Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Realradical


Realradical
őstag

Durván jól néznek ki ezek a kaják :)
Milyenek az emberek? Kínában én nagyon rosszul éreztem magam több helyen, mert tolakodnak bajnoki szinten, köpködnek, végigmérnek és/vagy suttyomban fotóznak, esetekben nem vesznek tudomást rólad, ha beszélsz hozzájuk stb... Az "adj király katonát" játék a metrón az külön csoda volt :DDD
Nem minden térségben volt ilyen, de ahol ritkábban látható fehér ember, ott rémálom volt.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2) adlersson válasza Realradical (#1) üzenetére


adlersson
aktív tag

Valahova a kínaiak és a japánok közé tenném őket, nem annyira visszataszítóak mint a kínaiak, de nem is vágják haptákba magukat minden külföldi előtt. Van, ahol szeretnek tülekedni, van, ahol szépen várják a sorukat, szóval tényleg ilyen "in between".

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) Realradical válasza adlersson (#2) üzenetére


Realradical
őstag

Szóval normálisak a skála közepén. Köszi :)
Próbálom rávenni a párom még egy keleti jellegú útra és Korea a listámon van.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4) Zvezda


Zvezda
junior tag

Érdekes hely lehet, na de az árak :Y . Gondolom sokkat többet is keresnek, mint mi, de azért csak néztem a leírt árakon

Xiaomi Mi A2

(#5) kraftxld válasza Realradical (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hehe, mi is így voltunk Guangzhu-ban, csak mi két gyerekkel voltunk (egy 2 és egy 5 évessel) a metró tényleg kemény, első nap még udvariaskodtunk, meg jaj, majd a következőre felférünk. A nagy lóf*szt :D utána felvetük a ritmust, legutolsó metrókocsi direkt fent volt tartva a gyerekeseknek, öregeknek, stb. de ott is tele volt mindig. Nagy lendülettel, megindultam a 2 gyerekkel megrakott babakocsival, ugrottak is széjjel mint a legyek :D
De a kaják tényleg nagyon jók, legközelebb majd mi is vagy Koreában vagy Japánban állunk meg egy hétre.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) adlersson válasza Zvezda (#4) üzenetére


adlersson
aktív tag

Ha belegondolsz, az ország nagy része hegyvidék, nincs túl sok termőterület, ami van, azon is rizst termszetenek javarészt. Élelmiszerek terén így erősen importkényszer uralkodik, nyilvánvaló okok miatt ráadásul az, ami jön, az is csak hajón vagy repülővel. Az üzemanyagárak meg Európához hasonlóan jó sok adóval, árréssel terheltek, annak ellenére, hogy a világ legnagyobb olajfinomítói közül több is Dél-Koreában található.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#7) Realradical válasza kraftxld (#5) üzenetére


Realradical
őstag

Haha, az kemény. Mi is az asszonnyal támadó éket formáltunk a második naptól :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8) Zvezda válasza adlersson (#6) üzenetére


Zvezda
junior tag

Persze megértem, csak így magyar árakhoz képest durva, főleg a sör és a tej. Cigi és tömény milyen árban van? :D Ilyen helyeken amugy minden élelmiszer drágább azt tudom, pl. Oroszországban is az eldugottabb északi területeken kb 2x annyi minden zöldség/gyümölcs mint délebbre. Viszont ott sok helyen cserébe a hal olcsó, a gáz és a benzin pedig filléres :D

Xiaomi Mi A2

(#9) adlersson válasza Zvezda (#8) üzenetére


adlersson
aktív tag

Cigit nem tudom, nem élek vele. A 0,75-ös Danzka Vodka 35100 won (kb. 8760 forint), az Absolut-ok 35000 körül, a Havana Club 27200 won (kb. 6790 forint) voltak. Nagyon sok szeszt nem vettünk, de a Kahlúára meg a Bailey's-re emlékszem, előbbi 15800 won (kb. 3940 forint), utóbbi 32500 won (kb. 8110 forint) volt.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.