Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flierqqq


flierqqq
tag

Ennyiért bármelyik kínai csoda odaveri..

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#2) kinsy2 válasza flierqqq (#1) üzenetére


kinsy2
csendes tag

Agree. A sebességnek is odavertek az 512MB rammal. "best buy".. hehe.

(#3) CharlieDrop válasza flierqqq (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

De legalább is tud ennyit :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ahhoz képest, hogy WonderMedia SoC-ot jeleztek elő a pletykák, ez is és az ár is fake volt :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Flashback


Flashback
addikt

Miez a keret??? Rémes...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#6) Graphics válasza Flashback (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legalább nem unalmas :D de amúgy se köteleznek senkit a megvételre

De gondolom nem a kékre gondoltál, hanem a vastag kávára :)

Szkita5: Szerintem ne az asztali PC memóriára gondolj :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Szkita5 válasza Flashback (#5) üzenetére


Szkita5
csendes tag

Egyetértek, iszonyatosan ronda lett. Nem elég, fölül a másfél alul 1 centi keret, de még oldalra is 1-1 centit odatesznek. Szerintem nagyon tré.

1 giga ramot pedig igazán belepaszírozhattak volna, ha már 2 magos SoC, amilyen árban vannak a ramok még akár ugyanilyen áron is.

If you think that fuck is funny, fuck yourself and take the money.

(#8) tjb007 válasza Graphics (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Ahhoz képest, hogy WonderMedia SoC-ot jeleztek elő a pletykák"

Igen, csak épp az egy ASUS tablet volt (ami még bejelentésre vár) ;]

(#9) Graphics válasza tjb007 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazad van tényleg :R

Idecsaptam valamiért, na akkor az még rejtély. Viszont ez az MTK SoC is hirtelen jött nekem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) McSpy


McSpy
őstag

Akkor már inkább egy WayteQ xTAB-70dc 38 590ft-rt,abba legalább 1gb ram van,AML 8726-MX, Dual-Core Cortex A9 1.5 GHz cpu-val

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#11) mallory303


mallory303
csendes tag

Esetleg ugyanennyiért egy myaudio 8"-os 808dcc-t 1280x768-as kijelzővel 1 giga rammal...

A digitális adat örökké megmarad. Vagy legalábbis 5 évig. Ahogy épp sikerül.

(#12) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem értetek hozzá. azért van széles kávája, hogy legyen hely az öntapadós cetliknek...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) ibmfan válasza kinsy2 (#2) üzenetére


ibmfan
tag

Igen, számomra is a legfájóbb pont ez volt... Miért nem lehetett 1 GB Ram-ot tenni bene

/ Telefonon: +36203566618 / Hétköznap 9 - 18 között elérsz /

(#14) Gadgetfan_ válasza flierqqq (#1) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ja odaveri, csak annyi a különbség, hogy azok a hulladék Myaudio, meg ConCorde féle "kínai csodák" legalább fele ócska selejt, és kb. hármat visszaviszel cserére mire egy, úgy ahogy működő darabhoz jutsz. Részemről inkább kicsit többet fizetek egy olyan márkáért aminek alacsonyabb a hulladék aránya. ;]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#15) Gusztáv válasza McSpy (#10) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért a fenti két márkához ne hasonlítsuk már az Acert. Ha egy stabil szoftvert alátesznek, elég jó kis eladásokat produkálhatnak. A külalakja nekem kifejezetten tetszik.

Laci

(#16) McSpy válasza Gusztáv (#15) üzenetére


McSpy
őstag

Lassan mindent Kinában gyártanak,gondolom ezt is,ha a szoftver ugyanaz akkor,az Acer csak a nevében más

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#17) Graphics válasza McSpy (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát azért szerintem kinézetre még akkor sem tudod egy gyártósorra tenni egy Concorde Tab One-nal...
Azért lehet látni ami hasonló gyártósorról jön le, csak mást szitáznak rá / akár itthon :D /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) McSpy válasza Graphics (#17) üzenetére


McSpy
őstag

Én inkább a Wayteq-re gondolok

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#19) Petyás


Petyás
tag

Végülis majdnem 99$ lett.
A valóság azonban egy egyessel több: 199 $

(#20) mntn


mntn
tag

Drága ez így, nem éri meg. :(((

(#21) Gusztáv válasza McSpy (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Amit valójában a Ramos gyárt :D? Semmi bajom a Kínai tabletekkel (volt egy Ramos, most két SmartQ van), de pont a stabil szoftveren szoktak élvezni. Érdemes beleolvasni pl. egy Myaudio fórumba. Ramos most jött ki az új gépeivel: 4 magos Samsung proci, 2 giga ram, 32 giga tárhely, FHD IPS kijelző, szóval a hardver pöpec. Viszont rengeteg szoftveres, hardveres probléma van vele. Ezeknél a gyártóknál a minőségbiztosítással még vannak problémák, sok selejt kikerül, ezért is érdemes olyan helyről rendelni, ahol eladás előtt tesztelnek minden egyes darabot.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#22) McSpy válasza Gusztáv (#21) üzenetére


McSpy
őstag

A megbizhatóság terén még van tennivalójuk az biztos,amugy mindent kinában gyártatnak

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ezt jól elszúrták, a 45 ezres árnak egyedül a GPS az oka. Ki kellett volna hagyni és helyette IPS kijelzőt, 1 Giga RAM-ot, vaskosabb aksit tehettek volna bele... Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo vagy a hamarosan debütáló Wayteq Xtab 70dci ezt megeszi vacsira, még ha a minőségbiztosítás nincs is olyan szinten mint az Acernél.

:U

[ Szerkesztve ]

(#24) vinibali


vinibali
őstag

Acernél idáig nem A-s volt a Droid és W-s a Win széria?

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#25) tjb007 válasza vinibali (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, így volt és most is így van. Ezzel a tablettel szerintem egy új széria is el fog indulni az Acer -nél (A=affordable, B=budget, persze ezt csak én gondlom így, lehet, hogy nincs is mögötte semmi).

(#26) Translator válasza vinibali (#24) üzenetére


Translator
tag

B=Blackberry? ;]

[ Szerkesztve ]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#27) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

biztos nem vennék inkább használtan egy nexust ha már...aha-aha... :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#28) McDog


McDog
aktív tag

Nekem tetszik, jobban megbízok valahogy láthatatlanul az Acer-ben, mint a WayteQ-ben, vagy a Concorde-ben...

(#29) brekes


brekes
tag

Drága ennyiért..

(#30) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Látatlanba vitatkozni az árról,olyan mint kóstolás nélkül kritizálni az ételt,próbáld,fogd,használd,aztán jöhet a kritika.Ez is Kínai,de szerintem a noname tabletek már rég a kukában végzik,ebből meg még lesz egypár eladó használtan,jól működően itt a PH-n is.....

Wasabi...

(#31) -NOKIA- válasza =Mentor= (#23) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezeknek a kínai fostalicskáknak a kijelzője meg sem közelíti az acer-ét.

(#32) Prof01 válasza -NOKIA- (#31) üzenetére


Prof01
veterán

Meg se közelíti? Ezt komolyan mondtad? :Y :D

Egyrészt az Acer-t se sorolnám a minőségi gyártók közé, ez is csak egy olcsó kínai tablet, 1 éves Acer supporttal.

Az említett Prestigio tablet (amilyennel én is rendelkezem) egy gyönyörű, tiszta, minden szögből látható IPS kijelzővel rendelkezik, az Acer TFT-ével szemben (felbontás ugyanaz). A minősége tökéletes (fém, szál csiszolt hátlap, nem recseg, ropog), 2 év garancia jár hozzá. Az akku idő, amiben nem valami erős, de nem hiszem, hogy ez az Acer, a 2710 mAh-val sokkal tovább bírná. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33) -NOKIA- válasza Prof01 (#32) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ne haragudj de sose hallottam még erről a márkáról. ;]

(#34) Gadgetfan_ válasza -NOKIA- (#33) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Gyakorlatilag mindegy is, hogy hallottál-e róla, mert ezek mind ugyan azok, Concorde, MyAudio, Prestigio, WayteQ stb... teljesen ugyan azok a kínai hulladékok, ugyan azokról a gyártósorokról, csak átcímkézve a megrendelőnek. Vicces is mikor a fórumokon összecsapnak a Concorde-osok és a MayAudiósok :DDD

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#35) -NOKIA- válasza Gadgetfan_ (#34) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:K

(#36) laszlohu


laszlohu
addikt

Megvettem én is ezt a tabot,
szerintem nagyon megéri az árát,
masszív fém házban van.

512 MB helyett 1 GB belső memóriával
8 Gb rommal

OTG - t nem sikerült beizzítanom a gyári rom van fenn.

Ha eléri a 100% - ot a töltöttséget, hajlamos melegedni,

A kijelzője kár, hogy nem IPS, de én elvagyok vele, egy irányban invertálódik.

felraktam az OSMAND ingyenes offline navigációt, az is működik,
szabadban kb. 5 perc, mire jelet talál, de ha megvan stabilan tartja.
Az OSMAND falvakban nem ismeri az utcaneveket( Lébény, Mosonszentmiklóson próbáltam ),
legalábbis nem jelzi ki,
de Győrben biztos, hogy kijelzi,
a többi városban még nem próbáltam, de gondolom ott is ismeri.

(#37) laszlohu válasza laszlohu (#36) üzenetére


laszlohu
addikt

Helyesbítek, 512 Mb Rammal van,
a tárhelyekre kattintva 1 GB belső tárhelyet ír

(#38) laszlohu válasza laszlohu (#36) üzenetére


laszlohu
addikt

Csak érdekességként leírom :

Az Osmand app - ban

ha a navigációs progit autós módban használom :

navigáció - automatikus követés ideje : átállítottam 60 -ra,
így sokkal jobb lett

Ha gyalogosként, akkor : 15 - re kell állíani

[ Szerkesztve ]

(#39) laszlohu


laszlohu
addikt

Azóta már volt időm tesztelni,
És okulásképpen leírom egy hibáját,
Sajnos, ha toltőre csatlakoztatja az ember,
Akkor megbolondul az érintőkijelző
Rv05rc05 - ös rommal

(#40) keep2000


keep2000
tag

Használ valaki ilyen készüléket? Ismerősömnek van egy példány és gondjai vannak vele, megkért, hogy nézzek rá. Egyrészt nagyon kevés hely van az alkalmazásoknak, a gyári appokon kívül alig van fent valami (talán 3 alkalmazás), de már a gyárik frissítésekor is jelez, hogy be van telve. App2SD-vel is próbálkozunk, de nem sok sikerrel. Nincs erre valami értelmes átparticionálós megoldás? Az internal SD meg tobzódik helyben.
A másik, hogy nincs OTG támogatás. Esetleg valami custom rom megoldja ezt?
Van javaslat?

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.