Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) #90088192 válasza Toncsi (#78) üzenetére


#90088192
törölt tag

Aki másokat minősít zenei ízlés alapján, az önmagát minősíti...

Ez termeszetes is, hiszen az itelet mindig a mi gondolatmenetunk menten szuletik arrol az egyenrol akirol iteletet mondunk.

Az hogy minden erdekel, valamilyen szinten elve egy olyan pozitivum ami elve erdekesse teszi az egyent. Valoszinu, ezt ki lehet terjeszteni az egesz eletedre, valoszinu nagyon nagy beleerzo kepesseged van, hiszen ez kell ahhoz, hogy ertekelni tudjad a kulonbozo muveket. Toleranciad igen szeles skalan mozog emberekkel kapcsolatban, es valoszinu nem vagy aggressziv hiszen a zene hihetetlen stressszoldokent funkcional, szereted az allatokat, es tiszteled is oket.
Hogy mit tartasz fontosnak, nehez megitelni, nem kovettem a hozzaszolasaidat. A HIFI a maximalista jellemzoje, emellet nagyon is buszke vagy arra amit csinalsz, es elvezed is, mert ez a lenyege a zenenek, olyan pozitiv visszacsatolast kapsz ami feler egy fuggoseggel. Eddig szinte az osszes zenerajongo baratom, valamifajta fuggosegben szenved, azon felul amit a zene nyujt, pont a nagy erzelmi kapacitas miatt. :R

Nem akarlak kiteregetni, meg hat ahogy irtam magam sem vagyok egy tevedhetetlen leny, de nekem ezek a dolgok jonnek le abbol amit irsz, ezert irtam, elve egy olyan kiindulasi alap ami erdekesse tesz, es ez mar motival a masik jobbani megismeresere :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.