Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miközben a honor már a 200w töltésben gondolkodik. [link] :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) janeszgol válasza pusszycat (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

10 Amper? Az finom lesz...

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) koxx


koxx
MODERÁTOR

Gondolom az akkukat is fejlesztik ha nem akarják, hogy megdögöljenek 1 éven belül. Tényleg ekkora szükség van arra, hogy 10 perc alatt feltöltsem a telefont :F

(#4) janeszgol válasza koxx (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Őszinte leszek, kettős érzetem van. Egyrészt tök jó, ha pár perc alatt feltölt. Ha már értelmes méretű akksit nem tudnak gyártani a meglévő technológiával (ami megköt), akkor ezzel lehet operálni, és baromi kényelmes.
Viszont a másik oldal az. hogy ezzel kinyírhatják a használt piacot is.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) AliceWake válasza janeszgol (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Maga is mindig ezt mondja, ugye Mrs. Lipton?

Non omnis moriar.

(#6) #88470784 válasza pusszycat (#1) üzenetére


#88470784
törölt tag

200w az kemény.
Friss meleg a telefon! :DDD

(#7) Ezekiell válasza janeszgol (#4) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, pont így érzek én is. Tök jó, de ugyanakkor meg félek h tönkreteszik az akksikat vele.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#8) pusszycat válasza Ezekiell (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Adjanak 2 év garanciát az akkura és nekem az elég is. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) janeszgol válasza AliceWake (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Állandóan nézem a Csengetett Mylordot. Ugye ahogy felnőttem, szétszéledt a nagy család (oké annyira nem, a két tesó a fővárosban él, muter meg maradt Dunaújvárosban, faterom meg nem él már), viszont ez a sorozat megteremti azt a szereplők által. Még nincs saját családom, így ez is megfelel jelen pillanatban. Egyszerűen imádom ezt a sorozatot. Annyira megírt (nagyon merev volt a forgatókönyv), viszont annyira intelligens is.
Ha szar az életem, szar a meló, akkor meg pláne sokat nézem. Most szerencsére egyikre sincs panaszom, de így is nézem. :)

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Fecogame válasza #88470784 (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Erre gondoltam én is, már a 10W-os wireless charge mellett is néha megáll a töltés a Samsung S9-nél, mert túlmelegszik a telefon (bent, hűvösben, árnyékban).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Ez a Realme kinek az almárkája?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) janeszgol válasza jacis (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

BBK.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Ezekiell válasza pusszycat (#8) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az egy jó kezdés lenne, igen :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#14) joey04


joey04
titán

Ez lesz az új mánia úgy látom...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) jacis válasza janeszgol (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is minden este nézem. Nekem a család már nehezen viseli, de hát ez van. Imádom én is.
Amúgy a Mabel mondja mindig azt hogy "az finom lesz"... ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) janeszgol válasza jacis (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha jól tudom ő volt a közönség első számú kedvence, mégpedig toronymagasan!

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Ixion77 válasza koxx (#3) üzenetére


Ixion77
őstag

Valószínűsíthető, hogy az akku élettartamára egyáltalán nem lesz jó hatással. Viszont szerencsére nem kötelező használni. Én már a P30-hoz is csak akkor használom a 45W töltőt, amikor valamiért tényleg nagyon sürgős. Minden más esetben töltöget szépen a számítógépről, 5V/2.5A paraméterekkel.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#18) #24536576 válasza joey04 (#14) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az egy dolog, de minek róla ennyi hír? Ennyire nincs miről írni?

(#19) #88470784 válasza Fecogame (#10) üzenetére


#88470784
törölt tag

Vagy adnak hozzá szilikonos fogót mert még izzik a töltés miatt :DDD
Amúgy fogalmam sincs hogy oldják meg a hőelvezetést.

[ Szerkesztve ]

(#20) evR válasza #88470784 (#19) üzenetére


evR
aktív tag

Ha kesz ilyen gyorsan ne fogdosd meg 2 oraig, amig kihul. Addigra beered a normal toltes varazsat :)

''...trend a lelke mindennek...''

(#21) Ezekiell válasza evR (#20) üzenetére


Ezekiell
veterán

:DDD :C

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#22) adamssss


adamssss
veterán

Ez a gyorstoltes mennyire kornyezetbarat? Gondolok arra hogy a valtoaram hany szazaleka alalkul at valos toltottsegge es mennyi hove/egyeb vesztesege?

en amugy alig varom hogy elterjedjen de csak akkor ha az aksik sem fognak beledogleni.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23) pusszycat válasza adamssss (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor várnod kell 1-2 évet, h kiderüljön. Sajnos nincs tapasztalata senkinek vele lévén, h csak most jövögetnek ki. :U :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) User64476 válasza adamssss (#22) üzenetére


User64476
őstag

Á nem fognak, 5x kibírja. :)

(#25) monti0222w válasza pusszycat (#1) üzenetére


monti0222w
addikt

65 W töltés sincs meg nekik és rögtön ekkorát ugranának, hát nem tudom! :N

(#26) pusszycat válasza monti0222w (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igaz ők laptopot akarnak 200w tölteni. Most, h jobban beleolvasgattam a cikkbe.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.