Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bossyy


Bossyy
tag

Már várom mikor mutatják be a kijelző alatti szkennerhez hasonlóan a kijelző alá integrált előlapi kamerát :-)
Komolyra fordítva a szót. talán értelmes dolog lenne a hátlapra tenni egy kisebb kijezőt és akkor megfordítva a készüléket készülhetnének bőszen a szelfik. A főkamera úgyis mindig jobb, mint az első, aminek így az árát is meg lehetne spórolni.

[ Szerkesztve ]

(#2) HawerKing válasza Bossyy (#1) üzenetére


HawerKing
őstag

Nemhulyeseg de akkor meg nemlenne jo skypon vagy mas csevego programban video telefonalni

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) killertibi válasza Bossyy (#1) üzenetére


killertibi
tag

Vagy ha már az utóbbi időben úgy is szeretik az üveg, tükröződő hátlapot, akkor lehetne mondjuk tükör a hátlap :DD

(#4) Probert75 válasza Bossyy (#1) üzenetére


Probert75
addikt

(#5) spawn21


spawn21
veterán

Abszolút nem érdekelne ha lemaradna végre a szelfi kamera.

Haszontalan és gagyi. Sok szelfizős buta :)

iPhone 13p

(#6) Gyula196906 válasza Probert75 (#4) üzenetére


Gyula196906
senior tag

sztem jobb alsó sarokban :U

(#7) totgab02


totgab02
junior tag

Hat nem tunik nagy innovacionak azzal az also felso kavaval

(#8) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

243576. telefon, nem tud érdekelni. Értelmes belsővel, pl SD710-zel ellátott tabletet méltóztassanak piacra dobni, 10"-os méretben.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9) judas13 válasza Bossyy (#1) üzenetére


judas13
addikt

"Komolyra fordítva a szót. talán értelmes dolog lenne a hátlapra tenni egy kisebb kijezőt és akkor megfordítva a készüléket készülhetnének bőszen a szelfik"

Ezt már feltalálták😀

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) matyikusz133 válasza Bossyy (#1) üzenetére


matyikusz133
tag

Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Probert75 válasza Gyula196906 (#6) üzenetére


Probert75
addikt

Én tudom, hogy ott van! Csak erre reagáltam. "Már várom mikor mutatják be a kijelző alatti szkennerhez hasonlóan a kijelző alá integrált előlapi kamerát."

[ Szerkesztve ]

(#12) matyikusz133 válasza Probert75 (#11) üzenetére


matyikusz133
tag

Szerintem te úgy ertelmezed, hogy alul mint a telefon alsó részén de ő a kijelzobe építve gondolta.

(#13) Probert75 válasza matyikusz133 (#12) üzenetére


Probert75
addikt

Lehet, de akkor nem egyértelmű.

(#14) Bossyy válasza matyikusz133 (#12) üzenetére


Bossyy
tag

Igen, félreértett a kolléga. Úgy értettem, hogy a kijelző mögött :-)

(#15) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Na megérkezett ez első veréb a "nekemcsaka99.9vagyéppen101százalékosképernyőarányfelelmeg" kategóriából..

Nem tudom mi ez az agymenés, hogy teljesen szűnjön meg a keret... Elég idióta elvárás. Még ha megcsinálják akkor is.

Kinek jó, ha egy garantáltan sz@rrá törhető telefon készül? Ráadásul sokkal praktikusabb,ha alul van egy kis káva. Nem ér bele a kezed. Nem törik össze annyira könnyen. Talán még tokot is lehet hozzá készíteni. stb..

A Vivo megoldása a maximum, amit még használhatóként el tudok képzelni. és szép is...

(#16) dzsi23 válasza Bossyy (#14) üzenetére


dzsi23
addikt

Végül is a Vivo Nexben is a kijelző mögött van az előlapi kamera... általában. :D

(#17) Graphics válasza totgab02 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hatalmas amúgy , nem?

:U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) JoeCockBill válasza DDA40X (#15) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nem a kijelző törik, hanem fette az üveg. szóval tökmindegy mekkora a kijelző az üveg alatt ebből a szempontból. az üveg most is faltól falig ér minden telefonon

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#19) totgab02 válasza Graphics (#17) üzenetére


totgab02
junior tag

Nem veszes de ilyet mar lattunk

(#20) judas13 válasza Bossyy (#14) üzenetére


judas13
addikt

Úgy értetted akkor, hogy a kijelző mögött, de így folytattad, hogy : "hátlapra tenni egy kisebb kijezőt"

Akkor ez megvolt? Vagy erről is csak félreérthetően fogalmaztál?😃

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) ates válasza judas13 (#9) üzenetére


ates
aktív tag

Kapott is érte a Meizu a fórumozóktól rendesen. :DD

(#22) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Biztos legalább 6.9 collos kijelzővel jön majd ez is, hisz' az a menő... :W :O

(#23) Johnie


Johnie
tag

Semmi különleges nincs ebben a NubiaZ18-ban. Három oldalról majdnem kávamentes, alul van káva. Ide alulra kerül a szelfikamera. Ennyi. Szerintem tök logikus és sokkal normálisabb megoldás alulra tenni az előlapi kamerát ,a közelségérzékelőt, mint noccsal megoldani és elcsúfítani a telót. Egyébként rengeteg ilyen és ehhez hasonló gyengébb— erősebb kínai telót lehet találni kínai telefonokkal foglalkozó oldalakon....Én is így rendeltem 54.000 Ft-ért!!! egy Oukitel mix 2 telót Gearbestről , 6coll fullhd +, 6/64 Gb, 21 Mpx dupla kamera, ujjlenyomat olvasó, 4200 MAh akksi, 3,5 jack, stb....Az ugyanilyen paraméterű telók Samsung, Sony, Lg Huawey névvel már bőven 100.000 ft fölött járnak vagy nem is találsz ilyent.... Még a Xiaomi az amelyik labdába rúghat de az ő Mix-ee bőven felsőkategóriás árban is.

Intel i5 4460, Xigmatek Loki 963, AsRock H97 PRO4, 2x4GB HyperX 1600MHz, Kingston 120GB SSD, Samsung 500GB HDD, Samsung ODD, Radeon HD 7770, FSP Hyper 600W, Cooler Master Elite 330.

(#24) judas13 válasza ates (#21) üzenetére


judas13
addikt

Jó sosem lehetsz mindenki szemébe egyszerre!😀

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) ates válasza judas13 (#24) üzenetére


ates
aktív tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.