Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Menyit engedtek a feléből?

(#2) Noukoum


Noukoum
veterán

500k? Gtx1060? Mit szívtak az acernél? :W :W :W

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nagyon dübörög a marketing gépezet, mi lesz itt még Karácsonyig?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Pete55555


Pete55555
addikt

300-é' pont jó lenne.

...Szeretem leracsniztatni...

(#5) Cs1csó válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#6) p a s s e r


p a s s e r
őstag

én már magamban üvöltök...

full átlátszó marketing bullshit az egész (szépen elvezetett kábelek, pedig nem) egy olyan házban, amit nem lenne szabad embernek megmutatni, max terápiás céllal... a designert elküldeném szociális munkára... és akkor a beltartalom/árazás még nem is jött szóba... szépen visíthat az a ventillátorszerű izé a procin...

hajrá acer!

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#7) M107


M107
addikt

:R

Be kellett vennem egy vérnyomás csökkentőt.
Ez most komoly
I7 1060 3 GB VGA-val + a többi sallang félmillió Ft.

"az olcsóbb gamer PC"

Elnézést mi a drágább ?

Bekell vennem egy második vércsökit is .

Ez komoly ez most árprilis elseje van ugye ?

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Úristen. Ritkán kommentelek be amikor valami fost látok szuper drágán, de ez már a felfoghatatlan kategória. Iszonyatosan ronda a gépház, a hardweres tartalom egyáltalán nem nagy szám...mindeddig még elmegy vállrándítással dolog, aztán ránézek az árcímkére.

Hát kérem....NOOORMÁÁÁÁLIS?! :W

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9) Cs1csó válasza M107 (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt hittem az ACER Predator Orion 5000-nél nincs lejjebb.

Remélem ezekért a cikkekért jár valami ellenszolgáltatás mert a mi szórakoztatásunkra fölösleges.

Azt nem értem, hogy miért nem raknak össze egy igazán TÖKÉLETES KONFIGOT amibe NEM lehet belekötni majd az a nyers alkatrészárhoz hozzáadnak még +10-20%-ot "az összeállítás mint szellemi munka és az összeszerelés mint műszaki tudás" ellentételezése címén.

Ha az ipon-nál rakatja össze az ember a gépét akkor teszteléssel együtt csak pár ezer forint.

[ Szerkesztve ]

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Ma kapjuk az ivet rendesen. :DDD

(#11) --ka


--ka
senior tag

Kinek is volt baja ezzel? :D
...értem én hogy brand gép, de mégis.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

Akkor ezt így kiskerbe kiengedték, hogy "mehet"? :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) hemaka válasza Tikakukac (#12) üzenetére


hemaka
nagyúr

1-2 db van belole gondolom itthon, nem toltottek fel plafonig a raktarat vele. :DDD

(#14) Tikakukac válasza hemaka (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezen termékek képződésére úgy ránéznék amúgy.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

5 kilóért csak 1060-as? Ez is túl van árazva mint az előző gépük, az "olcsóbb"-at nem úgy értették hogy jobban megéri, hanem a profit marad ugyanannyi, csak a hardveren spórolnak sokat, és cserébe engednek pár fillért. Én ezt más szóval tudnám jellemezni mint az olcsó...

(#16) thomeef válasza Dr. Akula (#15) üzenetére


thomeef
őstag

Hát de nem is az hogy 1060, full lengyel piac az összes alkatrész :D Mindenből full standard alap szutyok van benne. Mi az a cpu/vga hűtő te atyaég? Liteon tápegység wtf, borda nélküli noname memória.... Az ellenségemnek is különb gépet rakok össze a feléből :C :C :C

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#17) velizare


velizare
nagyúr

félmilla... az oszt igen...!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Dr. Akula válasza thomeef (#16) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Annyira azért nem olvastam át hogy az apróbb részletek is feltűnjenek, én már itt lefordultam a székről. :)

(#19) AxBattler


AxBattler
félisten

Legkókányabb VGA hűtés + gyári szintű procihűtés + zéróhoz közelítő házhűtés + LiteOn táp + ótvar ház + valami egyedi deszka = 500k HUF-os gémer PC

Ezeknek elmentek otthonról. :(((

Acer jobban tenné, ha a frankó monitorait erőltetné inkább + fejlesztené a notijait. Rájuk fér.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) Dr. Akula válasza AxBattler (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Gyakorlatileg a hsz-ek 100%-a ilyen véleményt fogalmaz meg, szerintem egy jól sikerült termékkel állhatunk szemben. :D

(#21) Noukoum válasza Dr. Akula (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

A poén az hogy ezt senki nem fogja megvédeni, mert acer.. Bezzeg ha alma lenne húú már itt lennének a fanboyok :DDD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) Richard!


Richard!
addikt

Köszi Acer a semmit. 250-300-ért még jó vétel is lehetett volna...hát nem lett!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#23) Dr. Akula válasza Noukoum (#21) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát ezt a cuccot én se, bár az Acerrel mint gyártóval azért van pozitív tapasztalatom, a saját semmirekellő szevize (Rikvest) ellenében is képes volt cserélni egy gyári hibás notit, és nem csak pingvinezett hogy ígyjárás.

(#24) simonzé válasza velizare (#17) üzenetére


simonzé
addikt

És nincs benne egy OS...

I don't fit in. I fit out.

(#25) Dr. Akula válasza simonzé (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

FreeDOS-t az ár tartalmazza. :D

(#26) hemaka válasza simonzé (#24) üzenetére


hemaka
nagyúr

Verpistinek nem mindegy? Ugyis valami orokos tag az ncore-on... :DDD

(#27) Noukoum válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem is jó cuccokat gyárt az acer, de ezek az előre összeállított gépek nagyon nem jók. Persze lehet mondani hogy nem mindenki ért hozzá, de szerintem aki tényleg nem ért hozzá az csak a legközelebbi médiáig, teszkóig, vagy informatikai boltig jut. Ja meg persze nyilván ott a jó öreg informatikus ismerős aki majd ajánl valami hasonlót mint ami a cikkben van. :W

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) Piftuka


Piftuka
veterán

A két cikk alapján legalább most már tudjuk, hogy "Brand PC"-t nem szabad az Acer műhelyéből vásárolni. :N

Drága, csúnya, és már ránézésre sem minőségi.

Szerencsére, azért vannak a piacon még olyan gyártók bőven, akik kiváló "kész gépeket" állítanak össze! ;)

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.