Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) meszi85


meszi85
csendes tag

Nem vagyok jártas a notebookok világában, ezért számomra nagyon hasznos a cikk.
A többi nagy gyártóról is szívesen olvasnék ilyen összefoglalót.
Hasznos lenne a cikket belinkelni(beszerkeszteni) a Milyen notebookot vegyek? Téma összefoglalójába.

(#2) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Igen, most már én is legalább tisztában vagyok legalább mik ezek a számok.
Én is hasonlóan az előttem szólóval, olvasnék több ilyen kiegészítést más gyártóktól.

(#3) csako


csako
veterán

Hasznos cikk :R

Egy kérdés: az "571P"-ben a 7-es Intel cpu-t jelöl, viszont a folytatásban "53AE"-nél az 5-ös már AMD-t :F

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4) fornettisuti válasza meszi85 (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jó ötlet! +1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) h1mpi


h1mpi
nagyúr

pont most szeretnék belépő szinten venni egy notebookot és néztem az Acert is, jó ötlet a cikk :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Magától értetődő. :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Daywalker válasza csako (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Hmm, valóban nem volt jó, megint egyeztettem a gyártóval és kértem egy javítást erre vonatkozóan, most frissítettem :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.