Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

Szépek :) És nem is gyengék. Mindenesetre engem örökké vonzanak a szál csiszolt cuccok :U Nem rossz.

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Szepek, bar nem hinnen, hogy alu haz, az aksi ido ha tenyleg ennyi akkor nagy taps neki. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

nem néz ki rosszul :D

(#4) boeing


boeing
senior tag

Jó irányban haladnak,de a ár az kemény. :K

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

A Q530 eléggé begyere... :))
Könnyen lehet, hogy egy ilyesmi lesz az asztali gépem utódja.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) bartucc


bartucc
addikt

Tetszenek, de van áruk...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7) Solten


Solten
addikt

A Samsung vajon fel fogja fedezni hogy AMD is van a vilagon? Dogos kulso btw...

Saor Alba

(#8) bartucc válasza Solten (#7) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem most egyértelműen az Intel a jobb e téren, addig amíg így van, én nem sajnálom annyira a dolgot...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) Solten válasza bartucc (#8) üzenetére


Solten
addikt

En igen, mert jok az AMD mobil CPU-k is, olcsobbak, grafika teren meg fenyevekkel az Intel elott jarnak.

Saor Alba

(#10) Morden24 válasza Solten (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor nézz Sony Vaio-t. 900+ dodóból az is kijön, és ott 5xxx szériás ATi kareszt kapsz a gépbe. CPU mondjuk ott is intel only.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) luw2win válasza Eddie141 (#1) üzenetére


luw2win
őstag

Engem is, már írtózom ettől a zongoralakkos bevonattól :(
Bár nálam még mindig a Sony vaio Z a best :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#12) szuper-t


szuper-t
senior tag

kijelző wáááá :W
de am pofásak:)

(#13) Komcsi


Komcsi
tag

Ez olyan mint a telefonom. :DDD Samsung SGH-G800 :)

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#14) benoce


benoce
tag

Ez a Q330 modell tetszetős, egyre kevesebb a 13,3" méretű kijelzős modell, remélem a hordozás miatt 2 kg alatt van a súlya.

(#15) negyedes válasza negyedes (#2) üzenetére


negyedes
addikt

Es tenyleg alu, vagyis a Samsung oldalan azt irjak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16) bartucc válasza benoce (#14) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, de kicsit keveslem a VGA erőt, jó lenne egy erősebb, mindenes kis méretű gép, otthon csak egy monitor kell hozzá, egyébként meg lehet hordozni. (persze a nagyobb vga a fogyasztásra is hatással lenne...)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17) Lars válasza bartucc (#16) üzenetére


Lars
őstag

Ha jól működik benne az Optimus, akkor nincs szerintem probléma az akksi idővel sem.
Ha akksiról használja az ember, akkor nem kell játszani, vagy 3D-tervezni, és nagy probléma nem lehet :)

(#18) szuper-t válasza bartucc (#16) üzenetére


szuper-t
senior tag

ekkora felbontáshoz..:D

(#19) DasH_001


DasH_001
tag

Elegáns.

(#20) vakarcs válasza negyedes (#15) üzenetére


vakarcs
aktív tag

Szia,

Ezt hol lattad? Szerintem csak aluminium hatasa van, de nem az..

Amugy tetszetos nagyon :)

Udv:
VAki

eladó a világ :)

(#21) szp1 válasza vakarcs (#20) üzenetére


szp1
addikt

"The feature rich Samsung Q430-11 notebook features a simple yet chic aluminum surface finished in black."

Itt lehet olvasni.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#22) Alchemist válasza Solten (#9) üzenetére


Alchemist
addikt

En igen, mert jok az AMD mobil CPU-k is, olcsobbak, grafika teren meg fenyevekkel az Intel elott jarnak.

Igen, DTR-hez jók, egy autó aksijáról üzemeltetve...
:D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#23) vakarcs válasza szp1 (#21) üzenetére


vakarcs
aktív tag

hali

itt az van, hogy aluminium design, meg, hogy aluminium latszatu... szoval muanyag... de akkor is szep

VAki

eladó a világ :)

(#24) Kobe


Kobe
veterán

na erre vartam. Nalam telitalalat a cucc. Nincs kerdes, nincs vivodas,a legjobb kinezetu es jo tudasu cuccok, ez a szint kelle, hogy az alap legyen minden gyartonal, es bovli zongoralakk muanyagot temetni kene

(#25) Csepy válasza vakarcs (#23) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem, ott az van, hogy alumíniumból vn. Tehát NEM műanyag.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#26) vakarcs válasza Csepy (#25) üzenetére


vakarcs
aktív tag

mibe fogadunk, hogy plastic csoda lesz? :) aztan majd mondom, hogy en megmondtam :)

eladó a világ :)

(#27) Kobe válasza vakarcs (#26) üzenetére


Kobe
veterán

mibe hogy nem ? A samunak van fényes, lakkozott szálcsiszolt fém telefonja, akkor miért nem lehetne notija ? Ha acer emg tudta csinálni akkor majd pont a nagyságrendekkel nagyobb és jobb gyártónak esik nehezére....

(#28) vakarcs válasza Kobe (#27) üzenetére


vakarcs
aktív tag

van rá egy söröm, hogy plastic :) sőőt... legyen kettő, ha veszítek megisszuk együtt... na? :)

eladó a világ :)

(#29) Kobe válasza vakarcs (#28) üzenetére


Kobe
veterán

I purchased a Samsung Q430 laptop last week and think that this is among the best laptops within the price range of $800 +/- 100.

(1) Build Quality (9/10): Excellent build reminding of Mac Book Pro.
Aluminium casing looks pretty sturdy and it is.

es nem aluminium-like. Azert egy tulajdonos csak nem keveri ossze a femet a muanyaggal :)

(#30) vakarcs válasza Kobe (#29) üzenetére


vakarcs
aktív tag

csak fém hatása van :) és plastic :)

"The lid is finished with a fetching brushed-effect black plastic, and inside the metal imitation continues, with a silver plastic wrapping around the black, Scrabble-tile keys"

[link]

"silver-colored plastic coating that makes them very similar to the Apple MacBook."

[link]

eladó a világ :)

(#31) Kobe válasza vakarcs (#30) üzenetére


Kobe
veterán

kvázi magasrol leszarom :) akkor is az egyik legjobb gyártó legjobb darabja, még ha műanyag is vakon emgvenném, nem ugy mint egy fém acert pl :)

(#32) vakarcs válasza Kobe (#31) üzenetére


vakarcs
aktív tag

itt csak a 23-as hozzaszolasom tudom idezni... :) akkor is szep...

szerintem is egy nagyon eltalalt termek es a konfig is jo...

Udv:
VAki

eladó a világ :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.