Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez komoly hogy - hőre leváló - papír szalaggal kell kábeleket rögzíteni egy gamer laposban, amit hurcibálni fognak, és meleg is lesz benne?!

Ezt nem gondolják komolyan. :)

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Édes jó istenem, ez eszméletlen bazàri kinézettel rendelkezik. Ha az a piros betét nem lenne, még jó is lehetne :(

350k-t kiadunk a gépért és tolhadjuk medium meg low grafikàn a jàtékokat. Hurrà!

45 fokra felmelegedő billetyűzet. Bravo Acer.

90 fokos Cpu. Beavo Acer.

Harmat gyenge DVga. Nice.

Tudom tudom, kussoljak, mert ezt az egyetemistànak meg a sokat utazó kis pénztàrcàjú embereknek csinàljàk.

350-390k----> kis pénzüeknek :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Garrick válasza #16939776 (#1) üzenetére


Garrick
csendes tag

Teljesen komoly. Láttam néhány acer masina tesztet külföldi oldalakon is, típustól függetlenül előkerült mindig a csoda ragszalag. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jó kis teszt lett, a gép tetszik.

(#5) joni1700


joni1700
csendes tag

Sziasztok!

Nekem ilyen notim van az i7-es változat és nagyon elégedett vagyok vele.
Hűvös és halk. A billentyűzet kiosztás is jó nem úgy, mint a HP Omen-nél ...
A kijelző tényleg nem az igazi, de bőven a jó kategóriában van.

Ár érték arányban a legjobb :R !

(#6) XuChi válasza Garrick (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Csak szólok, hogy ez a szalag teljesen megszokott. Szervizben dolgozom, a gépek 99%-ban van. Kábelrögzítésre használják, és pàr év utàn kiszàrad, és szereléskor mikor leszedjük, kb elporlad :). A másik ilyen szalag a Kapton szalag. Az hőàlló.

(#7) Bird válasza XuChi (#2) üzenetére


Bird
addikt

Bazári gamer lapos, követve az új trendeket. ACER-t egyébként sem, a legalja szerintem.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) ->Raizen<- válasza Bird (#7) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Acer nem a legalja, volt laptopom tőlük, igaz nagyon gyorsan elrepedt a burkolat az usb 3.0 csatinál annyitól hogy beledugtam a penndriveom, adtam is túl a gépen. :)) Talán már túl vannak a műanyag tejfölös doboz minőségű burkolatokon.

[ Szerkesztve ]

(#9) Bird válasza ->Raizen<- (#8) üzenetére


Bird
addikt

Nekem egy második generációs i3-as laposom volt tőlük.... Háromszor járta meg Szlovákiát, közben cseréltek benne mindet ha kellett ha nem. Nagyon rossz tapasztalatom van a szupporttal is, hülyének néznek mindenkit, amint kiderül, hogy Hungary. :O

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) ->Raizen<- válasza Bird (#9) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én már eljutottam odáig hogy az áremelkedések után letettem végleg a laptopokról. 6-800k egy komolyabb lapos. Egy predatort azért gondolom jobban megépítenek és nem spórolnak ki anyagot sem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#11) Bird válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem sem éri meg lapost venni komolyabb használatra. Netes- alap felhasználásra, ide-oda teszem veszem gépnek ok egy olcsóbb noti, de játékra, munkára nem éri meg az extra felárat és nyűgöt egy erősebb lapos. Persze akik állandóan mozgásban van, ezek nem érvek. ;) A későbbi fejlesztés, upgrade is problémás lehet, ami nálam szintén ellene szól...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) buherka


buherka
addikt

(Core i3-7300HQ, 8 GB RAM, 1 TB-os HDD, GTX 1050)

Ilyen porci nincs...

Ezt javítsátok Core i5-7300HQ-ra.

A notebook egy vaskos, központi zsanért kapott, amelyre fém burkolat került, benne az Aspire VX felirattal.

Az a fém burkolat egy ezüst színűre festett műanyag darab.
Tudom, mert már bombáztam szét ezt a gépet.

Alapjában véve nem egy rossz kis noti ez. El lehet vele bohóckodni.
De az a kijelző nekem sem jött be...okádék egy színhűsége van.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#13) XuChi válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére


XuChi
addikt

Nehogy azt hidd! Hegyekben javítottam az Asus g5xx, g7xx, nxxx, zenbook szériát, ami elvileg Premium minőség. :D De a közép és alsó kategória még rosszabb sajnos.

Sajnos nem érdeke egyik gyártónak sem a minőség. 2-4 évet menjen, aztán törjön a zsanér, szakadjanak a kábelek, égjenek az alaplapi tápkörök, legyen zárlat, legyen BGA hiba. egy szóval b@szd ki a kukába, vegyél újat.

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyszer vettem laptopot életemben, egyszer

De az ilyen hőmérsékleteket elnézve, soha többé nem is fogok
Senki ne mondja, hogy ilyen két kis semmilyen ventilátorral le lehet hűteni rendesen ilyen teljesítményt :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Bird válasza XuChi (#13) üzenetére


Bird
addikt

A új trend a spórolás. A lenovo gépei is full fényes műanyag borítással készülnek, az aksi sem kivehető, a billentyűzet sem felülről levehető. Az egész gépet átjárja a spórolás életérzés... Pedig 180k a bolti ára i5-s procival és 8Gb DDR4 rammal, dedikált 920m VGA-val. Jó persze ez nem profi felhasználás, de az irány tisztán látszik. Az egyel előbbi generáció még szál csiszolt fém belső borítással, fém nyomógombbal és igényes kialakítással rendelkezett ugyanezért az árért....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) ->Raizen<- válasza Bird (#11) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Lapost kivaltottam egy eros nagy kepernyos okosteloval, le max 2. Villamgyors. Tartalomfogyasztasra kivalo. Nem erzek semmilyen ingerenciat arra hogy egy meregdraga lapost vegyek azert hogy pl fel evente tudjam magammal vinni utazaskor. Ellenben a telo mindig nalam van es olyanokat tud amit egy lapos nem pl navigacio, gyors mobilnet, infra stb.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bird válasza ->Raizen<- (#16) üzenetére


Bird
addikt

+1. Maximálisan egyetértek az érveléseddel. Felesleges pénzkidobásnak tartom, játszani konzolt, vagy komolyabb desktop PC-t kell venni. A konzol ugyanolyan mobil, mint a lapos. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) ->Raizen<- válasza XuChi (#13) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sajnos en is megszivtam egy 500k s g751jy lapossal gyenge eeprom chip elszallt bios flasheleskor, kuka lett az egesz alaplap. Recsego hangszorok, tulmelegedo proci, neha nem adott kepet bootkor, ez utobbi vmi asus betegseg lehet..

(#19) XuChi válasza Bird (#15) üzenetére


XuChi
addikt

És a papír vékony PCB-ről ne is beszéljünk. Úgy kell kipányváznom BGA-záskor hogy ne rogyjon össze.

Az új trendi meg a ragasztott BGA chip. Cserélhetetlen, feltépi a vezető szálakat, a pcb-t mindent.

(#20) Bird válasza XuChi (#19) üzenetére


Bird
addikt

Én is meglepődtem a full alaplapra integrált CPU/GPU páros láttán a Z50-70 alaplapján. Én még abban a hitben voltam, hogy foglalatos CPU socketben csücsül a cserélhető CPU, a VGA meg addon. Ja persze.... :DDD

Az egész lap egy hajlékony PCB, zéró mechanikai stabilitással. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21) #16939776 válasza XuChi (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szövet szál erősítésű műanyag/kapton szalag. Papírt a sosem fogod javítani olcsó dolgokban láttam a 90-es évekből.

(#22) X Factor


X Factor
addikt

Miért gondolják a gyártók azt, h. mindenki aki játékos gépre vágyik, annak ilyen csiri-csáré design-t kell összerityenteni?

Make things work

(#23) XuChi válasza Bird (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Nem, nem, már a CPU is BGA-zva van. Ha elromlik (márpedig nem egy és nem kettő állt be zárlatba), és el fog, akkor irdatlan drága hozzá egy CPU, és azt még fel is kell rakni a lapra, azaz munkadíj. Ergo---> gazdaságtalan.

(#24) Bird válasza XuChi (#23) üzenetére


Bird
addikt

Alin 140-160$ egy használt alaplap hozzá. Anyám megfürdette a gépet némi fantában, az alaplapnak annyi. Amikor szétszedtem, csak kamilláztam milyen szemét és gagyi módon van az egész összetákolva. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#25) Chrys_ válasza ->Raizen<- (#8) üzenetére


Chrys_
addikt

Acer 5739G kb. 7 éves, mindennapi használatban van és tökéletesen teszi a dolgát, mindenféle törés nélkül. Csak a takarításhoz kellett szétszednem néha, valamint vásárláskor járta meg a szervizt garivesztés nélküli BT-adapter beépítése miatt. Mi elégedettek vagyunk vele.
Másik ACER eszközünk egy néhány éves A510 tablet. Fizikálisan teljesen rendben van, csak néha kicsit lassú. Ezzel tisztában is voltunk a vásárláskor, mert adott feladatra lett szánva, amire más okból kifolyólag csak részben tudtuk használni.

(#26) ->Raizen<- válasza Chrys_ (#25) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én úgy gondolom hogy általános felhasználásra talán többet bírnak kicsivel ezek a laptopok mint ha játékra lenne használva naponta több órát. Nem lesz akkora hőtágulás és melegedés a kötések között így később enged el a forrasztás, és később jön elő a bga hiba. Én egy gyártót tudok aki a kötő anyagból nem spórolja ki az ólmot az pedig a lenovo. A y szériás gépei körül tényleg nem sok hullott el és nekem is 0 panaszom volt azokra a gépekre. Tesómnak volt acer laptopja alaplapos lett nem volt játékra használva. A gyártók direkt rájátszanak tervezéskor sok modellnél hogy nehezen lehessen szétszedni és kitakarítani a laptopot. Pedig ezeknél az erőműveknél eléggé kritikus hogy ápolva legyen, paszta csere 3/4 évente kb. Egy g751jy szétszedése szakavatott kezek között is fél óra vagy még több idő, míg egy lenovo y50-70 notinak csal leszedem a hátlapját és mindenhez hozzáférek. A tervezett elavulás laptopoknál minden szinten bele van kalkulálva a modellbe ezért nem éri meg kiadni pénzt értük, ha nagyon kell mégis, akkor használt minőségi üzleti modelles lapost érdemes venni ott nem spóroltak semmin. Magnézium ötvözet ház, dedikált vga nélkül, foglalatban ül a processzor és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#27) Seirus


Seirus
tag

A 1050Ti egy korrekt belépőszint játékhoz ezzel egyetértek.
Viszont az árazás egyáltalán nem az, illetve a megjelenés sem azt sugallja :(

Az az i7 is kicsit soknak tűnik ehhez a konfighoz.
Elvileg ~10%-al gyengébb az asztalimnál ami még a 1060-hoz is overkill...

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#28) Wombath válasza buherka (#12) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Köszi, javítva! :R

(#29) #06658560 válasza Bird (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Acer laposom van lassan hét éve.
Soha nem volt kitakarítva, így a hűtése mostanra nem a legjobb, egyébként sokat hurcolva is remekül bírja a mai napig. i5 proci, dedikált AMD VGA, 4GiB RAM, BD. A klaviatúrája egész kényelmes kiosztású és van numpad. Más márka azonos árban közel sem tudott ilyet adni anno, azóta semmi nagyon láttam hasonló felszerelést ennyiért.

(#30) hemaka


hemaka
nagyúr

Ranezek es hanyok, micsoda jatek kinezete van. :D

(#31) petymeg válasza X Factor (#22) üzenetére


petymeg
addikt

Ezt én sem értem... Keresgéltem, de diszkrét megjelenésű és játékra alkamast én mindössze az Acer Vnitrot találtam, meg a HP Oment, ami nem annyira csiricsáré, de azért sikerült némi pirosat belevinni.

Az árakat nézve inkább hanyagoltam a gémer notikat és összeraktam egy asztalit jóval olcsóbban, nagyobb teljesítménnyel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32) #25157120


#25157120
törölt tag

Megnéztem élőben kiállítva, eszméletlen gagyi az anyaghasználat, a hpg6-osom korrektebbül van összerakva, feleannyiért.
Marad a dell 7567.

(#33) Sylwer


Sylwer
csendes tag

Érdekes kis teszt volt.

(#34) Dhampir válasza Bird (#9) üzenetére


Dhampir
félisten

Brno a cseheknél található, ahol az Acer külföldi központi szervize dolgozik, de itthoni magyar szerviz is található (Budapesti Garanciális és Márkaszerviz: Ec-co Kft.).

(#29) Kopi31415

Melyik gépről van szó?

[ Szerkesztve ]

(#35) Bird válasza Dhampir (#34) üzenetére


Bird
addikt

Igaz, nem Szlovákia.... Csehország. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#36) #06658560 válasza Dhampir (#34) üzenetére


#06658560
törölt tag

Este tudom megmondani.

(#37) ZewaDeluxe


ZewaDeluxe
tag

Szerintem (hangsúlyozom: szerintem) a következő két probléma van ezzel a géppel, azon túlmenően, hogy alapvetően nem rossz, van karaktere, és a teljesítménye is az árkategória szintjén van. Szóval a két probléma a következő:

1. Házon belül, azaz az ACER kínálatában ott a NITRO-sorozat, szerintem sokkal minőségibb kivitelben, anyaghasználatban, és 3 év garanciával. A jelen cikkben szereplő konfig hozzávetőlegesen ugyanennyibe fáj:

-15,6" FHD 1920 x 1080 IPS kijelző
- Intel Core i7-7700HQ Quad Core
- 8GB DDR4 / 1TB HDD / 128GB SSD
- NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB

389.000.-

2. Szintén házon belül, szintén NITRO-sorozat, de GTX 1060-nal, ami azért lényegesen erősebb VGA, mint 1050Ti, igaz "csak" i5-tel (minek is az i7?) :

15,6" FHD 1920 x 1080 IPS kijelző
Intel Core i5-7300HQ Quad Core
8GB DDR4 / 1TB HDD / 128GB SSD
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

409.000.-

Én egy pillanatig nem gondolkodnék, hogy kifizessek-e ~30.000-rel többet (ez ugye kevesebb, mint 10% árkülönbség) a nagyobb teljesítményért, a hosszabb garanciáért, és a jobb anyaghasználatért, ha épp ez lenne a napi problémám.

Úgy tűnik, hogy a VX15 megjelenése az igazi selling point-ja. ...Ha valakinek annyira tetszik, lelke rajta, de ennyi pénzért szerintem van jobb választás még az ACER kínálatán belül is. No, meg máshol is. :-)

Egyébként: a harmadik ACER gépemet használom. SOHA semmi gondom nem volt velük. Kiváló ár-érték arányú gépek. Tőlük sem a legolcsóbb szériát kell megvenni - az nagyjából minden gyártó kínálatában problémás.

[ Szerkesztve ]

(#38) Dealer95 válasza Dhampir (#34) üzenetére


Dealer95
őstag

Igen, itthon is van szerviz és nagyon kedvesek, jól dolgoznak. (itt pH-n fent is van egyikük: sowi )
Acer R7-esben a bill csere, hűtő csere (csak annyit mondtam, hogy takarítsák ki, de cserélték), wi-fi modul csere pár nap alatt megvolt.
(mindez gariban, nem fizetős szerviz)
Azóta is hibátlan a gép.

(#39) Muton válasza ZewaDeluxe (#37) üzenetére


Muton
addikt

az említett nitrom van, az i7-es 1050ti-vel

azert elég sok aprosagot le kell nyelni egy 6 éves vostrohoz képest...

amúgy a lényegi probléma az hogy ha meghajtom a vga-t és a procit, pl játszom (mondjuk egy 5 éves diabloval, middle graphic settingssel), akkor a vga 70-80 fok körüli, és a cpu/gpu és a hőcsövek felett a billentyűzethez hozzá sem lehet érni olyan forró. egyszerűen ekkora felületen képtelenség lehűteni azt a 75 és 45 wattot, hiába két ventis és 3 hőcsöves a cucc, kicsi nagyon a bordák felülete. amúgy meg a ventiket a venti boost használata során sem kapcsolja igazán magas fordulatra.

alapvetően inkább proci használat lesz csak, nem folyamatos játékra, szóval remélem azt bírni fogja, de ha valaki játékra venne, annak azt tudom mondani, ne ilyen elvékonyított notit vegyen, hanem legyen legalább 6 centi magas és 5+ kiló :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#40) Dhampir válasza Muton (#39) üzenetére


Dhampir
félisten

A mostani Vostroknál már lehet, hogy nem kellene lenyelni sok mindent, annyit silányodtak (habár régen sem volt egy csúcs üzleti termék).

(#41) Peter13


Peter13
senior tag

Valami itt nagyon kezd félrecsúszni a GTX 1050/Ti kapcsán. Kedves PH tesztelők, az megvan hogy a Ti verzió a korábbi 970M felett teljesít? Belépőszint???? Akkor fél évvel ezelőtt az 970M is az volt?
Értem hogy most nagyot lépett Pascal (egyébként ez egyszeri húzás volt, leírták hogy miért tudta az NV meglépni, és hogy miért nem lehet ezt a kártyát legközelebb előhúzni), de nekem most már nagyon szúrja a szemem a kötelező lehúzás, csak mert ez a Pascal alja. Fél év alatt akkorát azért nem hasított a játékmotor-fejlesztés, hogy ez valóban érezhető legyen. A másik amit nagyon unok már hogy folyton lehúzzátok a laposba szerelt verziót. Elnézést de mitől lenne lassabb mint az asztali? Ugyanaz a GPU, ugyanaz a RAM, és a mobil verzió tuning nélküli órajalei magasabbak mint az asztali verzióé (ebben a tesztben sem esett egy nyavalyás szó sem a GPU órejelekről, vagy hőmérsékletekről). Referencia: nálam 1700 felett szokott tanyázni (pl Witcher 3 alatt), ennél az asztali verziók sem gyorsabbak (a tuning meg megáll 1911-nél, mindkét esetben).

A kelletlen konklúzióval ellentétben a helyzet sokkal inkább az, hogy végre kaptunk egy relatív (!) olcsó, jó teljesítményű grafikus kártyát, ami laposban is jól teljesít (értsd, a fél évvel ezelőtti mobil felsőkategóriát hozza), de nem, mi nem örülünk neki, hanem megy a kötelező szájhúzogatás, hogy hmm, talán kicsit visszavéve, esetleg eztmegazt lehúzva, hmmm, lehet hogy még éppen hogy elfogadható. Baromi unalmas már (és előre is bocsánat hogy másik oldalt hozok, de a TPU tesztjben pl miért nem ez jött ki? Ott miért volt "mágikusan" elég egy 1050ti full HD-ban, High beállítások mellett mindenre ami csak tesztelhető volt?)

Sorry a kirohanásért (erről most igazán nem az Acer tehet, azért is tettem off-ba), de most csordult ki az a bizonyos virtuális pohár. Érveket, adatokat, tapasztalatokat szivesen látok, ha kell felülbírálom az álláspontomat és bárkit megkövetek, de csak tények alapján. Uff. :R

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#42) kromatika


kromatika
veterán

Ha a kijelző jobb lenne,tetszene is is.

(#43) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért, hogy manapság egy 270.000.- Forintos gépbe, még mindig csak egy tetű lassú HDD fér bele, az leginkább szánalmas.

Egy ideje terveztem, hogy veszek valami laptopot, de vagy olyan drága, hogy csak a hülyének éri meg, vagy eszméletlen gagyi. Amúgy én is valami konzervatívabbat gondoltam, nem ilyen bazári majmot.

(#44) ZewaDeluxe válasza Muton (#39) üzenetére


ZewaDeluxe
tag

Ejha...! Igen, hallottam a hűtési problémákról, de azt nem gondoltam, hogy ennyire súlyos a helyzet. Nincs mese, ki kell várni a telet, és a játszótéren kell majd játszani - a géppel... ;)

(#45) stratova válasza Peter13 (#41) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem ízlelgesd a játékos jelzőt a címben. Hála a jó égnek lassan elterjed a FullHD felbontás és talán-talán hamarosan teljesen alapnak számít. Az ég világon semmi baj nincsen szerintem az 1050Ti-vel, Fogjuk fel a címet úgy, hogy aki vállalható kompromisszunokkal szeretne játszani aktuális címekkel is 1080p felbontáson annak ez legyen a belépő.

[ Szerkesztve ]

(#46) #96302336


#96302336
törölt tag

Belépő? He? Nehogy már egy 350 ezres gépet belépő modellnek állítsatok be, 1050ti-vel i7-tel... Nem szaladt meg kicsit a mérce? Egy éve az abszolút álom kategória volt a 970, minimum kétszer ennyiért. Még a mai napig van ennél drágább 970-nel szerelt noti. Most pedig belépőzik a 1050ti-t. Középkategória. Oda való.
De hogy a gépről is legyen némi szó, ez nem egy jó választás. A Dell inspiron modelljei ugyanezzel a konfiggal jóval olcsóbbak. És a hűtésük is sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#47) Crash Diet


Crash Diet
csendes tag

110K-s felár a Ti-ért meg egy 128-as, 10 ezer forintos SSD-ért, meg egy olyan prociért, ami játékokban semmi előnyt nem nyújt az eredetihez képest? Ja és marad a 8 giga ram, lol

Egyébként ez az ár a belépőszint? Ez az egész vacak 200-at ér max. :U

Inkább használtat maradék garival. Ez így egy kalap sz@r, még a "belépőkategóriában is

(#48) stratova válasza Crash Diet (#47) üzenetére


stratova
veterán

Az OS felára 30-35e a 1050 1050 Ti árkülönbözete házon belül 20e szerintem itt a 2 év gari fájó, mert 290-ért már 3 év garis gépet kapni ezzel megegyező felszereltséggel.

[ Szerkesztve ]

(#49) stratova válasza stratova (#48) üzenetére


stratova
veterán

A prémium kivitelezést olvasva azért én is sikítottam magamban.
De amikor egy Dell Latitude E5570/80-ban külön beépítő keretet kell venned 5k-ért, mert már azt is kispórolják egy SMB gépből... és az elvileg fullos 7470/80-ba nem is tehetsz egyszerre HDD-t és SSD-t de vékonyabb lett! mint a 7450...
Akkor már nem lepődöm meg.

[ Szerkesztve ]

(#50) Muton válasza Dhampir (#40) üzenetére


Muton
addikt

na igen, először én is az aktuális vostrot néztem, hát mit is mondjak, kikerekedett a szemem, hogy pár év alatt mi lett belőle...

ZewaDeluxe: ja, majd csinálok plusz 15 fokot januárban, ha lemegyek a térre játszani :))
sőt az acer miatt van a globális felmelegedés :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.