Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) doc válasza LSL1337 (#8) üzenetére


doc
nagyúr

mar miert kene a konzolt '2x-3x' lecserelni? :F szerintem a PC-rol beszelsz, nem? :D
a konzolt megveszed, hasznalod amig akarod (vagy ha ugy tetszik, a kovetkezo generacio megjeleneseig)
10 ezres atalakito? :F ugy tudtam siman radugod a PS-en levo USB aljzatra az egeret (FIXME!), Xboxnal lehet hogy kell meg hozza plusz HW (nem probaltam, ha nagy ritkan FPS-t (Enemy Territory) jatszom, azt csakis gepen, egerrel)

dízelracer
ha kormannyal egyutt akarsz GT5-ot, akkor az ennyibe kerul. de mennyivel olcsobb, ha mondjuk szamitogepen akarsz teszemazt NFS-t jatszani? ugyanugy megveszed a kormanyt meg a jatekot, de erosen ketlem hogy 60K-bol ossze tudnal rakni egy gepet hozza... (kb. csak maga a videokartya kerul ennyibe)

gre3nwar
ha te 1.5 meterre ulsz a 32"-os TV ele, akkor onnantol nincs mirol beszelni :DDD

TaS1kaaa
Igaziból a konzol drágább, ha veszel 10 játékot egy évben az minimum 40000Ft-al fog többe kerülni mint PC-re
azert az evente 10 uj jatek szerintem csak a legelvetelmultebb HC jatekosokra jellemzo
en a tobb tucat konzolos jatekom kb. 95%-at hasznaltam vettem, a maradekot ujan, bontatlanul, de szinten hasznalt arban, az atlagaruk (ha csak a PS2 jatekokat szamolom es a parszaz forintos PS1 jatekokat kihagyom) szerintem nem eri el a 2000 ft-ot
ezek ugyanazok az arak, amennyiert a hasznalt/akcios uj PC-s jatekokat veszem
nyilvan a nagyon exkluziv cimek (pl. GT5) sokba kerulnek, ez mindenhol igy van szerintem...

ha meg nem kell dobozos, a PSN-rol vasarolhatsz jatekot online

az meg szerintem mindenkinek egyertelmu, hogy a konzolos es a PC-s jatekok kozul melyikben tobb NAGYSAGRENDILEG a warez aranya (mar csak a technikai nehezsegek miatt is), nem veletlen hogy annyira toljak mindenhol a konzolt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.