Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Csak 1 alacsony fogyasztású node? Bár én még így is gyanítom hogy az AMD nem fogja kihagyni a lehetőséget hogy a tabletekbe szánt platformjával kísérletezzen ezen a node-on.

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

"A TSMC szerint nagy az igény a 20 nm-es technológiára"

Na ne máááár! Én szentül meg voltam győződve róla, hogy nem lesz rá igény! :D

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

Hát igen, nem nagy felfedezés, hogy egy újabb gyártásra, ami új távlatokat nyithat, nagy az érdeklődés

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) Kaiku


Kaiku
senior tag

Egy-két ilyen gyár kellene M.o-ra is, mondjuk a régi IBM gyár helyére, mellé és akkor dőlne a lóvé...

(#5) atti_2010 válasza Kaiku (#4) üzenetére


atti_2010
nagyúr

mellé és akkor dőlne a lóvé...

Csak attól függ kinek.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#6) Hina


Hina
aktív tag

Erről nekem az "Az utolsó Mimic" c. film ugrik be, ahol a nyúl Intel stuff. Na majd ha olyan csíkszélességen dolgozunk. :)
1ébként érdemes megnézni a filmet.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#7) Hina válasza Kaiku (#4) üzenetére


Hina
aktív tag

Dőlne, de dugába az egész. A kínai 1tálrizs béréért itt nem hiszem hogy olyan qualitásu emberek dolgoznának. Szóval hama csődbe menne.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#8) frescho válasza Hina (#7) üzenetére


frescho
addikt

Ez egy altalanos tevhit. Egy jol kepzett kinai vagy indiai mernok fizetese hasonlo egy itthoni videken kifizetett berhez. Tobb cegnel is tudom, hogy a felmeres azt hozta ki, hogy egy hazai mernok ar/ertek aranya nem rosszabb.

atti_2010: Par szaz embernek lenne munkaja es erre nem lehet azt mondani, hogy a mi iparunkat tenne tonkre, mert meg hasonloval sem rendelkezunk

https://frescho.hu

(#9) atti_2010 válasza frescho (#8) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Én nem mondtam hogy nem lenne nagyon jó csak itt sem a melós gazdagodna meg, amúgy én csak a kolléga hozzászólására reagáltam hogy "dőlni fog a lé", természetes hogy egy ilyen gyárban nem mezei munkások dolgoznak még Kínában sem és a fizetésük sem annyi mint egy cipőgyárinak.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#10) McSpy


McSpy
őstag

A 14nm-re még nagyobb lenne az igény :C,nem a GlobalFoundries igérte 2015-re?

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#11) frescho válasza atti_2010 (#9) üzenetére


frescho
addikt

Nem a melos fektetne be milliardokat. miert baj az, ha valaki vallalja a kockazatot, adja a tudast stb. akkor azert hasznot akar? Nekunk mar az is tiszta haszon lenne, ha par szaz csaladnak kenyeret adna. Az, hogy mellette javitana a munkakulturat, az oktatasi szinvonalat, a mobilabb reteg kevesbe vandorolna nyugatra... az jarulekos pluszt jelentene.

egyszerubben megfogalmazva: Idehozzak a tehenet. A tejet el viszi a gazda, de a tragyaja itt marad, amivel fel lehet javitani a hazai foldet.

https://frescho.hu

(#12) Kaiku válasza Hina (#7) üzenetére


Kaiku
senior tag

Tajvan az nem a 3. világ!!! Sokkal magasabb az élet színvonal mint nálunk! Bele értve a szociális hálót is. A bérek is magasabbak. Ezt az 1 tál rizses ócska dumát hanyagolni kellene. Magyarország évtizedekkel el van maradva Tajvantól.

(#9) atti_2010

Magyar viszonylatban igen is dőlne a lé! Az államnak és a régiónak, pedig lenne folyamatos bevétele!

Arról nem is beszélve, hogy a kiszolgálók, szállítmányozók, sőt még az idegen forgalomra is pozitív hatással lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Puma K válasza Kaiku (#12) üzenetére


Puma K
veterán

"sőt még az idegen forgalomra is pozitív hatással lenne."

(nézd meg az avatarom :DDD )

Amúgy én azt hittem, hogy az 55, 65, 90, 130nm-es technológiára van nagyobb igény ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) IIIIIIIIIIII


IIIIIIIIIIII
csendes tag

Ja, össze kellene boronálni a frissen épülő magyar gyárat az Infineonnal. :)

Abu meg lehetne vezető technikai tanácsadó a gyárnál. :D

(#15) Kaiku válasza Puma K (#13) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ha repülővel jössz és szállodában laksz akkor gyere! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.