Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Dirt Rally-n gondolkozom. Amikor ingyenes hétvége volt, akkor elég jó móka volt multiban a rally cross. Vannak még játékosok?

(#2) Ellia


Ellia
addikt

Steam link is 5 euró volt tegnap (+szállítás), ennyiért megéri szerintem, én rendeltem egyet :)

(#3) boost válasza Ellia (#2) üzenetére


boost
addikt

Mennyi volt a szállítás? :D

(#4) #52588800


#52588800
törölt tag

Még mindig nem akarnak annak a Nier: Automata -nak egy 66% -ot adni... :D

(#5) Ellia válasza boost (#3) üzenetére


Ellia
addikt

15... :D De szerintem még így is okés. Főleg, hogy ugye nem csak a steam-es játékokat, hanem bármit tudsz streamelni.

(#6) Jacktor


Jacktor
tag

Bezsebelve:
- Heroes VI Complete (havernak)
- 2 példányos Divinity: Original Sin Enhanced Edition
- 2 db AOE III Complete
- Total War Attila
- Titan Quest (havernak)
Azt hiszem erre a leárazásra várt a Steam-en "ragadt" 70 euróm :DDD

www.wotinfo.hu

(#7) janeszgol válasza Jacktor (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Az en listam rovidebb: Loki.
Tervben van a Sudden Strike osszes, meg az AoE-t is megnezem majd, illetve nehany rpg, de ezek most kimaradnak.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) pengwin válasza Jacktor (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Na, nekem ezek már mind megvoltak HumbleBundle csomagokból és korábbi akciókból, a Titan's Questet kivéve.

Úgy látom nem sok mindent fogok venni most, ami nem baj, mert így is van elég homokozóm még vagy 1000-2000 óra játékra. :))

Üdv, pengwin

(#9) Segal


Segal
veterán

Nalam az Assetto Corsa dobogtatta meg a szivem. Bar most epp elvagyok a Project Cars 2 jatekkal de nagyon jo aron van a Corsa:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) b.


b.
félisten

Akit érdekel a Steamlink most 5.5 Euró, igaza szállítási költség rájön még. Remek kis cucc, írok róla egy tesztet nemsokára.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) szente válasza b. (#10) üzenetére


szente
addikt

2db-ot csak külön tudok rendelni? Mennyi volt a szállítás? Gondolom akkor nem küldik el egyben. :N

(#12) Acélfarkas válasza b. (#10) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Megrendeltem a cuccost, a tesztet várom.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#13) b. válasza szente (#11) üzenetére


b.
félisten

Szerintem elküldik egyben, de ezt meglátod a kicsekkolásnál, hogy felszámolja e 2x a posta árát,de úgy gondolom , hogy nem.
[link]90% ez nagyon jó . Kontroller is belekerülhetne, én azt marnám olyan 4-5 K környékén.
Egyébként én steamlinkel játszok Playstation Now-val, PS4 kontrollert natívan támogatja, Xbox one S és X kontrollert szintén. Sima xbox kontrollerhez sajnos kell Virtual here alkalmazás és egy USB adapter.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) fahrii válasza b. (#10) üzenetére


fahrii
őstag

Én is pár hete rendeltem egyet, az a baj hogy ha nem vásárolt steames játékot próbálok futtatni akkor simán fekete képernyő fogad, erre nincs esetleg valami how-to?

(#15) ->Raizen<- válasza b. (#13) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Xbox one vezetek nelkuli kontrollerhez nem jo?

(#16) b. válasza ->Raizen<- (#15) üzenetére


b.
félisten

Vezeték nélküli módban Csak virtual here for steamlink alkalmazással, amit meg kell vásárolnod steamen ,+ kell hosszá egy PC hez való USB adapter, vagy pedig vezetékes megoldással közvetlenül megy a steam
link USB-n át.
Ha esetleg PSnow szolgáltatást akarod tolni Tv-n Pc ről akkor csak egy ps3 vagy 4 joy kell semmi más, úgy működik, mintha egy ps3 lenne a Tvd mellett.
Xbox One S kontrollerrel már megy natívan is.
Egér-billentyűzetből egy alap 3 K-s Logitech- kel használom, tökéletesen kezeli.

fahrii: ( #14): ha kilépsz a nagy képernyős módból és úgy indítod a játékot, akkor elméletileg streameli a PC-d képét.Crysis-t játszottam így.

Oriic: Humblen 1 napig ingyenes a Sanctum 2

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Solten válasza b. (#13) üzenetére


Solten
addikt

Xiaomi Gamepad is megy nativan, this is f*cking awesome.

Saor Alba

(#18) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Téli vásárban jellemzően jobb árak szoktak lenni, nem?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) b. válasza Solten (#17) üzenetére


b.
félisten

:K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) szente válasza b. (#13) üzenetére


szente
addikt

Hát 5.000 Ft-ért hoznák haza , így már annyira nem csábító. (Persze még így is jó ár, de az 1.500 Ft-os termékből így már jóval drágább lesz)

Vajon sima USB-s joy-jal boldogulna?

Igazából muteréknak meg tesóméknak akartam KODI-val filmlejátszásra, csak az irányításhoz nem ártana valami olcsóbb gamepad pl.

(#21) b. válasza szente (#20) üzenetére


b.
félisten

Arra a legjobb akkor vezeték nélküli egér és bill.4-5 ezerért van itt is aprón Logitech. Egyébként hogy akarod vele megoldania lejátszást? ez csak streamelni tud.
Van itthon egy régi trust joy, ilyen Tesco féle 3 ezer forintos, azt felismerte és megy vele USB ről.
5 K szerintem nem sok érte. :N

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) tipuka válasza b. (#16) üzenetére


tipuka
addikt

az S nélküli nem megy natívan, míg az S-s igen? :D nagyon nyikorog már a 360-as vezetékes kontrollerem, agyalok egy újat venni, ha ez bekrepál, de valami újabbat szeretnék akkor már. One S, ha megy natívan a játékokban, mint a 360-as, akkor az én szívem elnyerte. :D

(#23) szente válasza b. (#21) üzenetére


szente
addikt

Megy rá KODI, asztalról szedné a filmet. Nincs a gèpükön HDMI, ezzel pedig nem is kellene.

(#24) b. válasza tipuka (#22) üzenetére


b.
félisten

AZt nem tudom, hogy mi a különbség a kettő között, de sima One Kontroller nem működik vele vezeték nélküli módban varázslatok és plusz pénz ráköltése nélkül, csak vezetékes módban. :) Sajnos

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) tipuka válasza b. (#24) üzenetére


tipuka
addikt

ja így megint más. :D én amúgy is kb. mindenből a kábeles párti vagyok :)
akkor a sima One is megy mindennel teljesen korrektűl vezetékesen, mint a 360-os?

(#26) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Behúzom az Elite Dangeroust + season passt, most jó áron vannak. Néztem belőle egy rakás gameplayt, beginners guide-ot, nagyon bejön. Azok a Thargoid űrhajók nagyon parák, főleg a "first contact" nevű videóban :D

(#27) Jacktor válasza Ganzer (#26) üzenetére


Jacktor
tag

133 órán van most benne de konkrétan én még egy lövést nem adtam le :DDD Ezért is jó cucc, mindenki megtalálja benne ami érdekli.

www.wotinfo.hu

(#28) b. válasza tipuka (#25) üzenetére


b.
félisten

:K :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Ganzer válasza Jacktor (#27) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Én sem akarok lövöldözni, explorer leszek :D de előtte végig tolom a tutorialokat meg utánalovasok mit hogy kell csinálni. Sosem toltam semmilyen szimulátort, ez lesz az első. Max annyi közöm van az egészhez hogy imádom a scifi könyveket/műfajt. :)

(#30) tipuka válasza b. (#28) üzenetére


tipuka
addikt

köszi :R

(#31) DRCrain válasza b. (#13) üzenetére


DRCrain
csendes tag

Itthon is megkapod 5000-ért:
[link]

(#32) b. válasza DRCrain (#31) üzenetére


b.
félisten

Ez csak most van, általában nem ,sőt.Mondjuk még így is drágább valamivel, mint a steamről,de szuper ajánlat ez is. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) NandorHUN válasza DRCrain (#31) üzenetére


NandorHUN
addikt

18K ...

Amúgy nem lenne rossz a Steam Link, engem csak az zavar, hogy legnagyobb felbontás amit támogat az 1080p 60fps... ami így 2017 vérszegény.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#34) b. válasza NandorHUN (#33) üzenetére


b.
félisten

Tv re streameléshez tökéletesen elég.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) NandorHUN válasza b. (#34) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, ha 1080p 60Hz-es TV-d van valóban az.
Csak mint mondtam manapság azért ez kevés. Jó lenne egy alternatíva azoknak akiknek 4K TV-jük van.

Anno kiadnának egy 4K 100Hz HDR verziót, akkor azzal jó időre bebiztosítanák magukat, hogy nem kell új.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Steam linkem van már egy ideje, en pc tukrozeshez hasznalom tavoli szobaba TV-re. Switch-el kábelről, perfekt. Csak benyomom a gepet, atcammogok a masik szobaba es ott a win a TV-men. Játékra a minimalis, de szamomra eszrevető lag miatt nem jatszik.

(#37) b. válasza NandorHUN (#35) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) CHIPman válasza b. (#34) üzenetére


CHIPman
nagyúr

5k volt tegnap este.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#39) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!
Megvettem a Sale-n a The Evil Within-t a DLC-kel együtt és mivel érdekel a története, de nem akarok a játék közben szótárazni pár idegen szót, ezért letöltöttem egy külső oldalról egy "minőségi" magyarítást a "Kingmakers Team-től", viszont félek, hogy járhat érte VAC (már ha a játék támogatja-e egyáltalán a VAC-ot). Módosíthat fájlokat, vagy nyugodtan telepíthetem?

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#40) b. válasza B4ndiBuild3r (#39) üzenetére


b.
félisten

nyugodtan telepítheted :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) B4ndiBuild3r válasza b. (#40) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszi! Akkor indulhat a móka, míg világos van. :R

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#42) NandorHUN válasza b. (#40) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szia!
És pl. Witcher 3 modokkal mi a helyzet? Pl. grafikus modok vagy weight limit tiltása?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#43) b. válasza NandorHUN (#42) üzenetére


b.
félisten

AZt nem tudom konkrétan, de nexus mods [link] cuccai tökéletesen együttműködnek Steammel Általában ezek a modok, ha megbízható készítők csinálják, akkor a virágbolti verziókkal nem kompatibilisek, alapból a Steamhez konfigolják.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) Csapoati válasza NandorHUN (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Witcher nem is VAC-os játék, szóval nyugodtan használhatsz modokat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) NandorHUN válasza Csapoati (#44) üzenetére


NandorHUN
addikt

&(#43) b.

:R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Lehet, hogy most kéne megvenni a LiS: Before the Storm-ot :-/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.