Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S@c@


S@c@
őstag

Ilyen miért nincs XBOX One X-re? :( :F

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hitelen azt olvastam, elindult a Days Gone leárazás. :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) oriic válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az is a listán van. D:

Live-Die-Respawn

(#4) felixo válasza oriic (#3) üzenetére


felixo
őstag

Ráadásul elég jó áron : [link]

Redmi Note 9

(#5) Wesder válasza S@c@ (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint mire gondolsz? A szezonàlis akciók ugyanúgy vannak, az éves gold is többször le van àrazva, ràadàsul olcsóbb is mint a Plus. 9 vs 12. Max annyi hogy sajàt néven nem biztos hogy van leàrazàs, de lehet tévedek. Nem emlékszem, mert sosem nézem hogy milyen seasonös akciók vannak, csak költök ha van mire.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Scholes9 válasza felixo (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Be is lett húzva :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) alkoka


alkoka
újonc

Azért örültem volna, ha az Apex Legends: Pathfinder Edition is kap egy felezést. :DDD

(#8) protigodx válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


protigodx
csendes tag

A legrosszabb amikor megveszed dobozosan, mert félsz, hogy nem árazzák le a közeljövőben, és de. Beárazzák még a dobozos alá. :DDD

(#9) ProEvoFan válasza Scholes9 (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyszerű döntést hoztál! :C

(#10) Hopkins95 válasza protigodx (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a helyzet, hogy én még akkor is a lemezes verzió felé húzok, ha drágábban kapom meg. Megvan neki az oka, mert pl. most 3 játékot el tudok így adni használtan, ami közül a Dark Souls 3 és a Dirt Rally nem jött be, a Detroitot meg most már úgyis megveszem PC-re.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) AlfaDév


AlfaDév
csendes tag

Egyedül a Fifa20 van jó áron.. de azon kívül inkább fizikai formában éri meg venni bármit is..

(#12) ProEvoFan válasza AlfaDév (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kinek mi.Én szinte only digitálisan vásárolok.Talán három lemezes játékom volt eddig.

(#13) AlfaDév válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


AlfaDév
csendes tag

Elég nagy fegyvertény , hogy nemkell felkelni lemezt cserélgetni ha mással szeretnék játszani , az nálam az egyetlen pozitívum. :D

(#14) Hopkins95 válasza AlfaDév (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

PC-n én is így vagyok vele, mert ha pl. kollégiumba vittem a laptopomat, akkor nem kellett a sok lemezt magammal vinni, hanem felcsaptam a netet és a kliensen keresztül minden játék elérhető távolról. Annál kényelmesebb tényleg nincs, ha elutazol és nem kell agyalnod milyen játékokat vigyél most magaddal vagy összeset bedobd a táskába, mert távolról instant hozzáférésed van bárhol is légy.

Viszont konzol nekem még mindig más. Nem a fő platformom és csak akkor veszem a játékállomásra a játékot, ha az nem jön PC-re. Vagy ez esetben van alkalmam megszabadulni tőle mert fizikai változat és beszerezni PC-re a számomra ún. Definitive verziót! :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.