Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jól teszik, mert a nagy angry birds hamarosan unalmas lesz, akár space, akár hell, vagy bármi más legyen.. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Akkor ezért volt a nagy csend a project körül?.
Érdekes mi lehet a terv?

Tisztelettel.
Dr.Brutális eb.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) User°


User°
csendes tag

Jön a 3D-s angry birds :D

Te is megszerezted a doktorit? ;]

,,Pull out your quarters, nickels and dimes...."

(#4) edward2 válasza kiskaktusz (#1) üzenetére


edward2
addikt

hamarosan? szerintem minden normális ember kb 5 max 10 perc után unja halálra a mobilján. Több okból is:

-kezelhetetlen a precizitás
-mini képernyő
-fejed letörik 5 perc mobil bámulása után, ha normális fejszögben akarod nézni akkor meg a kezed törik le
-alapvetően unalmas játékmenet

(#5) kiskaktusz válasza edward2 (#4) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ne aggódj, nálam sem volt fent 2 percnél tovább, mert egy internetes flashgmae jobban ki van dolgozva... Naivitás azt gondolni, hogy az emberek java ezt 5-10 percen belül megunja. És mivel csak a háttér változik meg az animáció, így előbb-utóbb megunja az egybites user is.

Amúgy telefonra a logikai játékok, rejtvények a legalkalmasabbak, mint játék. Én nem vagyok GAMER, de azért könyörgöm... A játék az egy toca race driver 3-nál, vagy egy cod4-nél kezdődik...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#6) edward2 válasza kiskaktusz (#5) üzenetére


edward2
addikt

bármilyen játék tapasztalatom szerint a legkényelmetlenebb a világon a mobilon vagy tableten való játszás.

Eszméletlen nyakfájást tudsz kapni pár percen belül. Azt hiszem ha az én szüleim annó gyerekként féltettek hogy miért kuporgunk a C64 előtt akkor a mai szülőknek rommá kéne magukat fosniuk, hogy a drága csemetéjük egy 3-4" közti miniképernyő előtt nyomorodik meg. (meg vakul is vele egyetemben PCn azért 14" alatt nem volt soha semmi)

Mondjuk igazad van mert sok munkatársam képes magát lekötni egy fruit ninjaval is. (az is 5 percet bírt a telefonomon)

(#7) kiskaktusz válasza edward2 (#6) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Tudod az az érdekes, hogy mindenkitől ezt hallom "ökörködésnek jó". Ez mind szép és jó, csak elfelejtik, hogy nem ökörködésre adtak ki sok tízezer forintot. :U

És tényleg mindneki azt mondja, kinek ott van a telefonján az angry birds valamely epizódja, vagy a fruit ninja, vagy akármelyik másik túlhájpolt fos.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) sing1ep1ayer válasza edward2 (#4) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én nem unom most sem. Van benne kihívás: ha mondjuk 3 csillagosra akarod megcsinálni az összes pályát, ahhoz rengeteg kitartás kell. Akiből ez hiányzik, az biztosan hamar elunja a játékot. De ha már itt tartuk; a Tetris nem unalmas? Mégis a mai napig rengetegen játsszák. Vagy mondhatnám a Sudokut is.

A mini képernyő meg készülékfüggő. Ha X10 Mini Pro-n tolod, akkor értem a problémát, de arról nem a Rovio tehet, hogy te mit vettél magadnak. Kezelhetetlen precizitás: szintén erősen függ a készüléktől. Ha pici a kijelző, vagy lassú a gép és lagol a játék, akkor kezelhetetlen lesz. Ki tehet erről? Aztán említetted még a kényelmetlen kéz- és fejtartást. Most komolyan!... A többi játékhoz máshogy kell tartani a mobilt? :F Ülj le egy asztalhoz és támaszd le a könyököd. :U

Szerintem igenis jó kis app. Lehet hogy vannak jobbak nála, de a készítőkhöz befolyt bevétel nem azt mutatja, hogy ez annyira gagyi, unalmas és kezelhetetlen lenne. Maximum már nem divatos játszani - inkább fikázni az.

(#9) kiskaktusz válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Látom nem csak edwardnak válaszoltál...

Nos, igen, x10 mini pro-m van, kicsi a képernyő, de ez nem izgat, mert a szemem jó és látom mit mutat a cucc. Nem a kitartással van a probléma, hanem azzal, hogy egy koncepcióra épül mind. Ez nem egy sudoku, vagy egy mahjong, gondoljuk már át, mielőtt leírjuk.. Egy logikai játéknak más kritériumoknak kell emgfelelnie... Az előző hsz-omban megtalálod, hogy honnan kezdődik egy játék.

Ez még egy netes flash játék színvonalat sem hoz, pedig azért azok sem éppen jó játékok.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#10) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Kis képernyő... lol. 2.55"-on 240*320, 15.6"-on 1366*768 és 22"-on fullHDban sem tudott lenyűgözni :P

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#11) rudi válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Még csak pár éve vannak igazán nagy divatban az okostelefonok és azokon "létezés", de már ki is alkult hozzájuk egy tünetcsoport és egy betegség, amit valamiféle mobiltelefonkórnak hívnak. Jellemzően a hüvelykujj izületek és nyakcsigolyák deformálódásáról, látászavarokról van szó, amik a tényleg bizonyítottan kényelmetlen kézi készülék használatból (lefelé billentett fej, kis érintőképernyő) erednek. Mert bizony vannak olyan fejlődésben lévő tinédzserek (és idősebbek is), akik képesek órákig nyomulni a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) sing1ep1ayer válasza rudi (#11) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez rendben is van, de nem Angry Birds sajátosság.

(#13) Pikkolo^^ válasza kiskaktusz (#1) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Hamarosan? Már 1 éve unalmas volt hiába jöttek a frissítések.

(#14) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jó lenne már egy értelmes játék a Roviótól ami nem az Angry Birds-re épít.Elvégre minden lemez lecseng egyszer.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#15) kiskaktusz válasza Pikkolo^^ (#13) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nekem mondod? :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#16) edward2 válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


edward2
addikt

HTC Desirem van 3.7" meg se reccent rajta angry birds. Ennek ellenére kezelhetetlen.

A kényelmetlenséget minden mobilos játékra írtam. Ha leteszed a kezed kényelmesen az asztalra akkor a képernyő eszméletlen messze kerül a szemedtől. Persze lehet csak én szoktam hozzá a 20"+32" dual asztali konfigomhoz ahol látok mindent normálisan.

Kezelhetetlenségről meg arra gondolok pl. angry birdsnél hogy az ujjam alatt van a madár amivel célzok... eltakarom pont azt ami érdekel. Ez micsoda röhej már.

(#17) G-Guts válasza edward2 (#16) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Ez így van. Kis telefonon az AB kényelmetlen, 4 col körüli telón kényelmesebb, 10 colos tabletnál még kényelmesebb (ott már majdnem lehet látni a madarak a kilövéskor) de legkényelmesebb PC-n. De nem feltétlenül a nagyobb monitor (kijelző) miatt, hanem hogy az egér kurzorja nem takarja ki a madarat.

(#18) MCGaiwer válasza Pikkolo^^ (#13) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kb 5-6 éves játéktól lopták az ötletek és pályák nagy részét, ráhuztak egy "vicces" grafikát, és kész. igaz jó helyről lopni is tudni kell, de azért pofátlanságnak tartom.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#19) schawo válasza MCGaiwer (#18) üzenetére


schawo
titán

Én sem értem ezt az idétlen felhajtást akörül a sz@r körül. Na jó, mindegy, mindenki azzal cseszi el az idejét amivel akarja. De hogyan lett ebből a tehetségtelen bandából ilyen pénzel kitömött tehetségtelen banda? :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) rudi válasza schawo (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Úgy, hogy nem az Aréna/PH szűk fórumozói rétegének csináltak egy terméket, hanem a tömegeknek, akik annak rendje és módja szerint rá is repültek a kellemes grafikára és egyszerű jétékmenetre, ami egyenes úton hozta maga után a mindenféle mérgesmadaras kiegészítőket, amikért többnyire licenszdíjat fizetnek a Rovionak, és máris tele a pénzeszsák. Szinte biztos vagyok benne, hogy egy, a számunkra ezerszer érdekesebb ötletre alapuló játékkal nem lehetne az AB szintjét hozó letöltésszámot produkálni, mert azt a tömeg nem fogadná be, túl komplex lenne neki stb.

Magam úgy voltam a madrassal, hogy letöltöttem (PC-re) a Space demóját, és amikor végeztem vele, úgy 10 másodpercig volt olyan érzésem, hogy megveszem a full verziót, de aztán elmúlt.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy jó húzás volt a Rovio-tól. Elkezdték bebiztosítani a jövőjüket. A madaras játékaikkal megszedték magukat, most van miből bevásárolniuk...

[ Szerkesztve ]

(#22) planbmokus


planbmokus
senior tag

Csak ne a Shattered Horizont próbálják meg portolni, mert az nagyon rossz...
SSC Clubon volt ingyenes játék, a gondoltam ellődözök vele, aztán 20 perc után uninstall lett a vége.
A Steam fiókom

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#23) schawo válasza planbmokus (#22) üzenetére


schawo
titán

Az egyik kedvenc játékom.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.