Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Magyarországon rendkívül jutányos és korrekt áron számolják be a használt konzolokat és játékokat, hogy aztán állati minimális árréssel adjanak túl rajta, nem is értem hogy van még életben a hardverapro konzolos kategóriája ahelyett hogy leadnák 576-ba. nyomokban iróniát tartalmazhat

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) HKorn


HKorn
addikt

Mennyit adnak vajon egy 360 E 4Gb ért? Legalább 15-öt, mi? :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#3) kovsol


kovsol
titán

+30k val elérjük már a piaci értéket? xD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4) ForRedGlory válasza GeryFlash (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez szarkazmus volt :) Ettol fuggetlenul az offos mondatodig elegge meg voltam ijedve, hogy kattant vagy :D

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

Csak én nem találom egyik oldalon sem, hogy szerintük mi a "közepesen értékes játék", amiből 3-at lehetne még beszámíttatni a példában szereplő árért?

(#6) janos1988 válasza GeryFlash (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Csak valakinek nincs kedve végigtrappolni a netes hirdetés ösvényén (a sok szőrszálhasogató érdeklődő végett is) és inkább benyeli a pénzt, s csak bemegy lead, újat kihoz.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.