Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

Tetszik! :C

(#2) james001


james001
veterán

Resi 2 Remake-ről mutassanak inkább valamit! :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) djculture válasza james001 (#2) üzenetére


djculture
félisten

Mire jó ez a sok remake ? Most is jött a 0 hd meg ilyen marhaságok, grafika feljavult de az irányitás horror kategória..

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Korcsolya kommandó. Naggyon fura a mozgás.

(#5) Yondaime 四代目 válasza dunc (#1) üzenetére


Yondaime 四代目
tag

+1 :DD

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#6) Bad Pritt válasza djculture (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az ilyen ezer éves játékok remake-jeinek lenne is értelme, ha úgy mellékesen el lennének készítve. De néha ezek kapják a legnagyobb hírverést valamiért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez olyan lesz, mint a L4D?
Melóban nem tudok videózni...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Istenem, amekkora istenek voltak Capcomék a ps2es időszakban, annyira jelentektelenek lettek mostanra. Remakek, portok, újrakiadások. Komolyan, erre most mi szükség van?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9) james001 válasza djculture (#3) üzenetére


james001
veterán

A remake és a remastered között nagy különbség van azért. Mert ugye a Zero az most csak egy remastered verziót kapott,a Resi 2-ből meg egy rendes új grafikájú új cuccokkal érkező játék lesz. (lásd FFVII remake pl.) Inkább az ilyen igényes remake játékokból kéne több mint ezekből a semmit érő remastered cuccokból...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) TazLeacher válasza james001 (#9) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából az a furcsa, hogy pont "félúton" jutott ez eszükbe. Az elsőből kiadták a felújítottat, majd a másodikat remakelik. Én személy szerint a 3. részt várom...én azzal kezdtem a pályafutásom, és nagyon szerettem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) james001 válasza TazLeacher (#10) üzenetére


james001
veterán

Nekem is a 3. a kedvencem,de arra szerintem várhatunk mire kijön remake-be :( Én örülök egyelőre a 2 remake-nek is,de remélem közben a "másik oldalról" is jön egy új Resi,gondolok itt a 7. részre pl.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.