Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HardRic


HardRic
addikt

Yea, AC a dobogón (jogosan) :)

(#2) Tonchi válasza HardRic (#1) üzenetére


Tonchi
aktív tag

És nem csak a dobogós, az első 100ban több trailerük is van :)

(#3) HardRic válasza Tonchi (#2) üzenetére


HardRic
addikt

Nagyon jó, nem követtem végig a toplistát, de majd szánok rá időt.

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nálam a Dead Island az első! :C :R
Ahogy látom, náluk az 5. helyen zárt.

(#5) james001


james001
veterán

Nekem a God of War 3 debütáló trailere az első,a 2. az Uncharted 3 E3 trailere és a 3. az inFamous 2 debütáló trailere. De persze soksok más előzetes készült már ami nagyon tetszett,szóval még tudnék sorolni párat.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Thomas1


Thomas1
őstag

Számomra az egyik legjobb trailer ez a Star Wars The Old Republic trailer.
Látványos, pörgős.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#7) Thomas1 válasza Thomas1 (#6) üzenetére


Thomas1
őstag

És természetesen ez és ez. :D

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#8) Anubiss


Anubiss
tag

AC2 dobogón? Nem meglepő. Az nagyon ott volt a szeren!
Az elsőt pedig az első képből kitaláltam! A trailer illik is a játékhoz. A Bioshock egy legenda szvsz!

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gond ezzel hogy mindenkinek más más játék trailer tetszik jobban. Nekem pl az első háromban tuti hogy nem ezek lennének.

Live-Die-Respawn

(#10) capulet75


capulet75
addikt

Halo: deliver hope, Star Wars: the old republic, Deus ex: human revolution.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Nekem a Assassin's Creed II videója tetszett a legjobban.

06-3o/9759I39

(#12) galocza válasza Thomas1 (#6) üzenetére


galocza
aktív tag

minden idők egyik legjobbja (ha nem "A" legjobbja, pedig nem is vagyok sw fan).
néha eszembe jut lefekvés előtt, s elmegyek a gametrailersre megnézni csak úgy...
hátbozongatóan jól sikerült a dow és dow2-é is, főleg az elsőt nagyon sokszor megnéztem.
s valóban, nem csak azért, mert új és friss az emlék, a dx:hr-é is nagyon jó, de ne feledkezzünk meg a dx:iw-ről sem, amibe szintén bele lehet borzongani.
ami még nagyon megmaradt, az asszem a wc3 frozen throne-hoz kiadott.
trailer persze sok van jó s látványos, de nagyjából a fentiek azok, amelyektől a hideg futkosott a hátamon s tátva maradt a szám.

(#13) galocza válasza galocza (#12) üzenetére


galocza
aktív tag

amúgy vmi gubanc van, én nem tudom nézni a videókat, sőt azt se látom, mik azok, így nem tudom mi az első három 8).
gametrailers sem megy, de nagyjából minden más igen.

(#14) Thomas1 válasza galocza (#12) üzenetére


Thomas1
őstag

Valóban nagyon jó trailer!
Persze a link nem adja vissza az igazi értékét, full hd-ben, nagy méretben, nagy hangerővel az igazi! :DDD

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#15) Huma


Huma
addikt

Az első háromban nekem sem ezek lennének.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hiányolom az írásból a forrás linkjét ahol meg lehet nézni mind a 100-at.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17) WonderCSabo válasza Winner_hun (#16) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tessék.

Rengeteg trailer van, amit nem értek, hogy kerülhetett a listába. Pl. a második helyezett...

(#18) HardRic válasza WonderCSabo (#17) üzenetére


HardRic
addikt

egyet ertek

(#19) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Amelyikben nem a Diablo2 animációi az 1. helyezettek, az fake lista.

(#20) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hiányolom az első 100-ból a Crysis2-őt. Akár a Wall Trailert, akár a Launch Trailert is, nyugodtan belehetett volna tenni, mert jók azok...

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#21) ProEvoFan válasza galocza (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Valóban. az a SW trailer überkirály:)
Ezzel a technológiával készült sorozatot is eltudnék képzelni.

(#22) kovsol


kovsol
titán

StarCraft 2 The Betrayal on Kerrigan Cinematic ezt hiányolom nagyon a listáról :(

May the Force be with you!

(#23) Taranti


Taranti
senior tag

Ez gondolom nem "minden idők" legjobbjai válogatás. Nekem pl. nagyon hiányzott a Hexplore játék trailere, igaz maga a játék nagy nulla volt.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#24) Huma


Huma
addikt

Amiket itt linkelgettek mind jobb mint az első három helyezett.

Szerintem ez sem rossz. Nagyon tetszett anno.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) kovsol válasza Huma (#24) üzenetére


kovsol
titán

benne is van kb a 60. hely körül, nálam simán top20 lenne

amúgy ilyenek ezek a szubjektív véleményen alapuló listák, sose lesz olyan ami mindenkinek tetszik

May the Force be with you!

(#26) Taranti válasza Taranti (#23) üzenetére


Taranti
senior tag

Na, meg is találtam: [link]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#27) Huma válasza kovsol (#25) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj, hogy több kategóriát kellett volna eleve csinálniuk mert így összeömlesztve lehetetlen rangsorolni őket.
Pl: Legjobb sztori, legjobb effektek, legjobb akció, leghumorosabb, stb.

Lehet valami iszonyat látványos, pörgős akció, ha nincs mögötte tartalom akkor nem biztos hogy jobbnak nevezhető mint mondjuk a Portal 2 trailere ill egy Team Fortress 2 videó.

Itt igazából az számít ki mire vevő. A látvány az elsődleges számára vagy más.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) WayneGace


WayneGace
őstag

Bioshock trailer elképesztő jó. Régen, amikor láttam, akkor is nagyon tetszett. Eredeti, borzongató, olyan, amit nem felejt az ember. Olvasom, hogy sok embernek az SW trailer tetszik. Pedig szerintem az az egyik legunalmasabb. Jól meg van csinálva, de mégis a klisé sw story, kis kardozás, vér nélkül persze. Mert abban a világban olyan nincs. Steril. Nem néztem még végig a listát, de sc2 intrója is nagyon jó lett szerintem. Valamint van a bioshok2-nek is van egy nagyon hangulatos trailere.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#29) Huma válasza WayneGace (#28) üzenetére


Huma
addikt

Azért nem vérzik mert a lézer éget, nem pedig vág.

A bioshock trailere nagyon hangulatos viszont nem látványos. Ezért is mondtam, hogy kinek mi a prioritás aszerint bírál.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30) Findzs


Findzs
addikt

a 3. olyan unalmas végig se tudtam nézni, a 2. nevetséges az 1. meg jó de nem érdemli meg az első helyet

valamelyik blizardos vagy star warsos -nak kellett volna az elsőnek lennie, ehelyett még az első 3 -ban sincsenek benne

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#31) WayneGace válasza Huma (#29) üzenetére


WayneGace
őstag

Valahogy a Dead Space-ben van vér, amikor kettévág valakit a lézer. Egyébként nem tudom elképzelni, ha valakit félbe vágnak egy olyan karddal ne folyna a vér. Egyébként nincs olyan sw alkotás, film, játék, amiben lenne egy csepp is. Pedig nem csak karddal harcolnak. Én inkább 13-as besorolásban látom az indokot.

Egyetértek abban, hogy nehéz ezt meghatározni. Ott az általam említett sc2 intró technikailag hihetetlen jól meg van csinálva. Hangulat se rossz, de a Bioshosk trailer mégis jobban borzongat. Vagy ott van dead space twinkle twinkle trailere. Nem túl látványos, alig történik valami a videóban, mégis nagyon eltalált. Ezt a top százat inkább úgy kell kezelni, hogy top száz. Nem azt nézni melyik az első.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32) Huma válasza WayneGace (#31) üzenetére


Huma
addikt

Sosem lehet egyértelmű győztest kikiáltani mikor ilyen műveket hasonlít össze az ember. Még én sem tudnám kiválasztani a saját kedvencemet. Biztos vagyok benne pl, hogy az adott hangulatomtól is függ, hogy mikor melyik tetszik jobban
Ez nem futóverseny ahol egyértelmű a győztes hanem rengeteg szubjektívan megítélhető dologból áll össze.
Teljesen egyetértek azzal hogy top százként kell nézni a trailereket ami közül mindenki ki tudja választani a saját top tízét és top hármát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34) Kassadin


Kassadin
addikt

Nekem nem ezek lettek volna a top3-ban, de ízlések és pofonok.

(#35) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem tartjátok kissé gyanúsnak, hogy ennyi Metal Gear Solid és Zelda (meg volt még néhány keleti cím) trailer került be a top100 topjába? :DDD Van egy tippem a zsűri ízléséről.

Persze minden szubjektív. Ha a trailerek művésziségét filmes/marketinges szempontból rangsorolnánk, a top20 nyilvánvalóan Blizzard és Digic Pictures trailerekkel volna tömve, az úgy úgyis unalmas volna. Bár azon erősen meglepődtem, hogy a Mark of Chaos trailer olyan hátul végzett, és azon még inkább, hogy a Wrath of the Lich King cinematicja csak 36. lett, mikor nem csak hogy technikailag tökéletes, de művészi kompozíciója is messze felülmúlja az átlagot.

[ Szerkesztve ]

(#36) Huma válasza Crystalheart (#35) üzenetére


Huma
addikt

A Wrath of the Lich King trailer iszonyat jó.
Mondjuk a Blizzardos videók mindig is kiemelkedően jók voltak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nekem ezek a kedvenceim:
- The Saboteur - http://www.youtube.com/watch?v=l2gClnlzo4o
- Killzone 2 - http://www.youtube.com/watch?v=zGy6SEEXcJA
- Dark Reign: The Future of War - http://www.youtube.com/watch?v=RezinSRBLCk
(Igaz, hogy ez Intro, de attól még kegyetlenül jól sikerült!)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Erről teljesen megfeledkeztem!:
http://www.youtube.com/watch?v=PJizWHjaGuo

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#39) Winner_hun válasza WonderCSabo (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszönöm.
Látom több játéknak is több trailere belekerült.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40) WonderCSabo válasza Winner_hun (#39) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igen, vmelyik megérdemelten, vmelyik nem IMHO.

(#41) Archanon


Archanon
őstag

A top 100-ban eleve gyanús nekem ez a sok japcsi játék, Metal G. Solid-dal az élen. :P
Mondjuk az is gyanús lenne, ha a top 20-30-ban csak Blizzard, Digic Pictures, LucasArts (kik is csinálják a cinematicokat nekik?:D) trailerekből állna.
Valóban nagyon nagyon szubjektív ez az egész összeállítás, tényleg a top100 trailerként kell kezelni, mindenféle sorrend nélkül. Mondjuk van néhány trailer, ami nem tudom hogyan került egyáltalán be, és mások meg miért maradtak ki... pl. Armies of Exigo? Piff, sehol.

A legtöbb trailer egyébként koncepciótlan és ötlettelen. Olyanok előzték meg nagy kedvenceimet, hogy ihajj... csodálkoztam is, hogy a Wrath of the Lich King felülmúlhatatlanul monumentális trailere csak a 36. helyre jutott. Simán a top 10-ben a helye (szerintem!).

Egyébként a Dead Island intro tényleg durvára sikeredett... :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#42) laceeeboy


laceeeboy
tag

Nagyon is rendben van, hogy az AC itt van az első 3-ban.
Amikor kijött az egy, csak amiatt fejlesztettem a gépem. Jó kis játékok ezek, de egy idő után sajnos unalmas volt SZÁMOMRA.

(#43) laceeeboy


laceeeboy
tag

Na igen, a Dead Islandé is eszméletlen jó lett! :)

(#44) fecc87


fecc87
tag

Az AC Brotherhood trailerre senki sem gondolt? Nekem jobban tetszett, mint a harmadik helyezett AC.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.