Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beniii06


Beniii06
őstag

Ne siessen senki sem, továbbra is elérhetetlen az oldal. Próbáljátok meg később.

"Got any other secret weapons?"

(#2) oriic válasza Beniii06 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Odaírtam azért én is, nehogy még én legyek lecseszve a későbbiekben. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) woros


woros
őstag

Sikerült beszerezni. :CCsak telepíteni nem tudom, mert az sem elérhető az epic launcherben.. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Nem volt még elég toxic az RP. :D

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#5) scope2007


scope2007
addikt

ez elég durva húzás volt :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6) Beniii06 válasza oriic (#2) üzenetére


Beniii06
őstag

Azt is hozzá kell tenni, a hír biztosan nem tett jót az oldal terhelés csökkentésének érdekének.

És akkor most jöhet a sárdobálós vita, hogy mennyire alattomos húzás volt ez az Epic részéről ez a steam-el szemben, szegény Lord Gaben stb.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#7) RubbishBin válasza scope2007 (#5) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Így lehet a leghatékonyabban turkálni a gépekben a komcsi Kínából. Valorant+GTA5 minden gépre.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#8) BabMester


BabMester
senior tag

Ér-e egy amúgy rendszeresen 3ezert Ft környékére akciózott és lassan gamepass/ps+ érett játék annyit, hogy megadjam a telefonszámon az Epic-nek és utánna mindenféle ügynökök hivogassanak? :N

[ Szerkesztve ]

(#9) Viktor77 válasza BabMester (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Hova kell telefonszám?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Beniii06 válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Beniii06
őstag

2FA

"Got any other secret weapons?"

(#11) BabMester válasza Viktor77 (#9) üzenetére


BabMester
senior tag

Kötelező 2faktoros hitelesítés.

(#12) Årpi válasza RubbishBin (#7) üzenetére


Årpi
őstag

Csak el ne felejtsd felrakni alufólia sisakot :K

2FA-hoz kell telefonszám? Ez új...nálam Emaillel megy mióta pörög a Fortnite, vagy Google Authenticatorral, az SMS is a harmadik opció, de nem kötelező.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#13) RubbishBin válasza Årpi (#12) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Te meg olvass híreket. :K

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#14) Viktor77 válasza BabMester (#11) üzenetére


Viktor77
titán

De hol? Mert a klienshez nem kell, azt ma csináltam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) oriic válasza BabMester (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emailes. Nekem is az van.

Live-Die-Respawn

(#16) Årpi válasza RubbishBin (#13) üzenetére


Årpi
őstag

Rendben, biztos értékesek a pr0nhub előzményeim. Gondolom böngészőből is parancssorosat használsz akkor freeDOS alól. :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#17) Beniii06 válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Beniii06
őstag

Amikor próbálod behúzni a játékot, na akkor fogja kérni.

"Got any other secret weapons?"

(#18) RubbishBin válasza Årpi (#16) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Be is bizonyítottad hogy gőzöd nincs az egészről, csak alusipkásozol, mert attól olyan magasrendűnek látszol.
A hokizásaid adataihoz nem kell beépülni a kernel-be. ;)

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#19) sittes79 válasza RubbishBin (#18) üzenetére


sittes79
addikt

Ijj te valami nem helyi hülye vagy.

(#20) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Adnak a GTA mellé egy 10 Eurós kupont is (14.99 vagy drágább játékokra használható), így pl The Witcher 3 GOTY csak 5 Euró.

/s

(#21) RubbishBin válasza sittes79 (#19) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Micsoda érvelés. Szorítasz valami értelmet is a hsz-edbe esetleg?

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#22) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

remek ezért vettem meg 5000ft-ért xD jó kapotam 1millát is de jobb játszani érte most minden van minek heist xD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#23) oriic válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami 1-2 hét múlva ingyenes lesz majd. :D

Live-Die-Respawn

(#24) wjbhbdux válasza oriic (#23) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én is azt hittem tegnap, de most hogy árulják már nem hiszem mert fizetős játékokat nem szoktak ingyenessé tenni, csak olyat ami még nincs a boltban. Adhatnák a 2. részt, az már úgyis volt a GOGon is egyszer ingyen de épp lecsúsztam róla :(

/s

(#25) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Akkor sem. ;]

Megyen!

(#26) pvojnisek


pvojnisek
csendes tag

Fog működni linux alatt? Vagy gyártsak valamilyen virtuális windows-ot a gépemre?

(#27) kolopele


kolopele
nagyúr

Most egy olyan játék miatt, ami szerintem mindenkinek meg kellene legyen már eredetiben akit érdekelt, nem lehet belépni az oldalra sem :W

[ Szerkesztve ]

(#28) gthomma válasza pvojnisek (#26) üzenetére


gthomma
senior tag

Virtuális gépen élvezetes lesz 10-15 fps -el az biztos.
De így megpróbálhatod.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#29) Wesder válasza BabMester (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Most vették ki GamePass-ból.
Jött a helyére a RDR2.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Sikerült behúzni, sosem gondoltam volna, hogy pont a GTA V-t fogja adni az Epic egyszer ingyen! :Y :Y
Ez nem semmi azért, most már még bátrabban fogok náluk dolgokat venni. :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) tomazin


tomazin
veterán

A kuponnak amugy mi a feltetele? Azaz hogyan lehet behuzni?

[ Szerkesztve ]

(#32) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Miutan bezsákoltam, kihagyható az epic launcher?
Tehát inditható rockstar kliensböl vagy mindenféleképpen kell hozzá epic?
vagy ilyenkor hogy müködik?

meg van a játék, de ha kihagyható nem bontom fel, hozzá rendelem rockstar fiokomhoz és elrakom bontatlanul az utókornak :)
persze ha müködik epic nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#33) oriic válasza tomazin (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg a játék mellé kapjuk, de nem tudom tesztelni, mert nem elérhető az oldal még mindig. :D

Live-Die-Respawn

(#34) Abu85 válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nekem az tetszik, amikor megköszöni a végén, hogy elvittem az ingyen játékot. Hát, duzzogva, de szívesen. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#35) wjbhbdux válasza tomazin (#31) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Bármit veszel vele vissza is kapod a kupont további használatra, amíg a sale tart. Aztán az utolsó novemberig egyszer felhasználható még.

/s

(#36) Puma K válasza G4ga (#32) üzenetére


Puma K
veterán

Minden GTA V abból a kliensből indul csak el amiben megvetted avagy jelen esetben megszerezted.

Tehát elindítod a gtav.exe-t az asztalon akkor elindul az adott kliens amin keresztűl megvan ami lehet Steam, Epic, Rockstar. Majd belép a Rockstar saját kliense is mert ez is kell... és indul a játék.

Ha Rockstar-tól vetted akkor csak 1 kliens fog kelleni ahhoz hogy fusson a játék.

A serial-t nem tudod másolgatni-újra regisztrálni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37) hunluki válasza gthomma (#28) üzenetére


hunluki
senior tag

Nem neked, inkább általánosságban:
Virtuális gép alatt ne a virtualboxot vagy vmware vagy hasonló dolgokat értsük így 2020-ban. KVM-el simán lehet VGA passtrought csinálni és úgy játszogatni. Nyilván nem r=1 user szintje, de messze magunk mögött hagytuk a "talán a pacman fut majd 5 FPS-el" emulációs korszakot ;)

(#38) G4ga válasza Puma K (#36) üzenetére


G4ga
őstag

köszönöm! :R

Ezek szerint a rockstar acc tudja hogy nem ott lett megveve?
tehát nem rendelödik az acchoz?

Ha igy van akkor marad a dobozos változat, ha eljutok oda hogy legyen idö játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#39) Albigator


Albigator
őstag

Ha meg van már a steames SIMA (alap) változat, attól érdemes ezt is behúzni esetleg? Van ebben valami + ?

(#40) lacc984


lacc984
csendes tag

Nálam nem csak hogy nem elérhető, de még bocsánatot is spanyolul kér, és bezárhatatlan az ablak. :D

(#41) Hopkins95 válasza Abu85 (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Megköszönik, mert tudják, hogy vissza fogsz még térni további cuccokat venni. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#42) Fecogame válasza G4ga (#32) üzenetére


Fecogame
veterán

Így tippre kelleni fog hozzá a launcher, mint minden más Epic Store-ban vásárolt játék indításához.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#43) kona005


kona005
senior tag

Ebben az a legjobb hogy most nem tudok a pénzért vett játékommal játszani, mert egy sz@ros 4rongyos GTA-t adnak a sok csicskának aki eddig szerte széjjel szidta a rendzsert meg ahh nekem nem lesz 4 láncser a gépen , áhhh csak steamezek meg a f.... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#44) Puma K válasza G4ga (#38) üzenetére


Puma K
veterán

Tudja:

Alapból a Rockstar saját kliensére azért van szükség, mert azon keresztül kapcsolja össze a játékosokat és azon keresztül tudsz barátokat meghívni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45) TESCO-Zsömle válasza Beniii06 (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs 2FA. Sose volt.

Nem kért semmit.

Megvan a GTA5.

Egyéb kérdés? Vagy csináljak szkrínsátokat is?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46) reelc válasza TESCO-Zsömle (#45) üzenetére


reelc
veterán

De volt.
Rövid ideig. Az előző játékot úgy lehetett behúzni.
Más topikban szó volt róla.
Talán attól nem kért aki folyamatosan bevolt logolva - bár ebben nem vagyok biztos. Nem szoktam folyamatosan belogolva lenni.

Engem az érdekelne, hogy az Epic Storeos Witcher 3 GOTY GOG kulcsot ad?
Tudom, hogy a dobozos azt ad, és a Steames ad csak Steamest, bárhol máshol vásárolt GOG-os.
De az Epicről nem találtam infót, ez új dolog.
Remélem GOGost, nem Epicen fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#47) TESCO-Zsömle válasza reelc (#46) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De volt.

Hadd tudjam már jobban, hogy mi volt beállítva az én fiókomon és mi nem... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nekem az tetszik, hogy ahányszor frissítem az Epic Game Store oldalát a kliensben, annyiszor más nyelvet kapok. Most konkrétan pl. lengyelül van benne minden, pedig beállításokban elvileg angolra van állítva. :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#49) reelc válasza TESCO-Zsömle (#47) üzenetére


reelc
veterán

Tessék, infó. Benne az eredeti linkkel.

Akárhogy próbáltam az előző hetit nem engedte behúzni. A Death Comingot. Amíg meg nem csináltam.
Ahogy írtam máshol volt róla szó.
Nem vitának szántam.
Úgyhogy volt, de ahogy az előbb írtam, lehettek kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#50) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Szerencsére a "vétel" 1-2 percen belül megvolt, aztán már csak várni arra, hogy működjenek a dolgok.
Az lenne a kérdésem, rutinos EPIC launcheresekhez, hogy hogyan értelmezendő a "letöltési sebessék 10-20 MB, de lemezhasználat 250MB" úgy hogy "spinning rust".

Egyébként meg 65%-nál beesett 18 Mb/s-re a letöltés, 50% ig nekem maxolta a 120 megabites netem utána esegetett.

(#48) Hopkins95 Nekem a thai dolgok tetszenek, mint egy kicsi Dzsungel :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.