Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem lesz kevés a 2GB RAM 2018-ban?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) Massmurderer válasza t72killer (#1) üzenetére


Massmurderer
őstag

Miért???ájfon 8 csúcsmobil 2Gb rammal???X se ép kövér azzal a 3Gb-al.Huawei P9 Lite 2Gb,Xiaomi Redmi 4A 2Gb,azt ráadásul szutyok 1280x720as kijelzövel.

(#3) t72killer válasza Massmurderer (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, csak a mostani webtartalom memóriaéhsége miatt kérdezem. Az almától nem lep meg, hogy "eldobható" telót gyárt/"jobban tudja nálam" hogyan netezzek...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) atosan válasza t72killer (#1) üzenetére


atosan
addikt

A fene tudja, mikor lesz az kevés. Lányomnak 2016-os J7 van, épp tegnap néztem átt. Ledöbbentem, hogy több mint 1300 napja megy neki, chrome-ban 53 lap megnyitva, gondolom messengeren kapott linkek megnyitása, home gombal való kilépés eredményezett ennyit. Nem döcögött a teló, az is 2 giga rammal van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Váratlan fordulat. :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) szemy94 válasza atosan (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem 1300 óra? :Y Persze az is rengeteg, de nem mindegy :) De láttam már én is ilyet másnál, hogy Chrome 50 lap nyitva, meglepett a dolog rendesen...

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#7) csakany2001 válasza t72killer (#1) üzenetére


csakany2001
senior tag

Multi-Tasking-re más most kevés, de aki 1 max 2 alkalmazást használ csak párhuzamosan annak elég.
Persze ez függ attól hogy mennyire van jól optimalizálva az Android.
(A3 2017-t volt szerencsém kipróbálni, és kitűnő a memóriakezelése a 2GB RAM ellenére)
cikkre:
Igazából semmi extra, tipikus szolgáltatói mobil ami akcióval türhető ajánlat lehet.
(persze olyan Usereknek akiknek nincsenek nagy igényei, és nem hallottak a Xiaomi-ról)

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#8) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Én ezt az újlenyomat olvasó meg face id,meg retina szkener ökörségeket nem értem.Védelem mások elöl???.Ujjlenyomat olvasó droidnál.Józsika bekapcsolja újjlenyomat olvasot samu telójába.Oké.Akku ki,ha nem lehetséges,8mp nyomod bekapcs gomot,teló újraindul,recovery mod,hard reset vagy kipuculás,azt pá védelem.Azt akkor cseszheti az újjlenyomatolvasóval levédet telóját.Semmi más az egész,csak egy tök felesleges plusz amiért több pénzt költsön rá az ember.Pár éve a kamera mpx háború volt,útána a ram,most meg az hogy hova tegye a gyártó az újjlenyomatolvasót,meg hány mp alatt érzékeli,oldja fel a zárat.1-2 év és már dns vagy nyálminta alapján lesz majd a felismerés :DDD

(#9) #98880768 válasza csakany2001 (#7) üzenetére


#98880768
törölt tag

Van a családban J7 (2016), 2 giga RAM -mal ugye. Átlagos használat Facebook, Instagram, Messenger, Viber, sok telefonálás, néha fényképezés
hát nem tudom. Én csak belenéztem, de ha huzamosabb ideig kellene használnom biztosan falhoz vágnám :D

(#10) Massmurderer válasza #98880768 (#9) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát a face progi még a 6GB ramosat is belassitja egy idö után.Az a progi alapba is egy memoriazabáló vacak.még akor is fogyaszt ha be sincs kapcsolva a net vagy nem futt a progi,mivel csomó progit,alkalmazást használ.Pl. zene,galéria,file megosztás,névjegyzék.nálam fent sincs,elsö progi volt amit letöröltem a telóról :) Söt...életembe nem léptem fel facera mobilal.

(#11) szemy94 válasza Massmurderer (#8) üzenetére


szemy94
senior tag

Nekem például kényelmi funkció, kiveszem a zsebből, ujjam a home gombon, mire ránézek a telefonra fel van oldva (J5 (17)-en meg sem kell nyomni , csak rátenni az ujjam). Jobb, mint home aztán minta vagy pin.
Másrészt rég nem ilyen egyszerű eltűntetni, factory reset után kéri a legutóbbi csatlakoztatott e-mail cím jelszavát a droid.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#12) atosan válasza szemy94 (#6) üzenetére


atosan
addikt

Ja, basszus 😁 Persze hogy órában gondoltam, csak elbénáztam.

Maine coon

(#13) Massmurderer válasza szemy94 (#11) üzenetére


Massmurderer
őstag

samu note 1,note 2n ha a 2 telon nem végeztem 100 rom telepitést,akkor 1et se.Gyáritól a 7es droidig minden volt rajtuk,1x se kérte a legutobbi csatlakoztatott email jelszavát :) De gyári visszaállitás után se.

[ Szerkesztve ]

(#14) szemy94 válasza Massmurderer (#13) üzenetére


szemy94
senior tag

Nem tudom mikor hozták be, lehet, hogy GYÁRILAG X Androiddal, nagybáttyám is visszaállított egy ZS kategóriás Leagoo-t, még az is kérte, újabb Samsung is azt hiszem.

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#15) Massmurderer válasza szemy94 (#14) üzenetére


Massmurderer
őstag

Tavaly note 4 pakoltam vissza 2x a gyári rendszert,csak hard reset volt,még csak nem is azt a mailcimet adtam meg ami elötte volt.

(#16) atosan válasza Massmurderer (#8) üzenetére


atosan
addikt

"dns vagy nyálminta alapján lesz majd a felismerés :DDD"
Most elképzeltem, hogy mindenki nyalogatja a telóját :C

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#17) Massmurderer válasza atosan (#16) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát tudod haladni kell a korral :) Lehet lesz valami metánazonositó is a végén amibe bele kell szellenteni majd :DD :D :DDD Gyors és egyedi,utánozhatatlan azonositás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Massmurderer válasza atosan (#16) üzenetére


Massmurderer
őstag

na itt már a prototipust probálják :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#19) #98880768 válasza Massmurderer (#10) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ez így van ahogy mondod, ennek ellenére nálam egyik telefonnak sem okozott soha gondot. :N Lényeg a lényeg, a 2 giga bizony kevés.

(#20) Prien válasza t72killer (#1) üzenetére


Prien
addikt

Ezt nem is értem, mert a J7 2017-ben már 3 GB van...

A kevés is több a semminél.

(#21) t72killer válasza Massmurderer (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ehhez egy vonalzó is elég az azonosításhoz, nem hiszem, hogy bármelyik másik homo sapiensnek lenne ilyen hosszú...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#22) mg1992mg válasza Massmurderer (#8) üzenetére


mg1992mg
senior tag

újlenyomatolvasó eddig se volt...

(#23) eldiablo válasza atosan (#4) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

1300 óra? Cuki... ;]

20 000 óra után sajnos lemerült a táskámban, azóta nem sikerült megdöntenem az egyéni rekordom. 512Mb ram, Android 2.3.

[ Szerkesztve ]

(#24) szemy94 válasza Massmurderer (#15) üzenetére


szemy94
senior tag

A Note 4 is 2014-es (KITKAT GYÁRILAG), 5-ös droiddal jött be, a nevét is megtaláltam, (nem ugrott be eddig) FRP (Factory Reset Protection). Szóval van ilyen. De nagyon elkanyarodtunk a készüléktől.

#23
A jó öreg GB:)
Azután kellett pár verzió mire volt egy stabil rendszer újra ami nekem a Kitkat volt, utána már 6-tól felfele stabilak a rendszerek.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, xBox One S 1TB

(#25) jacis válasza eldiablo (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

:Y nem semmi :Y
Nekem az S7e 3000 órát ment és azt hittem mekkora vagány vagyok :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) holozis_HUN válasza Massmurderer (#8) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mit nem lehet érteni?

Az adataidat véded. Ha factory resetelsz letöröl mindent, ergo nem jutnak illetéktelen kezekbe a személyes és egyéb adatok...

Nem magát a készüléket/annak ellopását véded. Nem tudja feloldani a telót, ezálltal factory reset és max a saját felhazsnálóját tudja megnyitni vele, de a sajátod nem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#27) adlersson válasza eldiablo (#23) üzenetére


adlersson
aktív tag

20000 óra (2+ év) alatt egyszer sem indult újra? :Y

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#28) HarleyCustom válasza #98880768 (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyermekem is ilyenen nézi a mesét. (Ki lett nevezve mesenézősnek,mert nejem kapott új készüléket,ezt meg a gyerek megörökölte.)Ne aggódj,én is falhoz vágnám néha.
Tök üres a rendszer...csak egy YT alkalmazás van rajta,semmi más,plusz a google alkalm.jórészét letiltottam,mègis úgy lefagy a YT,lassul a rendszer egy idő után,hogy újra szoktam indítani,stb. Na akkor kapok idegbajt. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) Keem1 válasza Massmurderer (#8) üzenetére


Keem1
addikt

Gondolom nincs Samsungod :P
Van ugyanis egy FRP (factory reset protection) nevű védelem, amit ha nem kapcsolsz ki reset előtt, akkor reset után első indításkor kéri az előző Google fiók bejelentkeztetését. És igen, megkerülhető, mint bármi más, de nagyságrendekkel macerásabb.

[ Szerkesztve ]

(#30) Massmurderer válasza Keem1 (#29) üzenetére


Massmurderer
őstag

Olvass vissza légyszives.3 is van,és érdekes modon 1x se kérte eddig.

(#31) t72killer válasza adlersson (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezen gondolkoztam, nekem csak az elmúlt 2 hétben 2 rendszerfrissítés is jött az s7e-re, ami után alap, hogy újraindul:F

Tekintve, hogy mindenféle helyekről netezek, szeretem időben foltozni a réseket.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#32) Keem1 válasza Massmurderer (#30) üzenetére


Keem1
addikt

Jogos, valóban írtad, elnézést :R
Viszont a te esetedben, ahogy a Szalacsi mondaná: "igen, nem, az ellen nem véd" :D

Az újabb samukban ez a védelem már benne van.

(#33) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tucattermék, tucathardware.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#34) Fred23 válasza Fryskitt (#33) üzenetére


Fred23
nagyúr

210 EUR körül Exynos 7885-ös SoC-os teló szerintem elég szép! Bár ilyet kapna majd jövőre az Xcover 5! (Van rá esély mondjuk, de szerintem az még ennyit sem fog kapni, marad neki talán az Exynos 7872, és még az is elfogadható.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.