Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

nem rossz sőt :)

(#2) F34R


F34R
nagyúr

kell egy ilyen :C

(#3) Prof


Prof
addikt

Ez matt vagy fényes képernyős?

(#4) angyalpc2 válasza Prof (#3) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

kár volt kérdezni...sajnos

kizárt hogy matt legyen :(

(#5) Daywalker válasza angyalpc2 (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

Hja erről nem volt infó, de valahol azt írták, hogy fényes...persze ez nem biztos, de 90%.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

,,Az operációs rendszer lehet Ubuntu, Kubuntu, Edubuntu, Debian, Linux Mint, Fedora, de igény szerint más Linux disztribúcióval vagy akár operációs rendszer nélkül is kérhető."

csókolom egy Rebecca Black OS-t dobnának fel nekem :)

-

(#7) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Kell egy olyan tuxos super gomb.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#8) Rimuru


Rimuru
veterán

Milyen rendszer kéne hozzá, hogy azt lehessen mondani hogy ez Ultrabook? :W Hol van ilyen megkötés? :F Amúgy nekem A betű kéne zászlók helyett Super gombon. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#9) F34R válasza Rimuru (#8) üzenetére


F34R
nagyúr

jo az a tux de az Arch sem lenne kutya :)) :))

(#10) Abu85 válasza Rimuru (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mivel az Intel csak Windowsra kínál gyári támogatást, így Windows kell. Linuxra nincs gyári terméktámogatásuk. Egyébként meg tök mindegy, az Ultrabook csak egy matrica nem több.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) ludus


ludus
aktív tag

1100 dollárért egy I3-as gép szerintem nem egy Best Buy! Sőt mire ideér...

(#12) lujó55 válasza Tomi_Sci (#7) üzenetére


lujó55
őstag

nekem is ez jött le először :C
meg az, hog ha ilyen széles körben variálható a hardver, akkor miért hagyták ki az AMD LIano-kat :U

(#13) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

whoa :Y
ezt is megértük :) ezek szerint az árcédula karcsúsításába ezután már az ms elhagyása is belefér :C

windows7sins.org

(#14) Kasya válasza ludus (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyet kell ertenem veled. Szep es erdekes gep, de nem mondanam hogy a tobbi kinalat mellett ezt valasztanam.

(#15) bteebi


bteebi
veterán

Kifejezetten szép és jó, már-már túl jó linukszos gépnek ;] (bocsánat, nem komolyan gondoltam).

A TN-es kijelzőért kár, még akkor is, ha ebben a méretkategóriában (is) azt szeretnek használni. Gyártanak egyáltalán ekkora méretben IPS panelt? :U

"A ZaReason alapkiszerelésben (Core i3 processzor, 4 GB RAM, 32 GB mSATA SSD) 899 dollárt kér az UltraLap 430-ért, ami a beválogatott plusz kiegészítők függvényében meredeken emelkedhet."

Sajnos :(. Alap kiépítésben még egész tűrhető is az ára, bár az SSD mérete elég vékonyka. Jobb kiépítésben, plusz garanciával akár dupla ennyibe is kerülhet, úgy meg már azért jó drága lenne...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) MZperX75


MZperX75
addikt

Nem adtak rá áldást,hogy "ultrabook"
Nem adnék én sem rá,bár az 1.58Kg jó,de vastagsága nem egy ultrabook,az áráról nem is beszélve.

Drága,de legalább könnyű.

(#17) raper válasza Prof (#3) üzenetére


raper
senior tag

A gyártó oldala alapján fényes a kijelző.

Hátha más gyártó is rákap a gondolatra. Jó lenne. ( Bár nekem is van windows gomb a laptopon, de linux fut rajta :) )

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Kicsit elszállt az árral a gyártó.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.