Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Én a Hubble távcsövére raknék 3D kamerát :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Gondwana


Gondwana
addikt

Ez mai hír? Mert, ugye, ha az Atlantison utazik, akkor pénteken volt úton az űrbe - elvileg csak a nyomtatott sajtó sajátossága a pár napos csúszás...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#3) opr válasza Gondwana (#2) üzenetére


opr
veterán

Szerintem az űrben is úton van...
Legalábbis ha nem fejlesztett valami cuccot a kamerába a panasonic, amivel sikeresen felvesz állandó 0,0,0-t a galaxisban, de az nem hiszem, hogy beleférne egy ekkora házba...
Nameg milyen lenne már egy kamera kiindulópontnak, ugye :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Daywalker válasza Gondwana (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

A Panasonic hivatalos európai központja (ami történetesen idehaza van) csak tegnap délután adta ki az ezzel kapcsolatos közleményt. Előbb mi sem tudjuk megírni, minthogy ők közlik velünk a tényeket ;)
Vagy lehet, hogy a címmel van bajod? Hát most erre nehéz mit mondani...lesz visszafele út is :DDD Nem látok kivetni valót a költői címben. :C

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) föccer


föccer
nagyúr

Egy kicsit apokaliptikusra sikeredett a beszámoló. Mintha az ISS utolsó napjait, heteit töltené, és még gyorsan meg akarnák örökíteni az utókor számára. Elvileg az Oroszok továbbra is ellátják az ISS kiszolgálását.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6) Daywalker válasza föccer (#5) üzenetére


Daywalker
addikt

Ez is a jenkik hibája :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) JoeYi válasza föccer (#5) üzenetére


JoeYi
őstag

ellátják, de a szojuzok szerintem sokkal kisebb raktérrel bírnak, és nem bizti hogy oda beférne ilyen haszontalan eszköz (mármint a fontosabb cuccok rovására)

(#8) vince


vince
őstag

Várjuk a videókat! :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.