Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m0py


m0py
tag

Jaj de jo, meg egy 93857692. launcher. :W

(#2) noPublicFG válasza m0py (#1) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Korábban a játékok ikonjai foglalták az asztal nagyrészét, ma már a launcherek ikonjai. :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#3) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Így utólag is boldog szülinapot a GTA V -nek. Habár mikor indítottam a játékot nem ilyen ajándékra számítottam.

Persze értem én, de ez a fajta üzletpolitika ami manapság divik, nem éppen fogyasztóbarát.
Valaki írta, hogy hasonló játszódott le filmipar őskorában, mikor az egyik filmgyártó, csak a saját mozi láncában engedte a filmjeit megnézni. Tudom ez erre a luncher-re nem vonatkozik... még.
Ez odáig fajult, hogy a hatóság megtiltotta ezt a fajta korlátozást. Piac torzítása stb. véget. Remélem a XIX századnak is jutott egy épelméjű hivatalnok aki véget vett ezeknek "luncher"eknek. És majd a felhasználó, nem a röghöz kötés miatt hanem szolgáltattatás minősége alapján tud majd választani, eldönteni, hogy mi az amire szűksége van. Speciel nekem erre programra a GTA-V mellet nem volt szükségem. Kösz a semmit.
Mi lesz a következő? Rockstar media player, Rockstar Browser? Nem baj hanem használod ezeket a segéd programokat, de ha játszani akarsz akkor telepítened kell! Azért a kereskedelmen létezik a tiltott árukapcsolás fogalma.

"Az új platform automatikusan felderíti számítógépünkön a Rockstar által kiadott játékokat..."
Másik oldalon biztató infok láttak napvilágot.
Nincs itt semmi látnivaló, csak egy gyors scan - eddig is ezt csináltuk, de így már legalább hivatalos...

[ Szerkesztve ]

(#4) Janus27


Janus27
tag

Múlt héten vettem meg Steamre! :( Hát ez van...
Tényleg jobb lenne 1 esetleg 2 launcher a sok helyett....

(#5) gubacsino válasza Janus27 (#4) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Az utóbbi napokban Steam-en kapja is a negatív értékeléseket a játék.
Hozzáteszem érdemtelenül, de jól mutatja mennyire kellet ez mindenkinek.
Gondolom nem az áruházzal van a baj, bánom is én... nem is játékkal, hanem a kötelező telepítéssel. Ja persze elfér, de legközelebb meg telon kodót kérek had kapcsoljam már be a gépem?

(#6) hunluki válasza m0py (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

Szépen lassan eljutunk oda hogy ugyanaz lesz mint a filmes/sorozatos platformoknál. Átlag usernek töke tele lesz a sok szarsággal és visszabattyog a régi ismerős virágboltjába ahol se launcher, se reklám, sőt még az átugorhatatlan intrókat is száműzik a játékokból.

Gyönyörű példája lesz a sokat markol, keveset fognak. Mindenki magának akarja a usereket, a userek viszont nem szeretnek bekorlátozódni és tádááám, kész egy új generációnyi harr-harrcos.

(#7) Shing válasza hunluki (#6) üzenetére


Shing
őstag

Jó de itt ingyenes launchereket kell letölteni. A jövőben csak rosszabb lesz ha bejön a cloud gaming és 5 szolgáltatásra kell majd előfizetni, talán még reklámok mellett is. Most max mást játékokat reklámoznak, ez is változhat.

Szerk. Egyébként úgy érzem a Rockstar megágyaz a PC-s RDR2-nek.. na meg lassan jöhet egy új GTA, Max Payne is. Egyként nincs sok játékuk, nem kell valami gyakran nyitogatni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem elégedetlenségből írom, mert ami ingyen van az mindig finom, de egy 15 éves játék ami már mobilra is elérhető vagy 6 éve nem biztos hogy elég lesz ahhoz, hogy megfelelő hátszelet biztosítson az új launcherüknek. GTA 4-et még bedobhatták volna simán. Vagy csak azt, a két kieggel együtt. Esetleg a Max Payne 3-at.
Mondjuk nekem megvan mindegyik GTA (csak a Vice City nincs nagygépre), de biztos sokan vannak, akiknek nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9) myckey válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


myckey
veterán

Jah, egy GTA IV kicsit jobban megmozgatta volna az emberek fantáziáját.

Mondjuk Maxből az első két részt jobban adom. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) ribizly válasza Janus27 (#4) üzenetére


ribizly
veterán

A GoG Galaxy 2-nek ez a célja. Benne minden egyben lesz elvileg. Bár van nekem security aggályom a dologgal, de van valami megoldás szerűség legalább.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) oriic válasza ribizly (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A GOG Galaxy is ugyanúgy elindítja az eredeti klienseket, szóval szerintem annak így nem sok értelme van. Az más kérdés, hogy kilistázza az összes platformon meglévő összes játékunkat.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.