Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) doc válasza floatr (#17) üzenetére


doc
nagyúr

acsi, ilyeneket ne tessek mondani nekem hgoy authoring meg egyeb remsegek :)
nem vagyok webfejleszto (bar Flash-sel foglalkoztam egy darabig, CS nelkul, tiszta AS3 kodban, ami egyebkent nem is volt rossz, csak a borzalmas gepigeny...), es nem is webfejlesztoi szemszogbol nezem a dolgokat, hanem mint user

amugy ne az legyen mar a legfobb erv egy bugos, lassu, lenyegeben zart plugin mellett, hogy 'dehat ez mar van mindenhol, meg meg is szoktuk'. Neha muszaj nagyot lepni...

raadasul a flash mar nagyon regi, ha a HTML5/SVG is kicsit beindul, ahhoz is meg fognak jelenni nagyon jo kis toolok

nem azt mondom, hogy a HTML5 megvaltja a vilagot, de egy rendkivul jo lepes azert, hogy 'tisztabb' legyen a web, szerintem igenis az az udvozito ut, ha a nyilt szabvanyok fele tolodik el a zart pluginek helyett

oO7:
ki mondta hogy a 'mentsegere'? egyszeruen arrol van szo, hogy sokmindent meg lehet benne csinalni ami kivaltana a flasht. teljesitmenyben meg nem latom hogy annyira verne a flash, foleg hogy ugyanugy ahogy a JS-nel, itt is valoszinuleg jo kis verseny fog kialakulni a browserek kozott a minel gyorsabb motorert, amivel a felhasznalo csak nyer :C
na ilyen pl. flash-nel eleve nincs, lassu mint a Zallat (az OSX es Linux port siralmas), de egyszeruen leszarja az Adobe, mivel semmi kenyszerito ero nincs hogy javitsanak rajta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.