Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oldman2


Oldman2
veterán

Kíváncsi leszek a részletes tulajdonságokra!

(#2) rigoberto


rigoberto
őstag

Várós!

(#3) RoBos válasza Oldman2 (#1) üzenetére


RoBos
senior tag

Elvileg itt vannak!

(#4) Alarikman


Alarikman
senior tag

Olcsó "fájintos" NAGY telefon, ami bírja is szuflával.
A 720G nagyjából hozza a 730G számait. Ez kb Ajánlott vagy Különösen ajánlott lesz errefelé, majd meglátjátok. :DDD

(#5) atike


atike
nagyúr

Sima Note 9 Pro... :) Sima. :)

De jóféle az tény.

(#6) margithid


margithid
veterán

Kezdőárakra leszek kiváncsi a Global verziónál.
Nem tudtam már várni, rendeltem egy Mi A3-at 52k-ért, félek ennél a legolcsóbb note 9 10-15k-val drágább lesz.

(#7) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kamerában a Redmi Note8 Pro 64 megapixeles modulja nem villantott valami nagyot (legalábbis a DXOMark csak 84 pontot adott rá a jobb mobilok 120 pont feletti értékeivel szemben), tehát ha a Note9 Pro Max lesz a jobbik a 64 megapixeles szenzorával, akkor a "sima" verzió a 48 megapixeles szenzora eléggé gyengécske lesz kamerában :(

Persze ha teljesen új szenzorokat és optikát raknak bele, akkor érhet el jobb eredményt, de nem valószínű, hogy a Xiaomi hagyná a Redmi szériát nagyon villogni, mert akkor konkurenciát jelenteni a Mi sorozatnak :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#8) Alarikman válasza Donki Hóte (#7) üzenetére


Alarikman
senior tag

Sok mindentől függ ez. A megapixel csak egy dolog. A prohardver és a DXOMark is jobbra értékelte a Mi 9t pro 48MP-s Sony szenzorát(102 pont) a Note 8 Pro 64MP-eséhez képest. Szóval nem tudni milyen lesz előre. Lehet a 48MP is bőven jó lesz.

(#9) TeeJay válasza Alarikman (#4) üzenetére


TeeJay
félisten

720G 100MHz-el gyorsan A76 magot használ viszont GPU-ban meg a 730G volt 100MHz-el erősebb úgy tudom. A 720G jobb választás. Tökéletes teló 5Ah akkuval :R csak legyen könyörgöm végre global

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10) Plug Life válasza atike (#5) üzenetére


Plug Life
senior tag

A következő generáció a Redmi Note 10 Pro Max és a Redmi Note 10 Pro Max Extreme lesz 😂

(#11) margithid válasza TeeJay (#9) üzenetére


margithid
veterán

Hát ha abból indulok ki, hogy k30nak sincs még global verziója...
Ha 170$ korul lehetne rendelni mától a sima note 9 prot simán venném, de felek majusra lehet majd kapni global verzióban.
Vagy akkor se...

(#12) joey04


joey04
titán

Annyira jó, hogy a sima is Pro! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Donki Hóte válasza Plug Life (#10) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A jobbik verzió lesz a Note 10 Pro Max Extreme, a gyengébbik verzió neve pedig Note 10 Pro Max Extreme Lite lesz :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#14) zorzy4


zorzy4
őstag

Azt meg lehet tudni, hogy ebből is kispórolták e az értesítési ledet?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#15) twollah1976


twollah1976
őstag

Ha lesz benne NFC akkor instant get lesz a telefon nalam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) TeeJay válasza margithid (#11) üzenetére


TeeJay
félisten

jelenleg csak drága telefont kapni nálunk 730/730G procival
végre jönne egy megfizethető 720G-vel UFS-el meg microSD-vel
ebből már reméljük lesz global hiszen a Redmi Note 8 és Pro-ból is volt igaz előtte Redmi Note 7 Pro nem volt csak kínában de reméljük nem csinálják most ezt

K30 így már felejtős mert csak a 120Hz IPS-ben jobb viszont 4500-as akku csak és elől dupla kameralyuk ami számomra felesleges na meg drága is

Most már csak azt kell eldönteni hogy sima Pro vagy Pro Max legyen a jobb kamerával ha egyáltalán azok jobbak
várjuk meg kiderüljön tesztben/szétkapják és lássuk Sony vagy Samsung szenzor van benne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#17) Ádám16 válasza joey04 (#12) üzenetére


Ádám16
addikt

:DDD
Csak azért, ha bejelentenének egy Lite verziót, ne kelljen odaírni. Az überbutított szarra mehet majd a Lite.

Egyébként jó telók lettek ismét, jó áron.

(#18) margithid válasza TeeJay (#16) üzenetére


margithid
veterán

250$-ért a Mi 9T szerintem nem olyan vészes árban, én azt vettem, meg mellé egy Mi A3-at tartaléktelefonnak.
Mindent az ár dönt el, de szerintem a pro is 60k felett lesz kezdetben itthon.
Ha ennyi lenne és lehetne most kapni, akkor bevállalnám Mi A3 helyett, de félek egy darabig még nem lehet...
Amúgy meg az IPS-től félek már, kétszer megégettem magam vele, sárgult mindkét Redmi telóm.
Ha nem sárgult volna Redmi Note 5 simán megtette volna még, igy jött helyette a Mi A3.
Én amúgy kiadnék még egy verziót, pro lite, mtk G90-nel, valóban diszkont áron.

(#19) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Egyébként mitől Note ez a telefon? Loptak egy nevet oszt' nem tettek mögé semmit, mi értelme volt?

(#20) TeeJay válasza margithid (#18) üzenetére


TeeJay
félisten

egy időben én is azt néztem ki csak letettem róla mert nem kell villogós pentile OLED
nem kell popup kamera mert az arcfeloldás lassabb vele
meg szükségem van microSD-re és abban nincs
ja és 4Ah akku amitől van most sokkal jobb is --> Redmi Note 9 Pro/Pro Max
Ha ez 180-200USD körül lesz akkor vinni fogják mint a cukrot mert nagyon jó proci van benne és klappol minden

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#21) Donki Hóte válasza Rodi 4.80 (#19) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Attól Note, hogy majd lesz egy Redmi 9 is, Note jelző nélkül :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22) margithid válasza TeeJay (#20) üzenetére


margithid
veterán

Én eddig meg vagyok elégedve a 9T kijelzőjével, igaz még nem olvastam hosszabban rajta.
Nekem külön jó a rejtett kamera, nincs képernyő bevágás.
Aksi lehetne nagyobb, de azért elég takarékos a Snapdragon 730.
Én eddig nem bántam meg, az viszont tény, ha 200$ alatt lesz az Redmi Note 9 pro, akkor viszik majd mint a cukrot!

(#23) TeeJay válasza margithid (#22) üzenetére


TeeJay
félisten

Inkább nézd úgy hogy 2340pixel a panel vertikálisan de nincs "bevágás" tehát felülre kerül a státusz sor 2340pixelbe
Redmi Note 9 Pro-nál pedig 2400pixel vertikálisan, annyival nagyobb a panel amibe elfér a "bevágás" de nem vesz el csomó helyet a popup mechanika és így villámgyors az arcalapú azonosítás. státusz sor is elfér a plusz 60pixelen és alatta még mindig van nagyobb méretű kijelző mint a Mi9T-nél
jó ötlet volt a popup kamera csak sokat foglal és idő mire kitolja és arc alapján azonosít
emiatt ugrott a microSD foglalat mert elvitte a mechanika
meg ugye kérdés hogy 2év múlva is úgy fog-e működni mint új korában

730 vs 720G ott pedig 720G 100MHz-el gyorsabb A76 magokkal megy mint a 730 miközben a GPU azonos
730G meg 125MHz-el gyorsabb GPU maggal üzemel mint a 730
procis feladatokban 720G lesz picit előnyben, játéknál meg a 730G
azt hiszem nekem elég lesz ez a Note9Pro csak legyen global mert nézegethetjük ha megint nem hoznak belőle global-t

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#24) margithid válasza TeeJay (#23) üzenetére


margithid
veterán

Miért ne lenne global?
A proból tuti lesz szerintem.
Én nem használom az arc alapú feloldást, igy csak jó, hogy el van rejtve a kamera.

(#25) TeeJay válasza margithid (#24) üzenetére


TeeJay
félisten

remélem lesz, nehogy az legyen hogy később jön a "sima" Redmi Note 9 valami karcsúbb procival és az jut csak hozzánk :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#26) margithid válasza TeeJay (#25) üzenetére


margithid
veterán

Ki tudja.
Azért karcsúbb procival se lenne rossz, mondjuk MTK G90, vagy valami Snapdragon 6-os sorozat.

(#27) TeeJay válasza margithid (#26) üzenetére


TeeJay
félisten

Mediatek SOC mellett nincs xiaomi.eu ROM sajnos. Snapdragon 675 lenne jó de azt valamiért senki se akarja telefonba pakolni. Lehet nem olcsóbb mint a 730/720 széria ellenben GPU-ban jóval gyengébb és 11nm gyártás

Snapdragon 665 meg még gyengébb a régebbi cortex magok miatt meg szintén 11nm gyártás miatt.
Azt mondom elég jó telefon lesz ez 720G-vel :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#28) Mono_G válasza Plug Life (#10) üzenetére


Mono_G
tag

Ha fokozni akarom, akkor lehetne Redmi Note Sxx Pro Max Ultra Plus Extreme (ebben kb minden gyártótól van valami :) ) a szerényebbnél meg a végére odafér a Lite is ;)

[ Szerkesztve ]

(#29) elfelejtette válasza Donki Hóte (#21) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát igen, ugye régen a Redmi Note jelentősen eltért méretben a sima Redmi változattól, manapság meg azonos méretűek.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#30) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Hááát, különösebb előrelépés nincs a Note 8 Pro-hoz képest. ;]

(#31) gabor_01 válasza dave_gahan (#30) üzenetére


gabor_01
senior tag

Aksi, üzemidő?

(#32) DaWehun


DaWehun
tag

pro mode-ban van lehetőség raw fotózásra?

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.