Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hogy mik nem vannak! Végül is egy ilyen kis adattárolót nem olyan egyszerű feliratozni, mint egy CF-kártyát. :U

Titkosítással hogy áll? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) energy4ever


energy4ever
addikt

A Wifi-s SD kartya utan nem meglepo...
Nem latom en ennek semmi ertelmet se.

(#3) macilaci78 válasza energy4ever (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A wifis SD-kártyának eszközben, áram alatt kell lennie.
Ennek kvázi a tartalomjegyzékét megnézheted a nélkül, hogy gépbe tennéd és beolvasnád. Értelmét én sem látom, de fantázia van benne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) atok666 válasza energy4ever (#2) üzenetére


atok666
őstag

Van tiz kartyad, nem tudod mellyiken mi van es mellyik ures, akkor egyszerubb odarakni a telot mendegyikhez, mint egyesevel mindet berakni vmi gepbe es ugy leelenorizni. - tudom, eleg izzadtsagszagu erv, de akar ez is megteszi... :D

Atok

(#5) Béééla


Béééla
őstag

Na most akkor kezdjenek már el használható NFC eszközöket kitalálni! :(((
Sose fog így elterjedni!

Bélabá

(#6) LordX válasza atok666 (#4) üzenetére


LordX
veterán

Az NFC nem fog áramot adni a kártyának, szóval így is be kell tenned valamibe..

(#7) atok666 válasza LordX (#6) üzenetére


atok666
őstag

De aram nelkul is megmondja, hogy van-e hely kartyan, vagy nincs...

Atok

(#8) ledgeri válasza atok666 (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja pont én is az gondoltam, hogy minek, de aztán feléledt bennem a kép, hogy egy laposabb kártyatárban egy expedíció során jól jöhet, hogy föléviszem és látom, mennyi-mi van rajta... Bár ez rétegtermékké tesz + az érzékelő eszköz nagyobb esetben merül le hamarabb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ha lesz 100 szétszórt sdkártyám akkor lehet hasznos lesz a fájlista lekérése. Majd biztos lehet zsákos sd-ket venni ebay-en :D 80% rossz lesz de a maradékon aranybánya.

(#10) _seth_


_seth_
veterán

Nem sok haszna van, szerintem 10x gyorsabb betenni a fényképezőgépbe a kártyát és megnézni mennyi kép van rajta és esetleg látni is, hogy milyen képek mint NFC-vel szórakozva pakolgatni a telefon/tablet hátuljához...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.