Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

ár?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) prolad


prolad
őstag

jó lesz ez,csak az ár a kérdéses.

(#3) DaveJr válasza prolad (#2) üzenetére


DaveJr
őstag

No meg az üzemidő....az eddigi inteles táblák nem remekeltek ezen a téren.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#4) stutga válasza anulu (#1) üzenetére


stutga
tag

nem sok. olyan 1 mol fillér.

(#5) Ygg


Ygg
senior tag

Gyanítom, nem fogják olcsón mérni.

(#6) Cobra.


Cobra.
őstag

Tippre 999 USD.
Egyébként mi értelme ekkora felbontásnak 11"-on? 1920*1200/1080 még ok, de ennyit értelmetlennek találok.

(#7) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kéne. Tetszenek ezek a cuccok, de piszkosul drágák sajnos. Ekkora felárat nem ér meg egy normál notebookhoz képest az, hogy tudod tapicskolni...

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Inkább meg se jelenjen... ez a felbontás pont olyan amihez nem tud skálázódni a Windows.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) satz18 válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


satz18
őstag

Mire ez kijön, itt a 8.1, és hát ki tudja az mit hoz magával. A winnek a legnagyobb hátránya az pont ez és ezért nem fejlődik a notik felbontása. Csak belátják már ők is, hogy ez a fejlesztés égetően szükségszerű.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) DaveJr válasza satz18 (#9) üzenetére


DaveJr
őstag

A notik felbontása nem azért nem fejlődik mert a windows nem kezeli jól. Nekem egy T61p-m van 1920*1200-as felbontással 15.4"-on. És még Vista volt hozzá. Egyszerűen nem akarnak normális felbontású kijelzőt rakni a notikba. Nem lenne rajtuk akkora haszon.

#11 LOL....a steam egy külsős program....talán annál vannak a gondok nem a windowsnál...windows 7től már állítható minden szöveg és ikon méret....

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#11) satz18 válasza DaveJr (#10) üzenetére


satz18
őstag

Nekem meg 15.6 on van FHD és ha steamen chatelek, akkor nagyítóval kell nézni a betűket. Szóval sztem nem.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#12) tDr1v3r válasza DaveJr (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Állítható, de rosszul skálázódik...

Az meg hogy a Steam külsős program, szar indok... érdekes mód OS X-nél meg tudták oldani azt is hogy a régi appok is skálázódjanak, vagy ha úgy tetszik, nagyítódjanak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) cairojack


cairojack
aktív tag

Hát amíg a sima asztali felület nem skálázható normálisan (és nem mellesleg nincs pinch zoom, csak az a béna nagyító) addig ez a felbontás felejtős Window-os táblákon.

Akár csak az aktív hűtés (mert gondolom ez az I3-as még igeényelni fogja). Szerintem ventilátort tenni tabletbe, olyan, mint lóxart szállítani Ferrarival. Méltatlan.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#14) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem rossz! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.