Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Így utólag is boldog szülinapot a GTA V -nek. Habár mikor indítottam a játékot nem ilyen ajándékra számítottam.

Persze értem én, de ez a fajta üzletpolitika ami manapság divik, nem éppen fogyasztóbarát.
Valaki írta, hogy hasonló játszódott le filmipar őskorában, mikor az egyik filmgyártó, csak a saját mozi láncában engedte a filmjeit megnézni. Tudom ez erre a luncher-re nem vonatkozik... még.
Ez odáig fajult, hogy a hatóság megtiltotta ezt a fajta korlátozást. Piac torzítása stb. véget. Remélem a XIX századnak is jutott egy épelméjű hivatalnok aki véget vett ezeknek "luncher"eknek. És majd a felhasználó, nem a röghöz kötés miatt hanem szolgáltattatás minősége alapján tud majd választani, eldönteni, hogy mi az amire szűksége van. Speciel nekem erre programra a GTA-V mellet nem volt szükségem. Kösz a semmit.
Mi lesz a következő? Rockstar media player, Rockstar Browser? Nem baj hanem használod ezeket a segéd programokat, de ha játszani akarsz akkor telepítened kell! Azért a kereskedelmen létezik a tiltott árukapcsolás fogalma.

"Az új platform automatikusan felderíti számítógépünkön a Rockstar által kiadott játékokat..."
Másik oldalon biztató infok láttak napvilágot.
Nincs itt semmi látnivaló, csak egy gyors scan - eddig is ezt csináltuk, de így már legalább hivatalos...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.