Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Jó is a Sims, nekem is egyedül csak az nem tetszett hogy minden hónapban jött valami kiegészítő, de még is vették, és el kell ismerni, hogy jól csinálta az EA.
(A kettőben nálam is befigyel a 10 generációs család;])

[ Szerkesztve ]

(#2) fpeter07 válasza teeem (#1) üzenetére


fpeter07
veterán

Aki szeretnék az egész kollekciót gyűjteménybe, mélyen be kell ásnia a buxájába azthiszem :D

(#3) Ari18


Ari18
őstag

Úgy látszik, csak én untam meg 1óra után a játékot :U

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Eléggé addiktív, de azt vettem észre, hogy minden olyan játék ahol valamilyen karaktert/várost/bolygót akármit kell pátyolgatni, fejleszteni az az emberek többségének egy jó elfoglaltság.

Pedig értelme tényleg nem sok, hogy most a virtuális karakterednek(maradjunk a sims-nél) megtanítsd a 6. fokozatú főzést, de valahogy mégis leköt és belefeledkezik az ember.

Persze nem csak emiatt vonzó, hanem, hogy bármit elérhetsz a játékban, sokkal könnyebben mint a való életben. Erős átfedés van itt a virtuális valósággal szvsz, persze ehhez még a technológiának fejlődnie kell.(pl. Star Trekben bemutatott holofedélzet)

Thanos was right.

(#5) Bocha válasza Ari18 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem csak te. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Trub válasza Narxis (#4) üzenetére


Trub
tag

A többi játéknak sincs több értelme... lásd: Pacman, márió, Fifa stb.

A sims egy könnyed játék, kikapcsolódás, ahogy te is írtad, nem idegeli magát rajta senki, nem úgy , például egy fps-en.

(#7) teeem válasza fpeter07 (#2) üzenetére


teeem
aktív tag

Hát igen. :U

(#8) Fortissimus


Fortissimus
őstag

szep eredmeny :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9) Narxis válasza Trub (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Állítólag az fps-ek javítják a reflexet illetve vannak azért szép számmal logikai, gondolkodós játékok. Utóbbit Japánban idős embereknek is szokták ajánlani, van is talán kifejezetten nekik készített játékprogram.

Thanos was right.

(#10) Prof01 válasza Ari18 (#3) üzenetére


Prof01
veterán

Én ki se próbáltam, de húgom szerint jobb volt a 2. rész. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) Ari18 válasza Bocha (#5) üzenetére


Ari18
őstag

Ennek örülök, már azt hittem velem van baj :DDD

Prof01

Nem maradtál le semmiről :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Prof01 válasza Ari18 (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor megnyugodtam. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.