £1700+ of free games so far
By totting up the regular sale prices of each of the 108 free games that Epic has given away since launch, it's thought the savings equate to $2140.94 - that's the equivalent of around £1768. [link]

(#264) #81556480 válasza brd (#260) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem mindegy hogy az epic vagy a rockstar van lehalva. Ez rockstar server statust mutat de van hogy az epic miatt nem tudsz belépni.

(#265) Zeki


Zeki
nagyúr

Nekem ez a lspdfr vagy milyen trükk a rage pluginnal egyszer működik friss telepítés után, de utána már az lspdfr kilövődik, merthogy összeomlást okozna, aztán nem is töltődik tovább a játék. Mondtam a fiamnak, ezt felejtse el, nem fogom mindig újra letölteni és telepíteni a GTA-t, hogy ő egy játék erejéig rendőr lehessen. Amúgy is szétpörgeti a processzort. Ez nem játék laptop.
Nagy kár, hogy xboxra nincs ilyen feature. Az Xboxos San Andreasban van ilyen, de azt utálja a gagyi grafika miatt.

(#266) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jesszus,mi történt itt?! Ingyen osztogatnak valamit? ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#267) brd válasza #81556480 (#264) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem Steam-es van, úgyhogy a RS server volt akkor a probléma.

The only real valuable thing is intuition.

(#268) brd válasza bobalazs (#262) üzenetére


brd
nagyúr

VisualV és ahhoz a 'Removed grass dithering + trees reflections' addon. Mi a baj az MSAA-val? Én utálom a nagy pixeleket, ha arra vágyom, előveszem az Amigá-t.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#269) bobalazs válasza brd (#268) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szebb nem lesz tőle cserébe fullon járatja a vgat. 50%al elmegy 52 fokosan fél sebességgel a vga alapon. msaa bekapcs mindjár 80%os lesz és teljes órajelen megy. msaa 4x meg még rosszabb, fpsben is.

[ Szerkesztve ]

(#270) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Nem tudom ti hogy vagytok vele ,de gondolom azért sokatoknak már rég meg volt ez vásárolva ,ahogyan nekem is... :)

Mindenesetre Ingyen miért ne tettem volna meg ,hogy egy más emai címre regisztrálva bezsákmányoljam a cuclit.
Le is jött ,minden kétlépcsős hítelesítés megtörtént ,több mint 94gb ok.
Első indítás megy ,bent vagyok ,indul a játék ,aztán ezen nem volt mit tovább néznem ki is léptem jó munkát végezve.

Most el akarnám indítani ,de 14. re is ezt dobja bárhonna teszem az indítást (Epic vagy Rocstar):

Nekem az esik le ebből az egészből ,hogy csak egy próba ,aztán itt nem lesz pöcre indulás nagyon sokáig! :DDD

Tudtok esetleg megoldást erre ,megcáfolva a jóindulatom feléjük ,megköszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#271) Mart10000 válasza reelc (#172) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Azokkal a véleményekkel értek egyet, amiben módszerkritikát fejtenek ki az Epic tevékenységével kapcsolatban. Én, mint felhasználó mondok véleményt nem akartam politikai síkra vinni. Inkább kérdésfeltevéseket vetett a felhasználói felület milyensége.
Nem magával a piaci versennyel van a baj, hanem a kivitelezésével, ahogy csinálták. A Metro Exodus esetén nem volt megfelelően kommunikálva a nyilvánosság felé. Mindkét fél felelőssége volt a kialakult helyzet a kiadóé és az exluzivitásért pénzt adóé is. Ott volt ebben a probléma a kommunikációs hiányon túl, hogy a későbbi játékosok a kész tényekkel voltak kénytelenek szembesülni. Az időzítés miatt az Epicnek nagyobb a sara főleg úgy, hogy a megjelenés előtt minden stabilnak tűnt a rajtra. Steames előrendelők megkapták ugyanott a játékot, de akik dobozosan akarták megvenni ott az aktivációs kulcsokat Epic-kompatibiléssé kellett tenni nem beszélve a Steames logók átmatricázásáról. Az már az üzleti titok részét képezi mennyi pénzt is kaptak ezért, de kétlem, hogy ne lett volna magas bevétel, ha maradnak az eredeti forgatókönyvnél. A Red Dead Redemption 2 esetén mondjuk már nem merték meglépni, hogy egy évig csak náluk legyen a Rockstaron kívül.
Az egyik érv, hogy miért náluk jelenjenek meg játékok az a 10% haszon ellenben a Steam 30%-ával. Ez főleg olyan cégeknél lehet hasznos, amiknél nem mindegy a bevétel alakulása és igen ők döntik el végső soron hol akarják megjelentetni.
Nem hiszem, hogy a lehetetlent várták el, hogy funkcióban legalább megközelítse, mint a többi klienst, de ha nem is azonnal másfél évük lett volna rá ideáig, mert hosszabb távon ingyenes vagy exluzív játékokkal nem biztos, hogy fogják tudni növelni a felhasználóik számát.
Az, hogy nem regisztráltam rá végül az oka egyszerű. Nem volt olyan játék számomra, amit máshol ne szerezhettem volna meg és nem akartam még egy plusz kliens emiatt, pedig így is van már 6. :D Nem jelenti azt, hogy talán ne adtam volna esélyt, de az említett Metro Exodusos eset eldöntötte a kérdést.

(#195) arty:

"A steam valóban nem ma indult, nekik járatlan utat kell/kellett kitaposniuk.
A kínaiaknak csak másolni kellett volna tudni, de ahoz is tehetségtelenek."

Azért a projekteket azoknak kell tudnia teljesíteni, akik benne dolgoznak. Előlegezzük meg, hogy nem kóklereket alkalmaznak ott és van elég minőségi szakember, de ha a vezetés és irányítás rossz ott nem sok babér terem. :(

(#272) Mart10000 válasza TechN7ne (#270) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Másnak is szól, de csak nekem fura, ha egy kliensen megvan miért kell másikra is feltenni ingyenesség ellenére? :U

(#273) brd válasza Mart10000 (#272) üzenetére


brd
nagyúr

Nem az ingyenesség ellenére, hanem pont amiatt, nem? Nagy baromság volt egyébként szerintem ingyen adni, most sokkal több csíter lesz multiban. :( Adták volna 1 USD-ért, már az is kiszűrne párat (főleg, ha azonos fizetési forrással (pl. adott bankkártyaszám) nem lehetne újra megvenni).
Más nem tudom miért, de én speciel azért húztam volna be, hogy megnézzem, a grafikai megjelenítést érintő modok problémásak-e multiban.

The only real valuable thing is intuition.

(#274) winhate válasza II.Démonlord (#94) üzenetére


winhate
őstag

Tegnap este teptem le nekem is 10 mb val jott majd hajnalban maximalizalodott. Amit bir a hdd es a net. 80-90mb/sec!

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#275) esezmiez válasza bobalazs (#269) üzenetére


esezmiez
tag

Hadd járjon fullon, az a dolga.

(#276) winhate válasza ceia (#96) üzenetére


winhate
őstag

Milyen adatok?
Fejtsd ki bovebben pls amit gondolsz vagy esetleg tudsz. Komolyan erdekelne.
Eddig kulonos tevekenyseget nem tapasztaltam.
(HDD seek, tcp, stb)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#277) winhate válasza shapphire (#167) üzenetére


winhate
őstag

:-D Na azzal en is szivtam vagy fel orat!

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#278) zone


zone
őstag

Volt már?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#279) TechN7ne válasza brd (#273) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Visszaengedett ,3 órája legalább a multit tolom ,nagyon szépen hasít.
Arra leszek kiváncsi hogy meddig ,lehet ami most ingyenes ,egy hét múlva be se enged.

Mart10000
Miért ne szedjem le ,új karakter ,új online tagság ,ajándék.

(#280) winhate


winhate
őstag

hm

Eleg sok dolog kell neki hogy elinduljon:

PlayGTAV.exe futattasahoz
-unrealcefsubprocess.exe 2x
-RockstarService.exe
-launcher.exe
-dxdiag.exe ---download.windowsupdate.com
-socialclubhelper 3x

Ezek utan meg nem beszeltem a kimeno es bejovo kapcsolatokrol ami eszetlen sok.
Ha valaki parazik az joggal teszi :D
Akit erdekel inditson el egy tcp figyelo programot es lasson csodat...

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#281) oriic válasza hombre[EU] (#266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja, valami indie apróságot. ;]

Live-Die-Respawn

(#282) gyulank válasza ledgeri (#50) üzenetére


gyulank
addikt

Nem is ír ki sebességet. Csak azt írja ki, hogy 27%, meg a beállításokban lehet maximumot beállítani. Amúgy meg 27% és a mappa 29GB, és azt írták a rendszerkövetelményekben, hogy 90GB. Én nem gondoltam, hogy 90GB-ot fog letölteni, de úgy néz ki többet, mert így 108GB-ra jön majd ki. Ez így eltart vagy egy hétig is. Azt esetleg tudja valaki, hogy későbbre meg lehet-e valahogy oldani, hogy ne kelljen letölteni, hanem mondjuk tömörítve ki lehet írni? Hogy legközelebb ha telepíteni akarom csak egy óra legyen, ne egy hét? Mekkorára lehet tömöríteni? Ha bemásolom legközelebb mielőtt elindítom az epic game-et, felismeri ami már ott van, vagy akkor letölt még mellé 120GB-ot?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#283) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Félreértés ne essék, nem bírálom a dolgokat, csak megjegyzem, hogy tényleg érdekes hová jutottunk. Anno egyik floppyról a másikra másoltuk a dolgokat, bedugtuk és ment a játék. Ma meg ott tartunk, hogy van egy játékunk, amit ingyen kapunk, tehát ajándék lónak ne nézzük a fogát, de ahhoz, hogy élvezzük is, fel kel telepíteni valamiféle launchert, és nem is egyet, hanem rögtön két különbözőt. És ha ez megvan, akkor sem örülhet maradéktalanul az, aki csak a sztorival szeretne játszani, valami kiránduláson a barlang mélyén, mert még online is kell lenni. Ezeknél a játékoknál nem lehetne megoldani, hogy telepítéskor hitelesíti a játékot, és rendel hozzá valamiféle kulcsot a gép hardveréről, aztán bármikor lehetne vele játszani net nélkül? Addig nincs frissítés és felhő mentés, aztán majd amikor megint lesz net, ezeket szinkronizálná.

(#284) gyulank válasza antikomcsi (#283) üzenetére


gyulank
addikt

Az csodálatos mindennél, mikor problémázik, mert újítom a gépet... Majdnem olyan csodálatos, mint mikor az ellenkezője történik, mondjuk egy régi HDD miatt nem működik a Windows.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#286) pandras83 válasza #98320896 (#285) üzenetére


pandras83
senior tag

a steamnek semmi köze ehhez az akcióhoz, ezt egy google kereséssel megúsztad volna. epic és rockstar fiókokat kell összekötni.

Cyberfuck Patchrunner

(#288) vicces válasza antikomcsi (#283) üzenetére


vicces
addikt

pont ugyanezt akartam irni. elképesztő, hogy hova jutott a helyzet. anno a másolgatós időszakban fele ennyi gond nem volt egy játék inditással.. aztán sok-sok évvel ezelött átadtam magam a becsületességnek. hát már beérett a befektetés.. minden jobb szarabb is lett. :(( én nyomtam erre az akcióra egy uninstallt...remélem a spam dömpinget azért megúszom! igaz most megint adtam egy újabb felületet a disznóknak /ellopják,feltörik, a tulaj sutyiban eladja az emailcim listát/

[ Szerkesztve ]

:)

(#289) benedekco válasza vicces (#288) üzenetére


benedekco
addikt

Ez ugyanaz mint a kornongokkal. Megveszed x-y filmet DVD-n és köteleznek a hamisítás elleni videó megnézésére, a kötelező universal/fox/disney logokra, nem lehet ugrani. Na pont az fogja a másik útra terelni az embert.
Nem egyszer volt már, hogy megvettem x-y játékot és a töréssel ment mert különben macera volt az egész, vagy CD-t kért állandóan.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#290) bobalazs válasza antikomcsi (#283) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

. Ezeknél a játékoknál nem lehetne megoldani, hogy telepítéskor hitelesíti a játékot, és rendel hozzá valamiféle kulcsot a gép hardveréről, aztán bármikor lehetne vele játszani net nélkül? Addig nincs frissítés és felhő mentés, aztán majd amikor megint lesz net, ezeket szinkronizálná.
Miért kéne? Lekapcsolódsz a netről aztán kész, megy ez net nélkül is.

(#292) antikomcsi válasza bobalazs (#290) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miről kapcsolódsz le, ha eleve nincs net? Nem indul el bejelentkezés nélkül, amihez pedig online kell legyen a felhasználó.

(#293) bobalazs válasza antikomcsi (#292) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ha be vagy jelentkezve epicbe, elindul offline is. Az imént kapcsoltam ki a netem, beléptem, meg a gtaba is.

CME
Nagyon lassan tölti be a captcha képeket is.

[ Szerkesztve ]

(#295) gyulank válasza #98320896 (#294) üzenetére


gyulank
addikt

Próbáld a rossz képeket! A robotok fejlődnek. Ha jól tudod, robot vagy.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#296) TechN7ne válasza antikomcsi (#283) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ezek az eredeti játékok viccek ,annyit kell szenvedni hogy bejusson az ember multiba ,szégyen.
Ha nem kell online ,engem már hidegen hagy nem csak ez ,hanem az összes eredeti játék ,sok esetben net nélkül sem játszhatok ,virágboltikat használok előszeretettel ,azokkal semmi gond nincs warez ide vagy oda.

(#297) FattyDove válasza antikomcsi (#283) üzenetére


FattyDove
őstag

Az elmúlt 365 napban hányszor akartál úgy játszani, hogy nem volt net? Plusz az epic működik offline is. Műpicsogás.

(#288) vicces : Igen, az epic arra szorul,. hogy eladja kovács béla email címét.

(#296) TechN7ne : De gondolom te sírnál a leghangosabban, ha senki sem fejleszteni játékot, mert mindenki torrentezne mint te.

[ Szerkesztve ]

(#298) TechN7ne válasza FattyDove (#297) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem csak torrentezek ,meg szoktam venni azt ,amire szükségem van.
GTA t már az ókorban beszereztem:

;)

(#299) FattyDove válasza TechN7ne (#298) üzenetére


FattyDove
őstag

Gratulálok, hogy megvettél egy 2015-ben kiadott játékot, majd büszkén hirdeted, hogy te már mindent torrentezel, mert te már leszarod

[ Szerkesztve ]

(#300) TechN7ne válasza FattyDove (#299) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

2015 ben vettem képzeld ,és amit meg szeretnék venni azt meg is fogom ,amit meg nem azt NEM!
Nem Németországban lakunk ahol ez tiltva van ,és sok esetben sokkal stabilabbak mint az eredeti játékok.
Két lépcsős hitelesítések ,végén már a bankszámlaszámok pinkódját is bekérik...
Jól teszik ,sok a hülye és belőlük meg lehet élni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.