Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Az utolsó pontot nem értem, most ugyanannyiért adják az 50GB-ot és a korlátlant is?

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Utolsó két pont (adatbővítés) jó dolog. Kell már, mert ezek a havi 1-2 gigabájtos bővítések...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) bkercso


bkercso
nagyúr

Nagy kópék azér': adnak ingyen 10GB-ot, majd felszámítják sunyiban. (Flottás előfizetésben történt.)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4) fraser87


fraser87
csendes tag

Csodálatos. Halál esetén meg nem mondhatod le a szolgáltatást addig amíg nincs meg a hagyatéki. Mostani helyzetben ez elhúzódik majd 1 évig. Köszi telekom, hogy a semmiért tömhetjük a zsebeteket. :(((

(#5) Joci10 válasza fraser87 (#4) üzenetére


Joci10
őstag

Én bemennék a halotti anyakönyvivel, átadnám lemásolásra (az eredetit visszakérném), majd szólnék, hogy innentől nem fogja fizetni senki a számlát. Ha megszüntetik a számlát, akkor jó; ha nem, akkor meg úgy is jó (de pénzt akkor sem kapnak többet).
Innentől sokat nem tudnak csinálni, mint megszüntetik.

(#6) bkercso válasza Joci10 (#5) üzenetére


bkercso
nagyúr

kivéve, ha flotta. :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#7) Dilikutya válasza bkercso (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Flottakezelő?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) TomMusic


TomMusic
őstag

Domino kártyás vagyok. Gyakorlatilag hónapok óta ingyen van a mobilnet.
Bárki bármit mond, ez nekem cool.
Na ennyike.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#9) Joci10 válasza bkercso (#6) üzenetére


Joci10
őstag

Nem hiszem, hogy magánszemély flottás szerződést csinálna (ha igen, és nincs a feltételek között, hogy haláleset miatt nem megszűnő, akkor meg ÍJ). Céges flottánál meg a cégnek kellene intézkednie (visszaadni a cégnek a telefont/előfizetést; aztán majd ő vagy lemondja, vagy átadja valaki másnak - például az elhunyt helyére felvett új kollégának).

(#10) Dilikutya válasza Joci10 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet magánszemélyként is flottás előfizetésed, vannak erre lehetőségek. Én nem bajlódnék vele, mert nem én rendelkezem az előfizetés fölött. De lehetőség van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Joci10 válasza Dilikutya (#10) üzenetére


Joci10
őstag

Nem akarom magamat idézni, de nem mondtam sehol, hogy nem tud magánszemélyként. Csak annyit, hogy "nem hiszem". Illetve még zárójeles megjegyzésem is volt hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.