Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imifej


Imifej
senior tag

Én a tápot kívülre tettem volna.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#2) Vincent45


Vincent45
tag

Kár,hogy nem tudja a HDMI 2.0a-t. Remek kis HTPC lehetne.

(#3) Geller72 válasza Imifej (#1) üzenetére


Geller72
veterán

Én a csatijából arra tippeltem volna, hogy külső tápos, de akkor nem.

(#5) Luck Dragon

Szuper kis vas,kár hogy nem lehet tudni az árrát,biztosan borsós.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

2db meghajtó úgy egymáson azért hőt is termel, kicsit merész szellőzés nélkül, 4db meg elég merész.
Az AC dugót az analóg audio csatlakozókra tenni : LOL

Szép+ötletes, de ha ilyen apróságokra nem figyelnek ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) #33253120


#33253120
törölt tag

Subscribe.

(#9) azbest válasza #32839680 (#4) üzenetére


azbest
félisten

hdmi-dvi átalakító vagy kábel is van olcsón. Vagy akár dp++ -> hdmi/dvi-d/vga 3in1 átalakítót is kapni olcsón, példa.

[ Szerkesztve ]

(#10) hallador


hallador
addikt

Jó ez a kis cucc, tetszik. Végre valaki valóban képes volt készíteni egy mini pc-t ami majdnem képes helyettesíteni egy komplett PC-t. Alap otthoni, vagy irodai felhasználásra. Ha nem szabadulnak el az árakkal, akkor lehet veszek magamnak egyet.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#11) prmcsk


prmcsk
addikt

Nehogy mán, simán 100k... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#12) Ribi válasza hallador (#10) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tömegével vannak miniPC-k elég régóta. Totál felesleges 4 winyó egy otthoni, de irodai gépbe is.
Amúgy meg nem ártana frissíteni a doksijukat, hogy 32-120GB SSD-t javasolgatnak :O
UN62 kerül 100k-ba, akkor ez is minimum annyi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13) hallador válasza Ribi (#12) üzenetére


hallador
addikt

Tömegével vannak miniPC-k elég régóta.

Ebben igazad van.

Totál felesleges 4 winyó egy otthoni, de irodai gépbe is.

Átlagos felhasználásra teljesen jogos a felvetésed, én tudnám használni, a saját dolgaimra.

Amúgy meg nem ártana frissíteni a doksijukat, hogy 32-120GB SSD-t javasolgatnak :O

Na igen ez meg pláne teljesen jogos lassan a 128 GB-os ssd lesz a standard legkisebb méret.

UN62 kerül 100k-ba, akkor ez is minimum annyi lesz.

Majd meglátjuk, nekem tettszik a koncepció. De ha kiszámolom, a 4 ssd-t, meg a monitort, meg a többit, akkor 300 környékén mozog, ami nagyon nem olcsó, ebben is igazad van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#14) JanR


JanR
addikt

Epp egy ilyen pici "ize"-ra akarom lecserelni a gepem, tokeletesenne szamomra. Filmhez, nethez, meg LoL-hoz :)

Kivancsi leszek az arara nagyon.

(#15) Ribi válasza JanR (#14) üzenetére


Ribi
nagyúr

Barebone PC. Keress rá. Ha nem lényeg hogy pici legyen, kb fele ennyiből megvan.

(#16) prmcsk


prmcsk
addikt

Tudom nem i3 meg i5, de htpc-ként mindenre elegendő és 25k-ból. core2 2x2,4Ghz - 2x2GB ram - DVD író - 160GB vinyó - Gb lan - "kéktóth" és n wifi. Ja, és optikai hang is. 1080p-t hangtalanul viszi 17x17x5cm... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.