Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

Lassan elkezdenek szivárogni az ilyen termékek. Nagyon jó, remélem egyre több ilyen kütyü lesz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

tetszenek az ilyen kütyük, de azért utcára nem mennék ki vele ;]

(#3) Xaels


Xaels
félisten

- Hajpántnak elég drága és sztem még egy igaz ST fan sem venné fel olyan csúnya. De a kezdeményezés pozitív, kellenek az innovatív dolgok és ha másra nem is(legalább is nálam) de erre tökéletes táptalajt biztosít az Apple termékcsaládja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Na majd, ha a csajszik szoknyáját lehet lebegtetni, akkor majd beszerzek 1- et ;]

nothing is true everything is permitted..

(#5) moli.hu


moli.hu
őstag

vagy ha a rendszer befogható lesz az iPhone gondolattal történő vezérlésére.

ha lehetne, ez lett volna a demo program, ami elinditja a fellendulest, eladasokat, erdeklodest, devkit-hasznalatot, nagyobb piacot, megtobb alkalmazast, megtobb eladast, megnagyobb piacot, megtobb alkalmazast, ..., igy nyilvan nem lehet.

(#6) TESCO-Zsömle válasza #56573440 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azt a szemüveget várom igazán, ami HUD-ot vetít a látótér széleire. Bio adatok, GPS, telefon, (kerékpárcomputer :B ), stb...

Ahhoz egy ilyen gondolatguru megadná a méltó vezérlést is.

Sicilian: Jobbaknak a csajok maguk lebegtetik... :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) Glomgold


Glomgold
tag

Témábavágó teszt, egy Magyarországon berszerezhető cuccról, itt
(aki megnézné hogy műxik valami ilyesmi a gyakorlatban, azoknak szól)

http://index.indavideo.hu/video/Megtalaltuk_az_Index_jedijet

Jöhetnek persze tovább a vélemények!

[ Szerkesztve ]

(#8) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

bioadatokat köszi nem kérek, marha szar lenne látni ahogy a life érték csökken ha rágyujtok :DDD

szép lassan el fogunk jutni oda, hogy fölösleges lesz megkérdezni hogy mire gondolunk, vagy nem lehet majd hazudni egy jóízűt ha megkérdezik hogy megfelelő méretű a fenék, mell has stb, mert a telefonján már látni fogja hogy nem erre gondoltam....

(#9) TESCO-Zsömle válasza #56573440 (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

H*lye... :DDD

Tudod mire gondoltam... Pulzus, lépésszám, elégetett kalória, stb. Amit egy sportcomputernek tudnia kell.

Amúgy nem értem, miért félnek az emberek ilyen kórosan az őszinteségtől. Aki kimondja, azt megbéylegzik, aki meghallja az megsértődik tőle. Komolyan mondom, mintha mindenki a maga kis (rém)álom buborékában akarná leélni az életlét.

És ha nem tetszik a segge? Nem egy seggel akarod leélni az életed. ;] A lényeg, hogy együtt a csomag jó legyen, vagy nem? :F

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) pilóta


pilóta
nagyúr

Persze, aztán ha véletlen rosszat gondolsz Jobszbácsiról, akkor lockolja az ájfónodat ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

az őszinteség bűn. egy párkapcsolatban kellenek a kegyes füllentések, mert ha azt mondod hogy de szivem szerintem kicsit nagy a feneked, de illik a testalkatodhoz, akkor azt veszi le hogy dagadt, besértődik, és ha utána megveszed a diablo 3-at akkor mindenféle bugokra hivatkozva megtagadja egyes i/o perifériákhoz a hozzáférést... az őszinteség sokszor csak bonyodalmakat okoz legalábbis a tapasztalataim szerint :DDD

(#12) patex1983 válasza #56573440 (#11) üzenetére


patex1983
őstag

Osztom a véleményed :B :K

X

(#13) WolfheartGR válasza #56573440 (#11) üzenetére


WolfheartGR
őstag

+1

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#14) stevve válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Augmented Reality. Erre gondolsz? A küszöbön áll. :)

(#15) Móci válasza pilóta (#10) üzenetére


Móci
addikt

Lehet, hogy az agyadat fogja blokkolni, nem az ájfónt... ;]

Jó kis cucc lesz ez, bár lassan már csak egy karnyújtás az egyén gondolatainak irányítása...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Mr.Csizmás válasza pilóta (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, most már gondolni se szabad a jailbreakre :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha ezek a kütyük elterjednek akkor nem árt feltenni egy agytűzfalat,meg egy agyvirusirtót is.
Nehogymááá a szomszéd beleturkáljon a gondolataimba! :D .
/reméljük egy agykékhalált nem fog senki kapni.mert agy op .rendszert még nem találtak ki./

[ Szerkesztve ]

(#19) TESCO-Zsömle válasza #56573440 (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt tudom, hogy így van, de miért? Nem az volt a kérdés, hogy miért hazudsz egy nőnek, akinek fáj az igazság, hanem az, hogy miért fáj az igazság/őszinteség neked/másoknak?

Ezt nem értem én.

Ha meg az ominózus periféria (már) "bug"os, én biztos nem nyúlnék hozzá... :B

Való igaz, de ez is csak a kérdéshez csatol vissza. Miért okoz bonyodalmakat?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) TESCO-Zsömle válasza stevve (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valami ilyesmire, csak én egy sima napszemüveggel oldanám meg a dolgot, hogy ne kelljen a tekintetem elfordítanom, vagy a látóteremet kitakarnom valami kijelzővel, hogy a szükséges infót lássam.

Pl amíg a kerékpáron ránézek az órára, vagy a GPS-t bambulom, addig körülöttem nem áll meg a világ.

Betáplált útvonal esetén meg (a játékokból ismerős módon) megjelenhetne elöttem a kicsit (forgó) nyil, ami mutatja az irányt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Ribi válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ezt ugye nem gondolod komolyan. (hihi, majd ezt is kiírja a gép)
Senki sem tökéletes, de aki neked tökéletes másnak nem.
Unalmas lenne azt az infót kapnod mindig, hogy igen, jó, de .... Kb mindenki depressziós lenne. Vagy ezentúl annak tetszel a legjobban aki a legkevesebb "hibát" talál benned? Kösz nem. Inkább hazudjanak, csak ne azt kelljen hallgatni látni akátmi, hogy kicsit nagy a segge, kicsit nagy az irra, vagy kicsit kicsit, vagy kicsit széles, vagy ... Szerintem nem kell részletezni.

[ Szerkesztve ]

(#22) stevve válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


stevve
nagyúr

A National Geographic magazin aktuális számában ilyesmiről tettek be fantáziaképet, de gondolom hamarosan nem csak fantázia lesz. Elég érdekes témakör. :)

(#23) TESCO-Zsömle válasza Ribi (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor csavarjunk egyet a dolgon!

Miért is helyezed a hangsúlyt a külsőségekre, amiről tudod, hogy 30 év múlva garantáltan fele olyan jó se lesz, mint most?

Ez az egész valahogy ki van tekeredve. Mármint a mai normák...

Pedig 50 év felett kb csak a természete lesz ugyanaz a párodnak, mint 20 évesen, mert az még a külsőnél is nehezebben változik, és az rosszabb is, mert még sötétben is el kell viselni, míg a látványt nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Ribi válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


Ribi
nagyúr

Természete ugyanaz egy 20 és 50 évesen? Hát ilyen ember nincs. Mindenkinek változik a természete. Ami "dolga" valakinek eleinte vicces, az lehet 20 év házasság/barátság/ismeretség után már idegesítő lehet. Ezt se szeretnéd állandóan visszahallani. De hagyjuk ezt, te lehet hogy szeretnéd állandóan a "hibáidat" hallgatni. Mint mondta ami 1 embernek tetszik az a másiknak nem. De ez 1 embernél is napról napra változhat. Hagyjuk ezt a témát, mert máshogy gondolod, nem foglak meggyőzni, de te sem tudsz meggyőzni, felesleges érveket felhozni.

[ Szerkesztve ]

(#25) lujó55


lujó55
őstag

Jaj de jó dolog ez! Főleg, ha eljutunk arra a szintre, hogy tényleg döntéseket lehet hozni és kommunikálni agyhullámok által. Nem tudom ez mennyire a jövő, de bizonyos gondolatok agyhullámait már megfejtették. A legnagyobb majd az lesz, ha visszafelé is működik a dolog, vagyis azt teszed amit az agyadnak parancsolnak, félig kiborg leszel, mint a Lando szolgája!

(#26) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


#56573440
törölt tag

sokan mondják főleg nők hogy a külső nem számít. de igenis marha fontos. elmegy melletted az utcán, és nem azért fordulsz meg, néz meg ,stb mert jóarc, kedves, hűséges, gondoskodó vagy, hanem mert tetszel neki. itt az egyéni preferenciák lényegtelenek, kinek mi jön be.

a nő hiú általában. nem szereti ha döntéseit külalakját, a saját magáról kialakított önképét megsértik. ilyenkor kell egy kicsit füllenteni, mert lehet hogy számodra az adott témakör 98-ad rangú, neki épp az a fontos hogy észrevetted e hogy fogyózik, hogy fodrásznál volt, stb. persze a külsőségek változnak idővel, de valljuk be egy jó nő láttán ritkán mondjuk azt hogy jah 100 évesen ugyanaz a csoffadt vén banya lesz:D bár én sokszor szoktam emlegetni hogy őt is unja valaki, illetve hogy a végterméke neki is büdös valószínűleg, de ezek más lapra tartoznak :DDD

szumma: nem az őszinteséggel van a baj, hanem a hiúsággal, és a téves önképpel.

de inkább fikázzunk már ájfónt badát, winhetet mert ez az a topik:D

(#27) Mr.Csizmás válasza Silentfrog (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viccen kívül

ez lehet egy reális jövőkép....

egy címet mondok: Ghost in the Shell.... :U

"...a hálózat hatalmas és határtalan."

(#26) blackrulz de inkább fikázzunk már ájfónt badát, winhetet mert ez az a topik

orvos látott már? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) Thome válasza Silentfrog (#18) üzenetére


Thome
addikt

Kékhalál=agyvérzés? :U :)) Morbid humor, bocsi.

(#29) Ribi válasza Thome (#28) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hja csak nincs reset gomb. De lehet előbb utóbb az is lesz, csak jó drága.

(#30) BiP


BiP
nagyúr

Ez nem rossz. Ha az elején van egy tanuló fázis (azaz egyénre szabható a dolog), nem pedig általánosan jellemző agyhullámokra van beprogramozva, akkor elég pontosra meg lehet csinálni.
Többen írták, hogy elég drága hajpánt. Szerintem meg 100dollárért nem sok a dolog. Úgy kell felfogni, mint egy -egyelőre még kevés dologra használható - kontrollert.
Így is olcsóbb, mint a Kinect vagy a Move :))
(mielőtt belekötne valaki, tudom, hogy nem egy kategória)

(#9) TESCO-Zsömle : Erről kérdezt a nőket. Amit leírtál az őszinteségről, az a gondolkodásmód csak férfiaknál működik.
(ahogy olvasom, más is azt gondolja, hogy a nők lelkét simogatni kell néha, akár kis füllentés árán.)

[ Szerkesztve ]

(#31) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem lesz nehéz megcsinálni, mivel ez már rég jelen volt/van, csak nem ilyen területen alkalmazzák

PS4

(#32) myteve


myteve
csendes tag

Ghost in the shell, nézzetek utána. nemsokára eljutunk oda is...
szerk: csizmafiúval nagyon egyre gondoltunk.

[ Szerkesztve ]

(#33) orbano


orbano
félisten

10 év és indexel minket a google... beírja valaki a keresőbe, hogy animálpisikakiszex és kihoz első helyen találatnak... pfejj.

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) Alchemist válasza lujó55 (#25) üzenetére


Alchemist
addikt

Az agyhullámoknak kb. annyi közük van a gondolatok azonosításához, mint a CPU lapka egyes területein ingadozó hőképződésnek a rajta futtatott szoftver felismeréséhez.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#35) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nagyon jó de én nem szeretnék agyrákot kapni valami szartól... :DDD Persze a hír arról nem szólt mennyire biztonságos de kb értelmetlennek tartom. Az meg a másik hogy még így is mikor agybadugós headsettel telefonálok az utcán, meg-megbámulnak az emberek, nemhogy egy ilyen star trekkel a fejemen :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#36) Alchemist


Alchemist
addikt

Egyébként van egy magyar fejlesztés (Elmefitness) is a témában, amelyik végre az agy, illetve a tudat irányítási képességeinek módszeres fejlesztésével is foglalkozik... mert hiába van EEG-s ketyere, ha nincs spéci képzési rendszer a használatához!
Ahogy az sem kis fejlődés, amíg a kisbaba az egyszerű mozdulatoktól eljut sok évvel később a Rubik-kocka percen belüli kirakásáig... :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#37) lujó55 válasza Alchemist (#34) üzenetére


lujó55
őstag

Akkor mostmár elárulhatod hogy működik. Mi alapján tudja azt, hogy ha rágondolsz melyik fájlt kell megnyitnia és mit csináljon, vagy milyen módszerrel adsz gondolati utasításokat, ha nem agykéreg hullámokkal?

(#38) Alchemist válasza lujó55 (#37) üzenetére


Alchemist
addikt

Nem túl nehéz olyan szemizom-szenzort építeni, hogy ha balra kacsintasz, balra megy a kurzor, ha meg jobbra, akkor jobbra... és az egyszerre való kacsintás az Enter. :)
Így is ki tudsz bármit választani, anélkül hogy bonyolult agyhullám-elemzésre lenne szükség és különösebb tudati tréning sem kell hozzá.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#39) waithEard válasza Silentfrog (#18) üzenetére


waithEard
őstag

Én úgy tapasztalom, hogy a környezetemben élők közül, már most sokan beüzemelték azt az "agytűzfalat". Semmi nem jut el a tudatukig.... :D

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#40) TESCO-Zsömle válasza Alchemist (#38) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És a szemizom-szenzor hogyan fog neked Word-be szöveget írni? :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41) Alchemist válasza TESCO-Zsömle (#40) üzenetére


Alchemist
addikt

Rohadt lassan... de még talán gyorsabban, mint az a rendszer, amelyben végigvillogtatják az ábécé betűit és a villogás frekvenciáját szedik le az EEG jelből, amikor a kiválasztott betűre figyelsz. Egyelőre ennél jobb EEG-s megoldásról nem igazán hallottam és ehhez is sokcsatornás, "bedrótozott úszósapkás" rendszer kell.
Az igazi gondolatolvasáshoz jó lenne tudni, hogy egyáltalán a tudati tartalmaknak mi köze van az agyműködéshez...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#42) Srodney


Srodney
senior tag

eztahülyeséget :U :U :W

(#43) #16939776


#16939776
törölt tag

Mire teljesen szétmegy a csuklóm a sok Game-tol, addigra már gondolat vezérlésre is lehet majd hentelni, szép és biztató.

Gondolom csak Egy-két egyszerűen feldolgozható villamos jelet produkál, melyeknek megfelelő kombinációjával el lehet indítani egy algoritmust...

(#44) TESCO-Zsömle válasza Alchemist (#41) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az lehet, hogy még nincs, de a jövőt akkor is az EEG jelenti. Az meg, hogy bedrótozott... A drótokat/szondákat el lehet helyezni bőr alatt is, és van vezetéknélküli megoldás jeltovábbításra, szóval a lehetőségek nem is olyan korlátozottak, ha mersz olyat gondolni, amit ma őrültségnek tartanál.

Bár, a Mátrix is vezetékes volt, szóval... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45) Alchemist válasza TESCO-Zsömle (#44) üzenetére


Alchemist
addikt

a jövőt akkor is az EEG jelenti

Lehet, hogy ennél futurisztikusabb technológia, illetve mérési módszer kell majd a továbblépéshez...

És mint azt fentebb írtam, talán nem is a technológia a nehézség, hanem a meglévő érzék- és mozgató szerveinknél érzékenyebb rendszer irányításának megtanulása.
A természetes szerveinket még csak tudjuk valamennyire koordinálni, de a gondolatainkat, érzéseinket már sokkal kevésbé.

A drótokat/szondákat el lehet helyezni bőr alatt is,

Ezt bevállalni kell némi elszántság... a legtöbb ember még attól is ódzkodik, hogy géles elektródával összekenheti a haját. Ennek ismeretében viszont nehéz tömegterméket létrehozni.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#46) Komplikato


Komplikato
veterán

Ez egy sima áttervezett NeuroSky. Úgy látszik az Emotiv Epoc és OCZ NIA mellett nem fogyott 200 dodoért, és most eladják balekoknak 100-ért, mert iPhone kiegészítő. Lol. :C

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#47) scuynat válasza Móci (#15) üzenetére


scuynat
csendes tag

csak annak a gondolatait lehet kontrollálni, aki alapból is olyan zsibbadt, hogy megvette magának ezt a cuccost :))

(#48) TESCO-Zsömle válasza Alchemist (#45) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Óckodik, ahogy egy ősz hajszáltól is... De ez nem a technika/emberek hibája, hanem a reklámoké, amik beléjük verték, hogy mindíg, minden körülmények közt (taft - erős napsütés, viharos szél, szakadó eső - ugyebár...) "jól" kell kinézni, helyesebben mondva meg kell felelni az előírt normáknak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49) Alchemist válasza TESCO-Zsömle (#48) üzenetére


Alchemist
addikt

Nemcsak a kinézet a probléma, hanem félnek mindentől, ami hozzájuk ér... allergia, fertőzés, bőrbetegség, rák... kivéve, ha meggyőzik őket-önmagukat, hogy szükségük van rá! :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#50) Alchemist válasza scuynat (#47) üzenetére


Alchemist
addikt

Ha képes volt rákattani az iPhone-ra, utána már akármire rá lehet beszélni. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.