Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

Most is 500 euró, ha Kínából rendelném. (Ok, nem néztem kuponokat, ez nyers ár..) éppen ezért meglepne, ha ennyi is maradna... :U

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Ha ezek jönnek a Samsung lehet hogy megy... át a hálószobába.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Graphics válasza Geller72 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi pedig az ára, ezek már az eurós árak :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A budget szegmensben nekik is lehetnek sikereik, de szerintem a vásárlók tudatosabb része azért megmarad a klasszikus régi márkáknál. Én spec kínai okostévét biztos nem engednék be a házamba, akkor sem ha más tekintetben a minőségével elégedett lennék. Olyan most a kínai IT ipar, mint a mesében a skorpió. Kisdobos, cserkész becsszó, pinky swear, de csak nem tudnak megváltozni. Lehet hogy nem rajtuk múlik, hanem a párton, de ez nekünk mindegy. A bizalmat nehéz visszaszerezni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Graphics válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De szerencsére egyik eszköz se bizalommal működik :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) siposz


siposz
aktív tag

Azt a pofás 34 inches monitorukat kezdhetnék végre európában árulni, ha már jó hangosan beharangozták.

https://prohardver.hu/hir/mar_monitort_is_talalunk_xiaomi_palettajan.html

(#7) Waikiki válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Waikiki
tag

Pontosan miért is jobb, ha az adataid Dél-Koreába kerülnek, mint mondjuk Kínába? Az LG tévémen akkora adatkezelési tájékoztatót kellett elfogadnom, hogy a fal adta a másikat.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#8) TomMusic


TomMusic
őstag

Androidos TV?
Háát kíváncsi vagyok mennyire fluid.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Arra az olcsó hd tv-re nagyon kíváncsi leszek. Lehet olyan minőségű , mint a konkurencia 1,5szer annyiért ad.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Az áruk tényleg nem rossz, de vajon minőségben felveszik-e a versenyt a "hagyományos" márkákkal, akár csak ár-érték tekintetében is? Mert ez lesz szvsz a döntő tényező.

(#7) Waikiki A dél-koreai rezsim mióta próbálja megkeseríteni az életedet, ha esetleg szidod az aktuális kormányát?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#11) Noukoum válasza Necroman_Mk2 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Xiaomit ismerve tönkrever mindent

Egyébként szerintem nem lesz hatalmas siker, hiszen tv-t pláne úgy vesznek az emberek hogy "Mindegy csak *Samsung* legyen"

Ráadásul tv-t nem vesz 2 évente egy átlaglélek

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) #80976640


#80976640
törölt tag

Nekem Xiaomi MiTV 4A-m van lassan 2 eve.

Pro: samus es lg-s kollegak is nyalukat csorgattak a fluidnessre, szerintuk ilyen sima kepmozgas nemigen van az o tevejukon sem (500 euros arkategoriaban). Tamogatja a HDR-t is. A nappaliba levo nagyteve is xiaomi lesz, amint lesz ra budzse.

Kontra: a beepitett "hangrendszer" inkabb dekoracios elem, a vilag legszomorubb hanghatasaval. Az angol nyelvet egy kulon tutorialbol kellett osszebuzeralni (es igy sem teljesen angol a teve). Illetve masodpercenkent 1-4 alkalommal probal hazatelefonalni kinaba.

(#13) Noukoum válasza #80976640 (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Aki normális hangot akar kapni, az úgyis ráköt valamit.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) Necroman_Mk2 válasza #80976640 (#12) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Kérdés az, hogy vajon az Európába szánt, Androidos verzió is akar-e majd "jelenteni"?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#15) TIT válasza Noukoum (#11) üzenetére


TIT
veterán

Dehogy ver,a hd-s elavult tv-je biztos nem és ha tele lesz reklámmal mint a telójuk akkor a többi tv-je se.
Még most se tudni milyen panel van bennük.

[ Szerkesztve ]

(#16) Geller72 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Geller72
veterán

..Gondolom, elkerülte a figyelmed a Samsung balhéja (is) ez ügyben.
Az LG-nek már 2013-ban volt ilyen jellegű botránya, szal ne legyél ennyire naiv. :D .

(#17) Noukoum válasza TIT (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Nincs reklám a telefonjukon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) Geller72 válasza Noukoum (#17) üzenetére


Geller72
veterán

Ebben se legyél olyan biztos.. ;] Volt is belőle balhé, és csak ezután lehetett ignorálni. A mostani 11-ben még én sem láttam..

(#19) K0vasz


K0vasz
aktív tag

aki úgy vesz tévét, hogy "mindegy, csak olcsó legyen", annak ez tökéletes, főleg, hogy most már nálunk is elég ismert név a xiaomi, szóval még csak az sincs, hogy valami noname cucc

(#20) TIT válasza Noukoum (#17) üzenetére


TIT
veterán

De van,minden nap látom és írták is,hogy azért van benne mert csak így tudják olcsóbban adni és ezen nem szándékoznak változtatni.
Mitöbb a skype ismerősök között is van és msn-be is,sőt böngészőbe is.

(#21) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Pusztán az árakat nézve nekem nem tűnik jóval olcsóbbnak a dél-koreaiak belépőszintjénél. A kérdés persze az lesz, hogy mit tud nyújtani ennyi pénzért.

(#22) dkess válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


dkess
őstag

Tök jó a kommented. Amennyiben a "kínai" szó helyére tesszük az "USA" szót (Google/Apple/MS/Facebook stb. stb.) és az "okostévé" szó helyére pl. az "okostelefon" (stb. - bár ez utóbbi nem kötelező) akkor is teljesen értelmes lesz a mondanivaló.

Félreértés ne essék nem "párt"-olom a kínaiakat, de egyik brigád sem különb a másiknál. Nagyon nem ... (csak az egyikük már a spájzban van - és most nem az oroszokra gondolok),

(#23) mad823 válasza TIT (#15) üzenetére


mad823
őstag

Display: 31.5 in, VA, Direct LED, 1366 x 768 pixels
Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °
Refresh rate: 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM)
SoC: Amlogic T950X
CPU: ARM Cortex-A53, 1500 MHz, Cores: 4
RAM: 1 GB
Storage: 8 GB
Weight: 3.9 kg

Display: 42.5 in, IPS, Direct LED, 3840 x 2160 pixels
Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °
Refresh rate: 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
CPU: ARM Cortex-A55, Cores: 4
RAM: 2 GB
Storage: 8 GB
Weight: 7.2 kg

Display: 54.6 in, IPS, Direct LED, 3840 x 2160 pixels
Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °
Brightness: 220 cd/m²
Refresh rate: 60 Hz
sRGB: 100 %
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
CPU: ARM Cortex-A55, Cores: 4
RAM: 2 GB
Storage: 8 GB
Weight: 12.45 kg

(#24) #80976640 válasza Necroman_Mk2 (#14) üzenetére


#80976640
törölt tag

amint megkapom a Pie frissitest (allitolag meg iden, de hiszem ha latom), tajekoztatlak.

(#25) Ispy válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Ispy
veterán

Jaja, ki az a hülye, aki pl. kínai telefont vesz, egy jónevű sony vagy lg helyet.

Oh, wait... :DDD

Akkor majd pont a tévétől fognak az emberek megijedni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#26) Noukoum válasza Geller72 (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért van mert a sok degenerált ELFOGADJA AZ AJÁNLÁSOKAT, MERT MÉG ARRA SE KÉPES HOGY ELOLVASSA AMIT ELFOGAD.
Röviden

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) Noukoum válasza TIT (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Még mindig egy opció:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) b. válasza Graphics (#3) üzenetére


b.
félisten

Látva a magyar Xaomi shopot olyan sokat nem fog ez változni nálunk. :)

és igaz :D
[link]
155 K a legnagyobb 2 év gari.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) Tigerclaw válasza Geller72 (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy egy talán ellopják-ot választok, egy biztos ellopják helyett. :(((

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) Geller72 válasza Tigerclaw (#29) üzenetére


Geller72
veterán

..én meg inkább egy konfigolható router tűzfalat használok. És nem bízom sem a talánban, sem a lehetben sem.. :U

(#31) Geller72 válasza Noukoum (#26) üzenetére


Geller72
veterán

.. a legtöbb appban/termék-végfelhasználói szerződésében (98%+) ha nem fogadod el az EULA-t, nem is használhatod. Ha meg elfogadod, gyakorlatilag egy átjáróház lesz a telefonod/TV-s/PC-d..etc.. És/vagy a használatával eleve elfogadod. :D. (TV-k esetében utóbbi főleg).

(#32) Geller72 válasza b. (#28) üzenetére


Geller72
veterán

Ezt majd meglátjuk, mert ~165k-ért már vannak 4K-s, egész normális TV-k a piacon. 65"-ban is.. Ha nem ad semmit hozzá minőségben, extrákban, akármiben, csak olyan lesz mint az n+1. TV ugyanabban az árban, akkor a vevők miért vennének egy valóban - sokak számára noname készüléket?

Nekem eddig telefonok esetén is a Mi8 alatti készülékekkel csak a gondom volt. Drónokkal dettó, fülesektől sem estem hanyatt, tehát lényegesen - szignifikánsan többet kellene látnom, hogy egy (mondjuk) LG TV helyett Xiaomit vegyek. Nem tartom kizártnak, mert alapjaiban nem ódzkodom tőle, a családban rogyásig vagyunk eszközökkel tőlük, de mondom, nem lesz könnyű dolguk..

(#33) wolfman válasza mad823 (#23) üzenetére


wolfman
veterán

Az olvastam egy német tesztben, hogy a panel 50Hz-es.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ezt nem szabadott volna látnom.

(#35) Graphics válasza b. (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt az oldalt én hanyagolom, nem tudom a TV-re hogy vállalják a garit

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Noukoum válasza Geller72 (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Ki és be lehet kapcsolni az ajánlásokat.. Nem kötelez rá a Xiaomi.
Üzemelj be egy Xiaomi telefont és meglátod:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) b. válasza Graphics (#35) üzenetére


b.
félisten

Ez nem egy oldal hanem nem hivatalos magyar Xiaomi webshop.megbízhatóak és korrektül intézik a garanciát. Ott van a képen, hogy 2 év garancia van mindegyik készülékre.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) Noukoum válasza b. (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk a Xiaomishopról elég rossz sztorikat lehet hallani:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) b. válasza Noukoum (#38) üzenetére


b.
félisten

Én már régóta tőlük vásárolok, semmi gondom nem volt velük.
Tavaly fiam belejtette a vízbe a telóját,működött de hülyeségeket csinált utána. Kikapcsolt random ilyesmi. Visszaküldtem nekik, 3 hét múlva nálam volt az új, pedig féltünk tőle, hogy nem lesz belőle semmi.

Tmobil tavaly a feleségem A8 telóját nem cserélte ki, mondván beázott és egy képet mutogattak amin le volt fényképezve a nyák rajt egy folttal.
Soha nem érte víz, vigyáz a telefonjaira ,de hallottam én rossz dolgokat a Mediáról, az Emagról és Extremről is.
Persze ettől még lehet velük rossz tapasztalata valakinek, ezt nem vitatom. Nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) Graphics válasza b. (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én nem vennék tőlük. Oka van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) TIT válasza mad823 (#23) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
Csak ebből még mindig nem derül ki milyen gyártmány,de gondolom Lg.

(#42) Komplikato válasza dkess (#22) üzenetére


Komplikato
veterán

Ebből a szempontból külön vicces az Apple iOS 13, ami most már nem csak apuéknak jelenti le a gatyaméreted és a GPS adataidat, hanem a kínai Tencenthez is elküldi a user eladható adatait. :D 2in1

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#43) Derrewyn válasza mad823 (#23) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hát akkor nincs itt semmi látnivaló, ilyen speccel nem lesz kimagasló az ár/érték aránya...

(#44) Graphics válasza Derrewyn (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért? A hasonló termékekben mi is van pontosan? :) Mondjuk egy LG vagy egy Samsung terméknél?

Nekem pl a tavaly vett LG TV-nél még csak fel sem tüntetik a gyártó oldalán a memória és a tárhely méretét.... Csak annyit, hogy Quad-Core processzor van benne..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Derrewyn válasza Graphics (#44) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ugyanúgy 60 Hz-es panel, amin ugyanúgy rángat egy 24 képkockás film.

Pl. az LG 55UM7100PLB nagyon hasonló, és jelenleg 150.000 Ft a nevesebb webáruházakban.

Egy tévénél szerintem másodlagos, hogy mennyi memória vagy tárhely van benne. Az hogy ezt a koreaiak nem tűntetik fel, nem feltétlenül jelenti azt, hogy kevesebb lenne, mint egy Xiaomiban.

[ Szerkesztve ]

(#46) NetRally


NetRally
csendes tag

Jól láttam, hogy se Netflix se HBO Go nem megy rajta? Mert akkor még eszembe sem jutott, de már el is felejtettem.

www.netrally.hu

(#47) gliskard válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


gliskard
senior tag

Az lg és samsung tv-k mindent is haza küldenek. Otthoni lg folyamatosan kommunikált az anyacég servereivel, aztán letiltottam a routeren.

(#48) Noukoum válasza gliskard (#47) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez nem baj, csak ha kínai az a baj. Mert USA bácsi azt mondta. Óvoda.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#49) Dare2Live válasza Graphics (#44) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztem kb mindegy.

TVt én/átlag 10+évre vesz az ember. Az nagyon sok. Pár év után akinek ez fontos majd vesz hozzá egy TV okosítót. Én is ezt tettem zizikből (S912es 40$ból) mindentudó androidos okostvm lett.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#50) arty válasza dkess (#22) üzenetére


arty
veterán

hagyd már ezt a relativizálást, csak magadat járatod le vele (amennyiben komolyan azt gondolod, hogy a kommunista kína pontugyanolyan mint az usa-délkorea-satöbbi)

(#48) Noukoum : kínában kommunista diktatúra van. ezt így érted, h mit jelent? (látszólag nem)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.