Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

E11 mikor várható?

(#2) Daywalker válasza szabi__memo (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Június közepére!

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) szabi__memo válasza Daywalker (#2) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az szuper, már csak a magyar ára miatt kell félni :D

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, most vettem az előző szériából egy laptopot ami 134k-ba került: Acer Aspire E1-570G

i3 3217U
4GB RAM
750GB HDD
GT 740M 2GB

És 3 USB van rajta. Az újabb szérián vajon miért csak 1 van? Ráadásul a 740M vga még talán jobb is, mint a 840M.

***

(#5) TeeJay


TeeJay
félisten

vinyót SSD-re meg majd úgy kell cserélni hogy szét kell bontani a komplett gépet???
tényleg ennyire hülyék lesznek a gyártók? már a Dell megjátszotta pár Vostro-nál ott annyival volt finomabb hogy az alaplapot is ki kellett venni mert annak az alján volt fixen a vinyó :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6) oraihunter válasza TeeJay (#5) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Ne is mond. Egy Dell -t nekem is atomjaira kellett szednem :W , hogy SSD kerüljön bele.

(#4) ollie

Az 1db USB-t én sem nagyon vágom.

[ Szerkesztve ]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#7) Daywalker válasza oraihunter (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

1 darab USB 3.0-t! A 3.0 lemaradt, a kép magáért beszél :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#8) BeZol


BeZol
őstag

Most vettem egyet, tudna valaki segíteni, hogy hogyan kell szétszedni? SSD-t szeretnék beépíteni, de ennek a vacaknak nincsen alul nyílása, ergo szét kell cincálni az egész gépet, de ennek nem jön ki egybe a billentyűzete, és nem találok youtube-on videót, hogy ilyenkor merre kéne folytatni a szétszerelést, feszegetni pedig nem merem. Valaki valami ötlet? Egyébként nagyon jó árban adják, legjobb vétel mostanság.

(#9) Atos23


Atos23
senior tag

Hali!

Akinek ilyen gépe van, meg tudná rni nekem a Wifi chip pontos típusát? ( Eszközkezelőben bent van )

Köszi!

(#10) jegon válasza Atos23 (#9) üzenetére


jegon
újonc

itt egy videó a szétszerelésröl https://www.youtube.com/watch?v=rmsFDi_qsnQ

(#11) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Ha és amennyiben egy ilyen vételére adom a fejem, tuti úgy fogok SSD-t rakni bele, hogy megszabadítom a DVD egységtől és annak a helyére építem be.
Így akkor kb két csavarral megúszom az egész procedúrát :)

(#12) Toby888


Toby888
senior tag

Üdv.Van egy Acer Aspire E5-571G laptopom, amin nincs hang :/ illetve van, csak nagyon halkan, és mellette recsegés sistergés, és max hangerőn van !! HDMI-n TV-re tökéletesen átmegy a hang, de a jack csatlakozón meg a belső hangszórók nem szolnak :/ mi lehet a baj ??

(#13) BeZol válasza Toby888 (#12) üzenetére


BeZol
őstag

vidd el szervízbe, lehet vmi baja lett benne vminek. Én most cseréltem benne a hdd-t ssd-re, azóta nem lehet a touchpaddel kattintani, egy csavarnak a rögzítő része kitörött (nagyon klafa az anyagminőség... nem voltam barbár), és a beépített wifije folyton le-ledobál, így vettem usb-s ac-s wifi-t, erre most meg mintha az usb csatlakozó néha elvenné az áramot, mert ezzel is el kezdett ledobálni, de minden más laptopon oké a dolog.
Eltelt 1,5 év, és kezd szétesni az egész gép. Szerintem szabadulj meg tőle.
Nekem most windows tűzfal off-al, és energetikai beállításoknál usb szelektív felfüggesztést kikapcsolva nem hülyül annyit, viszont a legutóbbi windows újratelepítés óta a gyári beépített wifit fel sem ismeri a gép, holott újra összerakás után az jó volt, csak később kezdett el dobálni, de ez h nem is látja, vicc, mint ahogy az egész gép kezd egyre nagyobb vicc lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.