Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Pete55555


Pete55555
addikt

Pár dologba bele lehet kötni...

Kezdjük a géppel:
- Ótvar fos gagyi műanyagok. 5000 Ft-os Kolink ház van ilyen anyagból. Meg 0,0001 mm-es lemez.
- USB-C - ez említve is van. De a type A csatik is ferdén állnak - olcsó gagyi.
- Perifériák: Ipari hulladék, környezetszennyezés.
- Táp: noname fos??? Nem derül ki, de egy 800.000-es géptől az ember nem ezt várná.
- DVD: Miért nem Blu-ray?
- 1070Ti: Mi az a hátlap? A csavaroknál be van nyomódva. Papírból van, vagy wtf??? Burkolata milyen? Látszik... gagyi olcsó műanyag. A rögzítő elem mondjuk jó dolog, bár gyanítom csak azért rakták rá, mert szállításkor leszakadna a 'csába.
- Ram: Sebesség még hagyján, de hogy néz ki? okádékzöld, borda nélkül...800.000-ért.
- QI töltés? 800.000-be beleférhetett volna...
- Plexi oldallap. plexi!!!!! :W
- Méret: Nem tudom minek kell ekkora ház egy ilyen gépnek. Még ha 3 ventis VGA, vagy 14cm ventis CPU hűtő lenne rajta...

Cikk:
- Air Guide: nem inkább a HDD-khez hátra tereli a levegőt??? Bár sok haszna nincs, de az ami ott látszik, biztos nem az alaplapra tereli, mivel azt telibefújja a két első venti. Azt a levegőt oda nem kell terelni.
- Méretes hűtő az i7-en: Konkrétan? Ez a prohardver, nem a blikk. Mekkora a venti rajta? Mekkora a borda? Egy mérőszalag csak akad. Vagy vonalzó. A ventilátort le lehet szedni a hűtő leszerelése nélkül ha jól látom, úgy máris hozzáférünk a RAM modulokhoz.
- 1070ti-ről nem sokminden derül ki. Hűtése? Ventik száma? Gyanítom ref.... de nekem kell kitalálni?

Hirtelen ennyi.

Amúgy a cikk nem olyan rossz, hangvétele, stílusa jó, csak egy kicsit legyünk már konkrétabbak, aprólékosabbak.

(#10) kikikirly
A radium gépre:
Ennyi, 500-ért majdnem ugyanazt tudja, normális gépházzal, rendes táppal.
VGA csere 1070Ti-re, meg tuningolható processzor + alaplappal is kijön haszonnal max 600-ból.
Nem 800 :W

Szerk: Sőt, adattárolóban sokkal jobb is! Gari 3 év, nem 2...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.