Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BatchMan


BatchMan
senior tag

Az én apukámnak meg ... meg .... miaza 3.1?
Mélyláda+csipogó+távirányító.???

(#2) sarkanyolo2 válasza BatchMan (#1) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Bár nem vagyok hangbuzi, de a 2.1 és az 5.1 között még én sem találkoztam egyéb konstrukcióval. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#3) nismoka válasza BatchMan (#1) üzenetére


nismoka
addikt

Bal, Center, Jobb, + Mélysugárzó

[ Szerkesztve ]

(#4) BatchMan válasza nismoka (#3) üzenetére


BatchMan
senior tag

Én is erre tippeltem, de ez fából vaskarika. Mono. Bal és jobb csatorna között alig van - mondjuk - 50 cm.

(#5) nismoka válasza BatchMan (#4) üzenetére


nismoka
addikt

Hát lényegében igen, ha nem is mono de nem sokkal több. ;)

(#6) Akula válasza BatchMan (#4) üzenetére


Akula
őstag

Dehogy mono!
Közel kell ülni hozzá és láthatod a TV-n a pixeleket is :P

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) CPT.Pirk válasza BatchMan (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy rendes hangprojector úgy átveri a füledet és az agyadat, hogy még egy csarnokban is megcsinálja a térhangzást körülötted ha szemben állsz vele ahonnan a TV-t is néznéd. Volt szerencsém ilyen Yamahát hallani, de az valami 280.000Ft volt és kb. 30 helyen jött ki az egy szem ládából a hang (olyan 120*20*20cm volt mindössze). :D

Ez a valami persze nem ez a kategória, sőt még igazából nem is hang projector szerintem :N , egyszerűen csak egy olcsósított házimozi erősítő.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) halkow


halkow
őstag

A Pioneer várhatóan 350 dolláros áron teszi
majd elérhetővé augusztus vége felé
legfrissebb hangprojektorát ami forintba átszámítva 82.867ft-nak felel meg +(áfa vám 30%) és többe kerül mint egy full hd-s tv :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) enricotoxic


enricotoxic
tag

"1 kHz,10% THD,4 Ω"

Már a számok is gyengék. Igaz nem szeretem a hangprojektorokat, de ebbe könnyû belekötni meghallgatás nélkül is. Én 3 méterrôl nézem a tv-t, nekem ez 1.0 lenne.

(#10) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ez fából vaskarika,ennyiért még drága is......

Wasabi...

(#11) Gabor8634


Gabor8634
tag

Sziasztok nem is tudom hova írjak én egy LG NB2540 es hangprojektort vennék mi a véleményetek róla ebben az árkategóriában(40e) egész jókat hallottam róla Kis lakásba menne mindenünk LG ( tv, blu-ray lejátszó)ezért is csak azt néztem !?

(#12) umfrider


umfrider
senior tag

Sziasztok!

Sajnos nem találtam aktuális témát, így remélem nem probléma, ha ide fordulok.
Alábbi kérdésem volna ez ügyben:

Mit volna érdemes vásárolnom? Hangprojektort, vagy mini/micro hifit? Tudom, hogy összetett dolog, függ a gyártótól és további paraméterektől, de mégis melyik a praktikusabb, melyiknek lehet jobb a hangzása?
Max 25e-t szeretnék rászánni, nem egy ló árát és tisztában vagyok vele, hogy szamárral nem lehet lóversenyt nyerni. Csak egyszerűen nem szeretnék most sokat adni erre, viszi más a pénzt...
Rádió/CD lejátszás nem fontos, csak a TV-re szeretném rákötni, valamint a laptopra. Mini hifi tekintetében elég, ha csak USB dugó van rajta + aux, hogy pendrive-ról tudjak zenét lejátszani. Projektor esetében lehetséges, hogy egyszerre rá tudom dugni a lapost és a TV-t is?

Ezekkel szemezek:
1.
Ami mellette szól az a teljesítménye ( micro hifi-k közt, ebben az árkategóriában ) és az ára. Tetszik a design is.

2.
Kérdés, hogy ezt össze lehet-e kötni a TV-vel és a lapossal párhuzamosan. Az optikai kábelt annyira nem ismerem :N Vagy jól látom, hogy van benne USB port?!

3.
Ezt mondjuk a TV-vel tudnám összekötni + bluetooth is van benne, így telefonról mehetne a zenelejátszás. Na meg subwoofer kimenet. Az nem hátrány. Ehhez mondjuk milyet érdemes, vagy lehet nézni? Hogy egy ez?

Nem vagyok analfabéta a technikához, de a hanggal nem vagyunk túl jóban.
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.